Novi život starog Maca

poruka: 12
|
čitano: 3.631
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi život starog Maca".
8 godina
offline
Novi život starog Maca

Zli jezici bi rekli da i Mac ima neku svrhu :-)

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi život starog Maca

a još zliji: ajfon ili klupa ... o, agonije odabira! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi život starog Maca
Meni se puno više sviđa u ovoj formi stola. Imam negdje ove dvije kante, mogao bih samo kod staklara dati napraviti plohu.
http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi život starog Maca
To nije iMac nego Mac Pro i to je jedan od modela koji u to doba nije imao konkurencije u PC svijetu. To da moze poslužiti za klupu samo govori koliko je čvrsto koncipirano kućište.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Novi život starog Maca
southy kaže...
To nije iMac nego Mac Pro i to je jedan od modela koji u to doba nije imao konkurencije u PC svijetu. To da moze poslužiti za klupu samo govori koliko je čvrsto koncipirano kućište.

Molim te ne pričaj gluposti.... pa ne rade oni komponente. Sve što je bilo u njemu bilo je dostupno i u PC-ima... i to po duplo povoljnijoj cijeni.

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
offline
Re: Novi život starog Maca
mrsmith kaže...
southy kaže...
To nije iMac nego Mac Pro i to je jedan od modela koji u to doba nije imao konkurencije u PC svijetu. To da moze poslužiti za klupu samo govori koliko je čvrsto koncipirano kućište.

Molim te ne pričaj gluposti.... pa ne rade oni komponente. Sve što je bilo u njemu bilo je dostupno i u PC-ima... i to po duplo povoljnijoj cijeni.

 MacPro se uspoređuje s HP Z serijom. Cijena je tu negdje, vrlo visoka. Međutim, na njima rade profesionalci kojima je to računalo jedna mjesečna plaća tako da izbor platforme nema veze s cijenom hardvera koja je u tim okolnostima greška zaokruživanja.

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Novi život starog Maca
mrsmith kaže...
southy kaže...
To nije iMac nego Mac Pro i to je jedan od modela koji u to doba nije imao konkurencije u PC svijetu. To da moze poslužiti za klupu samo govori koliko je čvrsto koncipirano kućište.

Molim te ne pričaj gluposti.... pa ne rade oni komponente. Sve što je bilo u njemu bilo je dostupno i u PC-ima... i to po duplo povoljnijoj cijeni.

 IBMov PowerPC je bio iza svakog coska :p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi život starog Maca
@mrsmith Očito jako dobro poznaješ te stvari pa znaš sto pričaš. Pretpostavljam da još uvijek mislis da je najbolja kupovina no-name PC od komponenti na akciji pa ga sklopis doma i onda se čudiš kad sve ne radi kako bi trebalo.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 19:20 (southy).
15 godina
offline
Re: Novi život starog Maca
southy kaže...
@mrsmith Očito jako dobro poznaješ te stvari pa znaš sto pričaš. Pretpostavljam da još uvijek mislis da je najbolja kupovina no-name PC od komponenti na akciji pa ga sklopis doma i onda se čudiš kad sve ne radi kako bi trebalo.

Mislim da nema MacPro modela na kojem nisam radio, i znam što pričam - sorry ako sam te uvrijedio ali to je jedina istina.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi život starog Maca
southy kaže...
To nije iMac nego Mac Pro i to je jedan od modela koji u to doba nije imao konkurencije u PC svijetu. To da moze poslužiti za klupu samo govori koliko je čvrsto koncipirano kućište.

To vrijeme se vraca, mark my words, svi apple-ovi uredjaji ce u bliskoj buducnosti radit na apple-ovim procesorima.  Ne samo mobilni...

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2018 19:39 (ansha).
14 godina
offline
Novi život starog Maca

Vec vidim wc skoljku od ekrana sa jabukom, za pisljivih 20tkn

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi život starog Maca
@mrsmith
Ne razumijem kako bi me uvrijedio jer diskutiramo tehnicke stvari, a ne osobne. A to sto tvrdis svakako nije istina jer u doba Power Maca i prvih generacija Mac Pro ako si bio graficar sigurno nisi koristio doma skelepani PC. Iz vise razloga, no ako si stvarno to sve prosao onda i sam to znas...
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice