Novo ime Facebooka bit će Meta

poruka: 23
|
čitano: 6.342
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novo ime Facebooka bit će Meta".
10 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

tesko gledljiv video...

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Gledao sam stream. Dosadno nevjerovatno. Nikakav Quest 2 pro najavljen kako se očekivalo i jedina zanimljivost je da se radi na VR verziji GTA San Andreas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
trolaslavonska kaže...

tesko gledljiv video...

 Sat i dvadeset čiste uživancije... Mark ga melje li ga melje, a sve tako prirodno, spontano i uvjerljivo - baš poput bajkovitog metaversa.

...
10 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Je li to sad neko parazitiranje na Marvelovom Multiverseu? Ili je Metaverse čak spin-off Multiversea?

 

U svakom slučaju, predviđam da će Meta uzrokovati brojne metafizičke rasprave te postati meta brojnih zajedljivih komentara. :-)

 

Čini se da nam Zuckerberg odlazi, baš u doba kad Musk ponovo jača...

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Propo dabogda Metašupak.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Google je brandirao svoj holding kao Alphabet.

Zuckerberg je trebao slično sa Facebookom ali sa slovom sa kraja abecede, sa slovom koje malo bolje prezentira njihove stavove - slovo Q

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

koji prozvakanac.

 

uspio sam dobaciti do avatara - i sjetio se vec drevnog "snow crasha" koji je odavno ovo opisao.

pa second realitija.

 

i napokon vlastite prezentacije u firmi 2016. s HTC Viveom i MS Hololensom (koji se uzgred - poceo updejtati kad je CEO dosao na prezentaciju)

nalozio sam tad nadlezne ko drago - pao je sjajan projekt.

 

no tada mi je nakon malo promisljanja sve to skupa postalo vrlo alijenirano. kao gluma svih ovih talking headsa i lika cija vostana figura djeluje toplije i ljudskije od njega sama...

 

nakon pritvaranja - ni VIVE ni Oculus nisam ni dotakao. 

 

*bla vas virtualna sranja - kad se klinci nakace, tek cete onda vidjeti belaja. sve do sada je bila mila majka...

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Kiborg ima ideju kako da nas iz realnosti uvuče u svoj virtualni svijet virtualnog ludila i manipulacije. Ako je sad moguće npr. poslati provokatore sa transparentima da preotmu neki protest uz pomoć medija koji će se fokusirati baš na njih, šta je tek moguće u tom meta (iskustva "uranjanja" u događaje zajedno s drugim korisnicima i zbližiti ih na način koji nije moguć čak niti u stvarnom svijetu). Od muhe napraviš slona, a čak i nije prava muha nego simulacija muhe.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Možda je ovo napokon "Facebook jumped the shark", i početak kraja Facebooka.

Kompanija koja ne radi ništa korisno i kad bi u ovom trenutku nestala, nikome ne bi nedostajala, osim nekolicini Instagram "influencera".

 
5 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Sasoon kaže...

Možda je ovo napokon "Facebook jumped the shark", i početak kraja Facebooka.

Kompanija koja ne radi ništa korisno i kad bi u ovom trenutku nestala, nikome ne bi nedostajala, osim nekolicini Instagram "influencera".

 Naravno da nije početak kraja Facebooka, isto kao i što Alphabet nije početak kraja Googlea.

 

Postali su jednostavno preveliki da bi bili vlasnici svega pa su napravili holding firmu Meta...koja je vlasnik svega.

16 godina
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
sirka666 kaže...
Naravno da nije početak kraja Facebooka, isto kao i što Alphabet nije početak kraja Googlea.

 

Postali su jednostavno preveliki da bi bili vlasnici svega pa su napravili holding firmu Meta...koja je vlasnik svega.

 

Ali za razliku od Facebooka, Google ima korisne stvari, kao pretraživač, Gmail, Android... Facebook nema ništa što bi mi nedostajalo

16 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

kak brzo prestane prica o skandalima i whistleblowing-u, ha?

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Sve se ovo da srociti u dvije narodne:
1. Vuk mijenja dlaku, ali cud ne
2. Nije govno nego se pas posr’o
 
4 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
tokyu kaže...
Sve se ovo da srociti u dvije narodne:
1. Vuk mijenja dlaku, ali cud ne
2. Nije govno nego se pas posr’o

 3. Ista Meta, isto odstojanje

14 godina
online
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Sasoon kaže...
sirka666 kaže...
Naravno da nije početak kraja Facebooka, isto kao i što Alphabet nije početak kraja Googlea.

 

Postali su jednostavno preveliki da bi bili vlasnici svega pa su napravili holding firmu Meta...koja je vlasnik svega.

 

Ali za razliku od Facebooka, Google ima korisne stvari, kao pretraživač, Gmail, Android... Facebook nema ništa što bi mi nedostajalo

 Obe firme rade za isti ishod. Prikupljanje i prodaja osobih podataka.

Tebi nebi nedostajao Facebook... a bili ti nedostajao WhatsApp?

 

Ne možeš reći da Facebook teoretski nije vrlo korisna platforma koja omogućava da se čuješ sa dalekom rodbinom, prijateljima samo uz poznavanje njihovog imena...

2 godine
neaktivan
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Zanimljivo je ovi novi Ceo-vi velikih biljunskih glupavi kompanija mogu mljeti gluposti bez da trepnu... A masa ushićeno klice i plješću  a rugaju se sjevernoj koreji...  

Fascinantna je i opsesija likova bez života navodnim liderima kao Jobs Gates i slični a jedino što im je liderski da su bili na pravom mjestu u pravo vrijeme vrijeme ... 

 
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Facebook više nije in da tiktok ili Instagram ne rade 2 dana mislim da bi šteta bila puno veća.... Iako je Instagram od mete... 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Di je ona ekipa šta je masovno napuštala WhatsApp prije godinu dana i govorila da je to njegov kraj?
Jesu još na signalu? 😂
14 godina
online
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Tvpronlem kaže...
Di je ona ekipa šta je masovno napuštala WhatsApp prije godinu dana i govorila da je to njegov kraj?
Jesu još na signalu? 😂

 Lako je meni, tebi, nama na forumu napustiti WhatsApp... ali nije lako prosječnom korisniku tipa moja majka, otac... jednostavno su naučili koristiti tu jednu aplikaciju i to je to.

 

Džaba nam Signal kada nemam sve kontakte iz imenika na njemu. Dok WhatsApp ima doslovno svatko.

2 godine
neaktivan
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Najgore je kad imaš veliki izbor... 

Zapravo u svemu imaš ogroman izbor a opet se sve svede na istih 5 aplikacija koje koristiš a nisu ti vezane recimo za posao... 

Zašto telegram signal i slični nikad neće zamijeniti WhatsApp i Viber?  Zato jer 95% to koristi od prvog dana naučili su se se i sad ic na nešto drugo di fali 90% kontakata nema smisla...  

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
E moj Cuki...
Nama nitko nije mogao objasniti, ali mi koji smo odrasli na društvenim mrezama ćemo svoju djecu držati dalje od tog shita.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Novo ime Facebooka bit će Meta
Usmjeriti želi fejs prema mlađim korisnicima jer oni više troše i lakše je hendlati sa njima
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Novo ime Facebooka bit će Meta

Moglo bi biti zanimljivo... Baš me zanima koliko ekipa koja smišlja novi identitet tvrtke istraži tržište odnosno potencijalne pravne probleme.

 

LINK

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice