Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

poruka: 66
|
čitano: 15.946
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea ".
15 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

zar je kupcu ovakvog nečega uopće važan signal? pa ne kupuje se to radi telefoniranja; za to je dobar bilo koji telefon. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
59 0 hvala 6
11 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Ne bi bilo zabavno da platis 1500 eura za mobitel i da radi normalno

 

Moj PC  
42 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Pa dobro kad će više korisnici naučiti kako se drži ajfon...
Moj PC  
31 0 hvala 1
13 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Mogli su bar napraviti neki novi problem, a ne 'reciklirati' stare...

 
36 0 hvala 1
14 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
7 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Nije to fejl to je fičer, WiFi i LTE antene se prodaju kao zasebni moduli koji se zaštekaju preko adaptera. 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
28 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Mislim da nije riječ o uređaju nego o iOS 12 jer se i meni na X i ženi na 8 događa ista stvar. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Cujem od frenda da se ovih dana u Zagrebu

organizira tecaj za 99,99$

kako pravilno drzati XS i XS MAX

sponzor by Apple corp.

Samsung S8+
Moj PC  
21 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
ITman kaže...

Nije to fejl to je fičer, WiFi i LTE antene se prodaju kao zasebni moduli koji se zaštekaju preko adaptera. 

 nemoj davati poluinormacije, doći će netko, kupiti ajfon i module antenica, doć doma i može si ih uštekat u guzicu

dakle, potpuna informacija je da mora još zasebno kupiti i adapter, ali ne onaj za slušalice, nego za antenice

može usput kupiti i kutijicu za adaptere da se ne pogube i da mu paše uz kutijicu za slušalice

12 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 

I moj, samo kad ga stavim između nogu signal padne na jednu crticu

Baš sam jučer to primjetio 

14 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Weqsla kaže...

Mislim da nije riječ o uređaju nego o iOS 12 jer se i meni na X i ženi na 8 događa ista stvar. 

 Ko ti kriv, štel si iPhone sad ŠTIP (šuti trpi i pati)

 

A sad zaozbač: to je žalosno da uređaj koji toliko košta ima problema sa signalom. 

 

 

 

Samo čekam da se javi ATJLučko i da nam veli kak se na 24 rate  36 rata ne osjeti da je loš signal.

Trust me, I'm a Jedi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 14:31 (ITman).
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 a ima li taj tvoj Xiaomi animirano govance?

5 godina
protjeran
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Ma to je sve normalno.Štedilo se koliko se moglo. Da se ugradila kvalitetno antena to bi koštalo bar još barem 200 € više.

Glavno da se znak ne izbriše od stajanja na stolu, a ima i Face ID.

Zar ti treba išta više od mobitela da gledaš u njega i da mu se drugi dive ?!?!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 12:16 (Seronja nezauzet).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Uopće nema veze što iPhone ponekad nema signala. Ljudi koji imaju ajfon su važni i njih se zove dok ih ne dobiješ. To što su nedostupni samo im diže rejting. 

Moj PC  
9 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
To je neki fekj..... Prejeftino je.
Zamisli jabučara koji Se pohvali kako je bio na tečaju za 99 baksi :-D

5 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
ITman kaže...
 

 

 

Samo čekam da se javi ATJLučko i da nam veli kak se na 24 rate ne osjeti da je loš signal.

Zapravo to je fičr. Tko hoće da mu iPhone odmah radi kupi ga za gotovinu.

Tko želi da mu normalno radi za 2 godine, kupi ga na 24 rate, pa će i proraditi kada ga otplati

 

11 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Inače je 36 rata, t-scum je to preuredio da izgleda jeftinije
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Problema se lako da riješiti.... triba držati ajfon sa razmaknutim prstima šake... znači prste ne držati skupa...isprobao u t.koma...i djeluje
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 i tebe tvoja skoda vozi isto od tocke a do tocke b.isto kao mene moj audi

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 14:22 (Kill Frenzy).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Kill Frenzy kaže...

 i tebe tvoja skoda vozi isto od tocke a do tocke b.isto kao mene moj audi

A jel se ugasi ako staviš ruke u 11 - 2 položaj umjesto u 10 - 2? Ako ne, onda usporedba nije primjerena...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Kill Frenzy kaže...
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

 i tebe tvoja skoda vozi isto od tocke a do tocke b.isto kao mene moj audi

 Pogotovo modeli Audi-a zadnjih 10+ god. koji su samo dno po pouzdanosti, pardon, treći odozdo - oni voze od točke A do točke B nerijetko na prikolici vučne službe.  

Trust me, I'm a Jedi!
12 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
učo kaže...

A moj Xiaomi od 200€ radi bez greške, hvata signale i možeš, zamisli, telefonirati i surfati bez problema. Pa sada ti kupuj Apple...

Apple feature - slab signal, prazan novcanik

Xiaomi feature - reklame posvuda 

 

Svakom svoje. Osobno ne bi svojim novcima iPhone nikada kupio, ali kada imam izbor da kupim Android ili da mi firma svake druge godine kupuje novi iPhone, stvar je jasna.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Weqsla kaže...

Mislim da nije riječ o uređaju nego o iOS 12 jer se i meni na X i ženi na 8 događa ista stvar. 

 

Definitivno je iOS 12 jer i meni na 8 se ista svar jednom u par dana dogodi, onda ga moram ugasiti i upaliti i sve radi.

 

Bez brige, za tjedan - dva garantirano dolazi nova verzija OS-a koji će ovo zakrpati.

 

Zamisli da se to dogodi ovim komedijašima, čekali bi update Androida godinu - dvije i onda ga ne bi dočekali nego bi ga morali rootat / flashat / pitaj Boga kako to oni zovu.

16 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Tocno. Na androidu mozes samo zamisliti...
13 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Virtua Fighter kaže...

 

Definitivno je iOS 12 jer i meni na 8 se ista svar jednom u par dana dogodi, onda ga moram ugasiti i upaliti i sve radi.

 

Bez brige, za tjedan - dva garantirano dolazi nova verzija OS-a koji će ovo zakrpati.

 

Zamisli da se to dogodi ovim komedijašima, čekali bi update Androida godinu - dvije i onda ga ne bi dočekali nego bi ga morali rootat / flashat / pitaj Boga kako to oni zovu.

Znači, nije problem to što ti već imaš grešku na svom mobitelu jer će zakrpa garantirano stići za tjedan - dva već je problem što bi netko drugi (vjerojatno isto garantirano?) čekao zakrpu godinama kad bi se to, hipotetski, desilo? 

5 godina
protjeran
offline
Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPhonea

Meni je najzanimljivije u svemu da se na forumu spominje neki software koji će to popraviti (novija verzija OSa, kak'ti), a već u samom tekstu piše da to vjerojatno neće biti moguće preko toga.

Eh, sada ili oni nešto znaju što trenutno nitko ne zna, ili ne čitaju, već kao Maksim po diviziji u obranu 'božanstva'.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 15:39 (Seronja nezauzet).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Pa si ti kupio kiu i vozis se ko direktor. Samo naprijed ;)
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
5 godina
neaktivan
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Seronja nezauzet kaže...

Meni je najzanimljivije u svemu da se na forumu spominje neki software koji će to popraviti (novija verzija OSa, kak'ti), a već u samom tekstu piše da to vjerojatno neće biti moguće preko toga.

Eh, sada ili oni nešto znaju što trenutno nitko ne zna, ili ne čitaju, već kao Maksim po diviziji u obranu 'božanstva'.

 Ti stvarno slijepo vjeruješ svemu što pročitaš ili možeš i sam donositi neke zaključke? Jel koristiš iPhone ili komentiraš bezveze? 

Ja sam donio zaključak iz sljedećeg - koristim iPhone desetku od kad je izašla i nisam imao nikakvih problema do izlaska iOS 12. Supruga koristi iPhone 8 i nije imala problema do izlaska iOS 12. Oboje imamo iste probleme, LTE i WIFI ponekad štekaju. Bez obzira kako držao telefon.

Logika nalaže da je očito problem u softveru, ako spojimo ove sve premise gore. Ili i dalje misliš da su i nama "oslabile antene"?

5 godina
protjeran
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Weqsla kaže...

 Ti stvarno slijepo vjeruješ svemu što pročitaš ili možeš i sam donositi neke zaključke? Jel koristiš iPhone ili komentiraš bezveze? 

Ja sam donio zaključak iz sljedećeg - koristim iPhone desetku od kad je izašla i nisam imao nikakvih problema do izlaska iOS 12. Supruga koristi iPhone 8 i nije imala problema do izlaska iOS 12. Oboje imamo iste probleme, LTE i WIFI ponekad štekaju. Bez obzira kako držao telefon.

Logika nalaže da je očito problem u softveru, ako spojimo ove sve premise gore. Ili i dalje misliš da su i nama "oslabile antene"?

A ti opet kao Maksim. Pa piše ti u tekstu da ljudi nisu imali problema sa 7 icama 8icama na tim mjestima. A da, ja vjerujem svemu slijepo što piše.

Vasa logika je 'neoboriva' i povlačim se povučena repa kao i kada mi Jehovini svjedoci pozvone na vrata. Niti ja ne znam što uopće po drugi puta komentiram nekoga tko nije niti tekst pročitao, jer on sve, eto zna.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Novi antennagate na pomolu? Neki vlasnici iPho
Seronja nezauzet kaže...
Weqsla kaže...

 Ti stvarno slijepo vjeruješ svemu što pročitaš ili možeš i sam donositi neke zaključke? Jel koristiš iPhone ili komentiraš bezveze? 

Ja sam donio zaključak iz sljedećeg - koristim iPhone desetku od kad je izašla i nisam imao nikakvih problema do izlaska iOS 12. Supruga koristi iPhone 8 i nije imala problema do izlaska iOS 12. Oboje imamo iste probleme, LTE i WIFI ponekad štekaju. Bez obzira kako držao telefon.

Logika nalaže da je očito problem u softveru, ako spojimo ove sve premise gore. Ili i dalje misliš da su i nama "oslabile antene"?

A ti opet kao Maksim. Pa piše ti u tekstu da ljudi nisu imali problema sa 7 icama 8icama na tim mjestima. A da, ja vjerujem svemu slijepo što piše.

Vasa logika je 'neoboriva' i povlačim se povučena repa kao i kada mi Jehovini svjedoci pozvone na vrata. Niti ja ne znam što uopće po drugi puta komentiram nekoga tko nije niti tekst pročitao, jer on sve, eto zna.

 Ma gle, nevjerojatno je kako se od (citiram iz teksta iako misliš da nisam pročitao) "nekolicine korisnika" napravi novi Antenagate! Pa jebote ne znam jel čitam Bug ili Index?

Očito nemaju svi uređaji problem al neki imaju, pa i 8 jer eto osobno sam vidio na osmici isti problem. Proučavam na ovakvim forumima da li netko ima kakvu drugu pametniju informaciju ali ovdje mogu vidjeti samo preseravanja sa "čiji je veći". 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice