Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

poruka: 77
|
čitano: 13.684
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun".
7 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Još jedna overpriced grafa u RTX seriji.

Treba samo čekat.

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

Moj PC  
9 7 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Crypt kaže...

Još jedna overpriced grafa u RTX seriji.

Treba samo čekat.

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

 Da u pravu si, odlicno su krenuli u 2019 sa novim grafickim karticama 

13 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Linus kaze da trebamo cekati GTX 1160?!

 
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
grgabug kaže...

Linus kaze da trebamo cekati GTX 1160?!

To je 2060 bez Raytracinga ako se dobro sijećam, valjda će cijena biti osjetno manja.

15 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

ako je rang 3200 kuna. to znači da sve ispod gtx 1080 mora koštat manje od 3200 kuna u dućanima. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

sve to super, al nema jednog podatka

koliko hasha radi u defaultu na ETH mining :D i koliko powera

 
0 4 hvala 0
7 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

odlicna kartica odma bi je kupi da nije toliko skupa.. kako je krenilo za par godina low end će bit 3000kn a to nije nikako ok

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Ova kartica je malo iznad 1070Ti ako se ne koristi DXR
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Crypt kaže...

* * *

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

Pa 5-tu godinu za redom slušam "sad će AMD predstaviti". Srećom bio sam u toaletu, inače bi se upišao od smijeha.  

9 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Joj što ga serete, 3500kn za karticu koja je 5% slabija od gtx 1080, do prije pola godine nisi mogao novu 1080 dobiti ispod 4500kn. Ova cijena za rtx 2060 je sasvim okej. 

Lik je napravio detaljne benchmarke u većini igara je 1080 bolja za par fpsa, u nekim igrama su podjednake. Za 3500kn dobiješ odličan Gigabaytov OC model kod nas sa 3 fana... I imaš vrhunsku 1080p pa i 1440p grafu, sa dolaskom DLSSa i gašenjem AA u igrama i paljenje istoga će biti samo bolje. Jebo vas amd i njihovo čekanje, frajeri nisu sposobni napraviti tolike godine normalnu grafičku karticu, očekivao sam nešto od njih da će konačno najaviti nešto pametno na CESU no naravno dobili smo govno od 16GB HBM2 memorije, dosta sam i ja osobno čekao te debile, ali sad kad je gsync dostupan na freesync monitorima i za okej cijenu možeš kupiti nešto što je približno jako kao gtx 1080 koja je i dan danas vrhunska kartica. Vama je to skupo. Ma lol. 

 

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Crypt kaže...

Još jedna overpriced grafa u RTX seriji.

Treba samo čekat.

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

Sinko to sta ti pises je teski vic, pa vec godinama se na forumu ceka AMD-ov odgovor i svaki put ispadne sranje i svaki put se i dalje prica ista stvar. Jel tako i za HDZ glasas po istoj logici?

12 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Ne kužim ovaj konektor za struju, kaj su to stvarno tak stavili ?
To mi izgleda ko prototip nekog klinca iz 6 razreda na Tehničkom.
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
ansha kaže...
Crypt kaže...

Još jedna overpriced grafa u RTX seriji.

Treba samo čekat.

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

Sinko to sta ti pises je teski vic, pa vec godinama se na forumu ceka AMD-ov odgovor i svaki put ispadne sranje i svaki put se i dalje prica ista stvar. Jel tako i za HDZ glasas po istoj logici?

 Sinko onda ti idi kupi skupu Nvidijinu grafu. :)

Zato i dizu toliko cijene jer vide da mogu.
Koliko god da dignu,ljudi će kupit.

Pa,Radeon VII grafička koju su predstavili je u rangu RTX 2080,čak i bolja u nekim situacijama.

7 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
BeLLicus kaže...

Joj što ga serete, 3500kn za karticu koja je 5% slabija od gtx 1080, do prije pola godine nisi mogao novu 1080 dobiti ispod 4500kn. Ova cijena za rtx 2060 je sasvim okej. 

Lik je napravio detaljne benchmarke u većini igara je 1080 bolja za par fpsa, u nekim igrama su podjednake. Za 3500kn dobiješ odličan Gigabaytov OC model kod nas sa 3 fana... I imaš vrhunsku 1080p pa i 1440p grafu, sa dolaskom DLSSa i gašenjem AA u igrama i paljenje istoga će biti samo bolje. Jebo vas amd i njihovo čekanje, frajeri nisu sposobni napraviti tolike godine normalnu grafičku karticu, očekivao sam nešto od njih da će konačno najaviti nešto pametno na CESU no naravno dobili smo govno od 16GB HBM2 memorije, dosta sam i ja osobno čekao te debile, ali sad kad je gsync dostupan na freesync monitorima i za okej cijenu možeš kupiti nešto što je približno jako kao gtx 1080 koja je i dan danas vrhunska kartica. Vama je to skupo. Ma lol. 

 

 Za 1080p je sasvim dovoljna i s Ultra postavkama.
To se slažem.
Vise od toga ne.
U mnogim testovima su pokazali kako na 1440p ima padova ispod 60fps-a, i kasljuca pomalo na toj rezi.

DLSS ti jedino šljaka na 4K,a to na ovoj kartici neće ići jer nije dovoljno jaka za 4K.

7 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
mGT kaže...
Ne kužim ovaj konektor za struju, kaj su to stvarno tak stavili ?
To mi izgleda ko prototip nekog klinca iz 6 razreda na Tehničkom.

 haha tocno to , iako glupo izgleda nije ništa krivo napravljeno.

jedino šta komplicira proizvodnju ko i cooler. ko da su namjerno išli napravit šta skuplji proizvod, valjda da imaju neko opravdanje za cijene?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Crypt kaže...

Još jedna overpriced grafa u RTX seriji.

Treba samo čekat.

Navodno na ljeto će AMD predstavit NAVI grafičke kartice,pa nema smisla srljat pri kupovini Ngreedie

Jbt, pa koliko treba čekat?! Pa ja čekam još od HD7000 serije da AMD napravi nešto konkurentno.

 

Prvo sam imao HD6850, pa sam prešao na GTX 760 koja je razvaljivala HD7950 za manju cijenu. Nakon toga sam uzeo ovu GTX 970 i otad je AMD bio konkurentan jedino kad je izbacio Rx400 seriju i to je trajalo sve dok Nvidija nije izbacila seriju 1000 grafičkih. A kako mi se čini, iduća je bogme ili neka rabljena GTX 1070 Ti ili RTX 2060.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 10:02 (JozoBozo121).
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Nije losa grafa ali cijena je definitivno previsoka. Ipak to nije visa klasa i ne bi trebala toliko kostati.Usporedbe sa 1080 su bezveze (i pravdanje cijene time) jer je to kartica iz 2016 jbt, sad je 2019

Iskreno se nadam da bi AMD mogao nesto konkurentno izbaciti ali nekako nisam bas siguran. A ako i izbace - cisto sumnjam da ce biti bagatela kao sa ryzen procesorima. Jbg, vide da se nvidia prodaje po suludim cijenama pa zasto i oni ne bi uhvatili dio te love.

Cekamo flomasterka da napise neki ofarbani post, stavi linkove na svoje stare postove i da ustvrdi da nvidia i intel samo sto nisu propali...

Freak Show Inc.
 
23 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
dabar_solta_V2 kaže...
mGT kaže...
Ne kužim ovaj konektor za struju, kaj su to stvarno tak stavili ?
To mi izgleda ko prototip nekog klinca iz 6 razreda na Tehničkom.

 haha tocno to , iako glupo izgleda nije ništa krivo napravljeno.

jedino šta komplicira proizvodnju ko i cooler. ko da su namjerno išli napravit šta skuplji proizvod, valjda da imaju neko opravdanje za cijene?

 To ce biti novi gimmick za njuskalo prodavace magle, ko sto sad neki laprdaju da su founders edition poznate jer imaju veci klok, kvalitetni cipovi i sl. bullshit tako ce za godinu dvije na njuski nadobudni prodavaci za ove govoriti da su imaju kvalitetno ozicenje strujnih konektora 

14 godina
protjeran
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Iz DE skupa s dostavom izadju 3000kn, nema razloga davat 500kn vise.

 

Ove price da nije 1440p kartica, ako je performansama jako blizu 1080-ke, onda je definitivno 1440p kartica. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Crypt kaže...

 Sinko onda ti idi kupi skupu Nvidijinu grafu. :)

Pa,Radeon VII grafička koju su predstavili je u rangu RTX 2080,čak i bolja u nekim situacijama.

 a radeon vii je kao jeftina, jel

ono što su predstavili je grafa u rangu 2080 s istom cijenom (bit će vjerojatno i skuplja u početku), ali bez rt i dlss

dakle, fail s kojim su se nadali kako će barem freesync nekog nagovoriti na kupnju, ali i tu ih je nevidija sjebala

 

Crypt kaže...

DLSS ti jedino šljaka na 4K,a to na ovoj kartici neće ići jer nije dovoljno jaka za 4K.

 dlss radi i na 2k, a ova grafa je sasvim ok za tu rezoluciju, pogotovo kad s dlss dobiješ dodatnih 30% perfomansi više

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 11:00 (picajzla0707).
5 godina
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Šta to vridi....kad igre godine za 2018 su sve konzole only:)...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
HCMAA kaže...
Šta to vridi....kad igre godine za 2018 su sve konzole only:)...

Svake godine na PC-u izadje vise malih, "indie" igara koje su bolje od svega ostalog na svim platformama te godine. 

 

Ako moras igrat high-budget mainstream shund u 30fps, samo navali, jeftino je. Ko i McDonalds...

6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
ansha kaže...
HCMAA kaže...
Šta to vridi....kad igre godine za 2018 su sve konzole only:)...

Svake godine na PC-u izadje vise malih, "indie" igara koje su bolje od svega ostalog na svim platformama te godine. 

 

Ako moras igrat high-budget mainstream shund u 30fps, samo navali, jeftino je. Ko i McDonalds...

 E jebo ga ansha, šta je to mainstream u Zeldi, Last of Usu, RDR 2, God of Waru, Bloodborneu? Da, ima indie igara dragulja ali konzole imaju primat na GOTY igre, već duže vremena. Mainstream su Fortnight, COD, BF, FIFA i slične.

 

picajzla0707 kaže...

 dlss radi i na 2k, a ova grafa je sasvim ok za tu rezoluciju, pogotovo kad s dlss dobiješ dodatnih 30% perfomansi više

 Netko je bio okačio sliku primjera DLSSa, neki toranj crkve ili tako nešto, izgledalo je zblurano kao da je s konzole. Jel to neki fake ili? Jebeš bolje preformanse ako to degradira kvalitetu slike.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.1.2019 11:34 (Paolo Maldini).
13 godina
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Pun pogodak? Cijena je blize 3500, a performanse u 1440p su za sad u naslovima koji su sad izasli ili stariji ok (ni blizu nekom high refresh rate gamingu al ajde)

 

Kaj ce bit za pol godine godinu kad ce jedva vuc 60 frameova na toj rezoluciji, a kosta uzasno puno.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
ansha kaže...
HCMAA kaže...
Šta to vridi....kad igre godine za 2018 su sve konzole only:)...

Svake godine na PC-u izadje vise malih, "indie" igara koje su bolje od svega ostalog na svim platformama te godine. 

 

Ako moras igrat high-budget mainstream shund u 30fps, samo navali, jeftino je. Ko i McDonalds...

 Već jesam, hvala na preporuci. Jučer odvalio tri sata GT sport, danas nastavljam, 60 fpsa u savršenoj fludnosti, sinkan i još da imam HDR TV.... i toliko dobar i zabavan vozni model na super grafici da je to za popizditi...i sve to na kutijici za 1400 kn

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Paolo Maldini kaže...

 E jebo ga ansha, šta je to mainstream u Zeldi, Last of Usu, RDR 2, God of Waru, Bloodborneu? Da, ima indie igara dragulja ali konzole imaju primat na GOTY igre, već duže vremena. Mainstream su Fortnight, COD, BF, FIFA i slične.

 

Pa te igre su definicija mainstreama, mozda da proguglas pojam mainstream...

 

Koje GOTY igre? Ja niti jednu od tih igara ne bi mogao odigrat do kraja od dosade, shvati da je to subjektivno.

Najlakse je dat 2k kn za konzolu, al meni bi to doslovno stalo neupaljeno...

6 godina
protjeran
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -

Čini se da nisi igrao Bloodborne, pa možda da ipak ti proguglaš...

16 godina
odjavljen
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

Nemu ti je najbolja igra Dishonored...ono dobra je igra ali kad to uporediš sa GOTY ekskluzivama ispadne druga liga Ali on igra samo indy naslove

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB - Pun

LOL, na kraju ce ispasti da se na PC-u nema sta odigrati...

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nvidia GeForce RTX 2060 Founders Edition 6GB -
Friday kaže...

LOL, na kraju ce ispasti da se na PC-u nema sta odigrati...

 Ja PC nisam upalio mjesec dana, od kako kupio plastičnu kutijicu za šaku kuna

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice