Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

poruka: 19
|
čitano: 5.790
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne".
13 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

Upravo sam pomislio: pa ne moraš, ako se već želiš pohvaliti, objaviti fotografiju cijelog dobitnog listića ono ne mora se vidjeti bar kod i uplatni broj, a onda skužim da po njihovom cijelom listiću ima hrpa unikatnih detalja i koji god dio listića slikaš mogu naći koji je to listić. Na vrhu je uplatni broj , na dnu bar kod, a u sredini SMS kod , a malo ispod sredine joker broj. Za SMS kod HL-a ne moraš niti ići u poslovnicu ako imaš svoj račun kod njih. Odradiš to preko interneta.  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m

iskreno, za kladionice i ekipu koja visi po njima nemam ni najmanje razumijevanja...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m

ok, idem biti tolerantniji...

 

zaboli me za balavu ekipu (dakle one koji ni ne zarade te novce kojima se klade nego žicaju starce), koja zna rezultate 3. lige južno-amazonskog sliva u prasičkanju, ali u životu nije pročitala išta osima deklaracije na pašteti...

 

odurni su mi njihovi urlici : kako su me zajebali, šupci dobili gol u zadnjoj minuti a imao sam koeficijet 16 i pol !!!

 

trebalo bi ih izbičevati i lisicama im vezati motike za ruke i poslati po zvizdanu okapat kuruzu ( a ne da ju slušaju)...

 

jesu li ti osjećajćići na mjestu ?

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 14:26 (Stric_Jura).
Moj PC  
36 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
Nisam ni prije mislio da spomenuta ekipa ima visok IQ, ali takvi te uvijek ponovo iznenade svojim "postignućima".
U ovoj priči se i prevaranti bore za titulu. Zaboravili su da kladionice veliku pažnju polažu na sigurnost što za početak uključuje stalni video nadzor.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

 

Instagrame, bolesti ljuta.

 

Al' bez protesta, samo neka gule ovce.

 
2 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
Stric_Jura kaže...

ok, idem biti tolerantniji...

 

zaboli me za balavu ekipu (dakle one koji ni ne zarade te novce kojima se klade nego žicaju starce), koja zna rezultate 3. lige južno-amazonskog sliva u prasičkanju, ali u životu nije pročitala išta osima deklaracije na pašteti...

 

odurni su mi njihovi urlici : kako su me zajebali, šupci dobili gol u zadnjoj minuti a imao sam koeficijet 16 i pol !!!

 

trebalo bi ih izbičevati i lisicama im vezati motike za ruke i poslati po zvizdanu okapat kuruzu ( a ne da ju slušaju)...

 

jesu li ti osjećajćići na mjestu ?

 Dakle i ti visis u kladionici?

15 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

a, budaleee ... 

 

 

možda je to bila samo generalka za objavu broja kreditne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2022 17:35 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

Najbolji mi je frend koji se pohvali kad dobije par tisuća. Rekoh, koliko si izgubio dok nisi dobio? Uglavnom, on se kladi na žute kartone i faule. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

Može li što policija napraviti u takvoj situaciji? Ovaj što je digao lovu može reći da je to njegov listić i da ga je izgubio (znam da je glupost ali i one često prolaze na sudu). Dal' se to uopće tretira kao krađa?

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
S jedne strane brane ti wutru, s druge strane imaš kladuše gdje srednjoškolci idu i one su okej.
Daj nemoj me...
 
8 2 hvala 0
14 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

Zanimljivo je to koliko budala i naivaca hodaju po ovome svijetu. Slikati i stavljati na internet sliku dobitnog listića može samo netko kome mozak nije baš u najboljem stanju. Naravno da će takve naivce vrlo rado iskoristiti tip koji nije baš pretjerano sklon poštenim postupcima, a kada vidi takvu sliku dobitnog listića, jednostavno mora pokušati iskoristiti naivca.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m

ne, nego mi je popreko ceste...

 

isti nivo ko i Ganci koji po isplati dječjeg doplatka čoporativno odlaze u kazinoe i puše lovu koju nisu zaradili...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa mu ne

Standardna praksa, objave obicno na facebooku listic, netko pobere lovu obicno na online account, tome pak netko provali u supersport account jer mu je lozinka messi i tak u krug.

 

Policija trazi od ISP-a podatke o ip adresi koja je pristupala online, onda ti daju zahtjev za sve ip adrese iz citavog sela jer doticni nema ni internet, ni sim karticu, samo po noci hodocasti po ulici i spaja se susjedima na internet.

 

Onda su mi najbolji oni koji prodaju dojave za bonove, a ekipa koja pusi te fore je slucaj za promatranje i par desetaka doktorskih dizertacija.

 

Imas olos koji je prokockao sve i treba im pomoci do doktora matematike koji je uvjeren kak je nasao nacin, formulu, da izjebe kladionice i rulet, sve izracunao iako je vec prije prokockao i skolarinu i stipendiju i nema vise nista, ali bude on dobio, bude... Naravno, vecina ih je pocela obilaziti kladionice u osnovnoj skoli i nitko ih pritom nije nikad zaustavio.

 

Za sve one koji "zaradjuju" na kladionici, supersport je imao 480milijuna kuna dobiti prosle godine, ciste zarade na kladionicarima jer jedini tko tu zaradjuje je vlasnik. Provjerite i vlasnike ostalih kladionica i nek mi domoljubi objasne zasto financiraju kladjenjem svoje neprijatelje...

 

Mozete si sami provjeriti na www.companywall.hr ili finainfo sve pa navali narode.

Linux, Arch Linux.
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
silvio3105 kaže...
S jedne strane brane ti wutru, s druge strane imaš kladuše gdje srednjoškolci idu i one su okej.
Daj nemoj me...

 Je, pa vutra ti je ilegalna i država nema nikakve koristi od nje (ako je uspiješ prokrijumčariti). Kladuše su o.k. zato što i država ubire svoj dio tala, što je vrlo kratkovidno jer nastaju kockari koji zajebu svoj život i život svoje okoline, ali što to državu briga. Oni idu po onome da će se netko uvijek kladiti, pa je bolje da i oni dobiju dio love, a ako je ilegalno love nema, a raja će se iovako kladiti, legalno ili ne jer svaki bolesnik traži svoj lijek.

dolazim odmah - Godot
15 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
učo kaže...
silvio3105 kaže...
S jedne strane brane ti wutru, s druge strane imaš kladuše gdje srednjoškolci idu i one su okej.
Daj nemoj me...

 Je, pa vutra ti je ilegalna i država nema nikakve koristi od nje (ako je uspiješ prokrijumčariti). Kladuše su o.k. zato što i država ubire svoj dio tala, što je vrlo kratkovidno jer nastaju kockari koji zajebu svoj život i život svoje okoline, ali što to državu briga. Oni idu po onome da će se netko uvijek kladiti, pa je bolje da i oni dobiju dio love, a ako je ilegalno love nema, a raja će se iovako kladiti, legalno ili ne jer svaki bolesnik traži svoj lijek.

 točno to. jednako je s alkoholom i ostalim "legalnim" ovisnostima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
Wutra može bit legalna
2 godine
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
silvio3105 kaže...
S jedne strane brane ti wutru, s druge strane imaš kladuše gdje srednjoškolci idu i one su okej.
Daj nemoj me...

 ajde dijete, mani se narkotika...bavi se sportom, što će ti to.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
silvio3105 kaže...
Wutra može bit legalna

 Istina, Amsterdam diže silnu lovu na njenoj legalnosti, bolje to nego stalna igra mačke i miša između murije i krijumčara. I neke savezne države u SAD-u legaliziraju travu. Ja osobno nisam zainteresiran za bilo kakvu drogu - alkohol - cigarete - kocka... ali mislim da trava nije toliko opasna koliko se tvrdi, pa neka je legaliziraju i uzimaju lovu kao što to države rade sa cigaretama i alkoholom.  Tko nešto želi, naći će načina da do toga dođe, pa onda je bolje to napraviti legalno (i ostaviti državi lovu), nego stalno biti u sukobu sa zakonom. Zato je i bolje da su kladionice legalne, jer ako nisu legalne, ljudi će se kladiti ilegalno. I što reče netko gore, nisu svi koji se klade ovisnici koji troše sve što imaju. Kada su djeca i mladi u pitanju, tu je važna kontrola i obrazovanje. Usput, on topic - tko zna pod djelovanjem koje tvari je bio frajer koji je slikao i na netu objavio sliku svog dobitnog listića.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2022 11:59 (učo).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Objavio svoj dobitni listić na Internetu, pa m
silvio3105 kaže...
Wutra može bit legalna

 Wutra je legalna u Hrvatskoj (tekucina), ali moras imati terminalnu bolest i moras je naruciti iz Slovenije. Domaci vudu doktori (popite aspirin i malo caja) se prave bedaci, a iz ministarstva zdravstva peru ruke, jer eto nisu sigurni. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice