Novi paket igara koje uz par klikova možete prisvo

poruka: 4
|
čitano: 2.505
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi paket igara koje uz par klikova možete prisvo".
14 godina
offline
Novi paket igara koje uz par klikova možete prisvo

Preporučam svima da uzmu Evil Genius, igra je klasik i svatko je treba odigrati prije ili kasnije.

 

Ashes of Singularity je kao kombinacija Supreme Commandera i Company of Heroes... ali nije dobra kao nijedna od te dvije igre, svejedno neloše za ubit sat-dva popodne.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Novi paket igara koje uz par klikova možete pr
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: Novi paket igara koje uz par klikova možete pr
sirka666 kaže...

Preporučam svima da uzmu Evil Genius, igra je klasik i svatko je treba odigrati prije ili kasnije.

 

Ashes of Singularity je kao kombinacija Supreme Commandera i Company of Heroes... ali nije dobra kao nijedna od te dvije igre, svejedno neloše za ubit sat-dva popodne.

 Al to nije igra zbog koje su se masovno kupovale prve DX12 kartice 

Have no fear, Vlad is here
9 godina
protjeran
offline
Re: Novi paket igara koje uz par klikova možete pr
sirka666 kaže...

Preporučam svima da uzmu Evil Genius, igra je klasik i svatko je treba odigrati prije ili kasnije.

 

Ashes of Singularity je kao kombinacija Supreme Commandera i Company of Heroes... ali nije dobra kao nijedna od te dvije igre, svejedno neloše za ubit sat-dva popodne.

 Hvala na preporuci. 

Instaliarao Evil Genius i primjetim da je loša grafika kad je pokrenem.

Odem u optios i samo mi prepoznaje ovu jadnu Intel integriranu grafu.

Izađem iz igrice i pokrenem NVIDIA postavke, odaberem ovu jaču grafu i nađem u settings igricu.

Opet pokrenem igricu, kad vidi vraga, on opet samo prepoznaje integriranu.

Onda malo proguglam, kad vidim da je igrica izašla 2004.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice