Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

poruka: 6
|
čitano: 3.746
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika".
16 godina
neaktivan
offline
Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

Imam ovo čudo na Win 10 for ARM technical preview, a kako nisu registrirani (jer su TP) ne dozvoli mi bilokakvu "personalizaciju" i mogu reći da mi je poprilično beskorisno i iriratantno. Umjesto ovakvih orhideja bilo bi bolje naprave nešto korisnije na Windowsima, npr. dodaju neke osnove opcije u Notepad.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

Budući da Microsoft News još uvijek ne funkcionira u Hrvatskoj, ostaje nam samo i ne baš točna prognoza.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

To je prvo što ću isključiti.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

A kad će u dark temi komfirmacijski prozori postati tamni?  Nakon svakog updatea ponadam se ovome. još nisam dočekao...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi će widget na programskoj traci Windowsa p

Negdje u 28H2.

15 godina
offline
Novi će widget na programskoj traci Windowsa prika

Imam to već 2 mjeseca u Insider programu. Isključio sam jer ne mogu naštimati vijesti sa domaćih portala. Ima dosta država ali treba to popuniti jer izgleda da je to samo dio msn.com portala smješteno u taskbar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice