Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to the Sa

poruka: 4
|
čitano: 1.846
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to the Sa".
14 godina
offline
Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to the Sa

 BF1/BF5 chapteri na brutal daju dobru zabavu. Mislim... nije to ni toliko teško više koliko danas igrač nabije skill na PUBG-u ali daje više materijala za zabavu u igrici. Ja bacim jednu misiju, igram 45min-1h bez respawna - zabava je zagarantirana. Ne znam koliko je teško napravit ove chaptere. Brijem da bi platio godišnje 15€ za 2-3 chaptera.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 10:53 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to the Sa

Nabijanje skilla na mapi 8x8km nije moguce, mozda da ima 1000+ igraca, Inace nova Bf mapa u dungli izgleda brutalno dobro, vjerovatno cu samo radi nje ponovno nakon 1+g instalirati igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to th
KIKI3ooo kaže...

 BF1/BF5 chapteri na brutal daju dobru zabavu. Mislim... nije to ni toliko teško više koliko danas igrač nabije skill na PUBG-u ali daje više materijala za zabavu u igrici. Ja bacim jednu misiju, igram 45min-1h bez respawna - zabava je zagarantirana. Ne znam koliko je teško napravit ove chaptere. Brijem da bi platio godišnje 15€ za 2-3 chaptera.

 Poprilično teško. Za igru ako BF5, s tolko detalja na mapi, podesiti svjetlinu na u svakom kutu, sa gradnjom rovova i svega. Te s testiranjima, i da bude kolko tolko balansirana treba oko 5 do 6 mjeseci.  Tako su barem rekli ako dobro pamtim. Devastation im je najduže trajao, na njemu je radilo 6 ljudi i trebali su oko 13 mjeseci da naprave to mapu haha 

 

Nije tolko contenta kao u BF1, ali opet besplatno i ovo je dobro. U godinu i kolko 2-3 mjeseca su ubacili 12 mapa i firestorm mapu, koja baš i nije popularna lol

11 godina
protjeran
offline
Novo poglavlje za Battlefield V, Journey to the Sa

Evo kako se krasno ponaša dugogodišnji forumaš ničim izazvan . Ni riječ mu uputio nisam niti sam znao da lik uopče postoji. Hvala mu na tome.

 

slika

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice