Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di

poruka: 7
|
čitano: 2.203
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di".
15 godina
offline
Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di

a može se uzgojiti i gmo komarac koji će mijenjati boju prema sadržaju glukoze koju posrče. za one kojima se ne žuri - krpelj. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di
Dali ste dobru temu za znanstveno istraživanje (znanstveni projekt). Utječe li koncentracija šećera u krvi na frekvenciju uboda komaraca? Svaki put kad vas ubode komarac izmjerite si razinu šećera u krvi. Nakon 100 uboda (po mogućnosti i više) javite mi se. Radi boljih rezulata istraživanja, nije uputno da odete negdje gdje komarci jako grizu, nego je najbolje da grizu svakih 15-30 minuta. Ako se pokaže dobra korelacija, nastavit ćemo istraživanje, no tada morate naći još nekoliko dobrovoljaca, po mogućnosti dijabetičara. Ja preuzimam svu brigu oko obrade rezultata i pisanja znanstvenog rada. (Bilo bi dobro da ulovite sve komarce koji su vas upiknuli, da možemo odrediti koje su vrste.)
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di

hvala na ponudi te se štujem s bilježenjem no:

- napisah mnoštvo znanstvenih radova (prije odustajanja od doktorata) te poneku knjigu (informatička proza, mahom);

- jednom sam u srednjoj kredom na ploči na atom ugljika dodao pet atoma vodika. brzo sam se ispravio ali ... sapienti sat;

- previše sam sredstava uložio u sredstva protiv komaraca i šteta bi bila;

- kći mi je biologuša/inja (ne i genetičar, to mora nabaviti posebno; nađe se na sniženju) i jedva čeka nešto čime bi se proslavila;

- krećem se mjestima gdje komarice napadaju neprekidno (zasad i uzaludno) i ne žele čuti za intervale dulje od 0,000001 nanosekundu;

- radije ću se baciti na jednu svoju fenomenalnu susjedu nego u lov na krvopije po sebi;

- namjeravam se znanosti predati tek poslije smrti, koja me neće dobiti živoga;

- najgore od svega: u gornjem postu sam mislio najozbiljnije. prirodom protiv naravi. gdje ćeš bolje dijagnostike od (malo preuređenih) parazita. ako se komarce ne može istrijebiti, možda ih se može iskoristiti. oni (one) ipak nisu hadeze pa ima nade.

- možda herr dzikic ovo pročita i osvoji nobelove gaće a ja ću nastaviti juriti prema dijabetesu vodeći krajnje neuredan i katastrofalno dezorganiziran život. idealno bi bilo da se ta dva događaja međusobno poklope.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.8.2019 19:29 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Novi elektrokemijski detektor glukoze može bit
gmo inzulin....Jel to djeluje na ove gmo protivnike
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di

pjesnici, slikari, pisci su u to doba bili sirotinja a ne "društvena krema" pa nisu mogli dobiti dijabetes (dvojku)... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi elektrokemijski detektor glukoze može biti di
Ne bih baš rekao da su pisci i pjesnici u ono doba bili sirotinja - ako su bili uspješni. Ne znam točno koliki su bili honorari, ali čuo sam da se u Kraljevini Jugoslaviji za honorar od knjige mogla kupiti kuća. Malo je ljudi znalo pisati i to se znanje cijenilo. Tek je u naše doba došlo do inflacije pisane riječi, s čime je pala kvaliteta, a s kvalitetom i autorski honorari.
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi elektrokemijski detektor glukoze može bit
U SFRJ se za pisanu riječ...mogao dobiti besplatni višegodišnji odmor na jednom od otoka
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice