Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

poruka: 11
|
čitano: 4.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D".
15 godina
online
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

A što spriječava varalice da na isti način prijavljuju normalne igrače?

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

Nikad mi nece bit jasno zasto ljudi koriste cheatove kad je danas MMR ionako jako dobar u vecini igara

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

Lajkam naslov

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

Ne kontam što je ljudima i kompanijama tako dugo trebalo pa da počnu napadati izvore hackovanja, a ne samo da se zadrže na lokalnom nivou gdje su suspendirali igrače na XY dana ili im banovali račune. 

Već par godina ne igram online multiplayer igre, između ostalog i zbog ovih stvari. Zadnji puta, otprilike prije 4 godine sam u Online RPG-u prijavio klošara za vrijeđanje po nekoliko osnova zbog toga što sam ga razbio k'o zvečku u PVP areni. Konju zbog povrijeđenog ega nije bilo mrsko par dana da mi kroz "whisper" piše uvrede i onda je bila prijava nakon čega, osim standarnog "hvala što ste nas kontaktirali" obrasca nije bilo nikakvog odgovora supporta. Jednostavno se osjećaš bespomoćno, ljudi varaju, vrijeđaju itd. na prijave nema nikakvog odgovora i ostaneš zamišljen da je to sve jedna igraća arena za dječicu koja se koškaju i kompanije nemaju ozbiljan pristup prema tome. Ako se radi o igraču čiji acc transakcije pokazuju da kupuje ingame valute, iteme itd.  onda džaba prijavljuješ jer dobijaš dojam da neće da sankcionišu "spendere" kao izvor zarade. Anticheat sistemi su im za qurca i tako pomalo jebo' to i prešao na only singleplayer igre. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Nove zanimljive protumjere za varalice u Call
boxer kaže...

 Jednostavno se osjećaš bespomoćno, ljudi varaju, vrijeđaju itd. na prijave nema nikakvog odgovora i ostaneš zamišljen da je to sve jedna igraća arena za dječicu koja se koškaju i kompanije nemaju ozbiljan pristup prema tome.

 Znači, slično kao Bug forum. 

PSN - DeniZg80
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nove zanimljive protumjere za varalice u Call
Ges kaže...

A što spriječava varalice da na isti način prijavljuju normalne igrače?

Prijava samo skreće pažnju sustava na određenog igrača, ali se i dalje analizira da li je cheater ili ne, tako da je pitanje što bi time postigao. Eventualno da zaspama sustav prijava, pa da se opet izgubi preciznost.

 

Međutim, sustavno spamanje takvog sustava se ipak lako otkrije, pa tako cheater zapravo još lakše skrene pozornost na sebe.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Nove zanimljive protumjere za varalice u Call
DeniZg kaže...
boxer kaže...

 Jednostavno se osjećaš bespomoćno, ljudi varaju, vrijeđaju itd. na prijave nema nikakvog odgovora i ostaneš zamišljen da je to sve jedna igraća arena za dječicu koja se koškaju i kompanije nemaju ozbiljan pristup prema tome.

 Znači, slično kao Bug forum. 

 Da, ima velikih sličnosti, no ovdje imam dojam da donekle razvlače pojam fer playa i dopuštaju nešto malo grublju "igru" ili su postali indolentni. Da reaguju striktno po pravilima, bilo bi ravno uvođenju policijskog sata na forumu i takva čistka da to više nebi ličilo na Bug forum. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
7 godina
protjeran
offline
Re: Nove zanimljive protumjere za varalice u Call
boxer kaže...

Ne kontam što je ljudima i kompanijama tako dugo trebalo pa da počnu napadati izvore hackovanja, a ne samo da se zadrže na lokalnom nivou gdje su suspendirali igrače na XY dana ili im banovali račune. 

Već par godina ne igram online multiplayer igre, između ostalog i zbog ovih stvari. Zadnji puta, otprilike prije 4 godine sam u Online RPG-u prijavio klošara za vrijeđanje po nekoliko osnova zbog toga što sam ga razbio k'o zvečku u PVP areni. Konju zbog povrijeđenog ega nije bilo mrsko par dana da mi kroz "whisper" piše uvrede i onda je bila prijava nakon čega, osim standarnog "hvala što ste nas kontaktirali" obrasca nije bilo nikakvog odgovora supporta. Jednostavno se osjećaš bespomoćno, ljudi varaju, vrijeđaju itd. na prijave nema nikakvog odgovora i ostaneš zamišljen da je to sve jedna igraća arena za dječicu koja se koškaju i kompanije nemaju ozbiljan pristup prema tome. Ako se radi o igraču čiji acc transakcije pokazuju da kupuje ingame valute, iteme itd.  onda džaba prijavljuješ jer dobijaš dojam da neće da sankcionišu "spendere" kao izvor zarade. Anticheat sistemi su im za qurca i tako pomalo jebo' to i prešao na only singleplayer igre. 

 Ako ne mozes promjeniti druge promjeni sebi i ne sekiraj se. 

8 godina
offline
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

Dislajkam naslov. Nisam dosao na index.hr da citam kako novinari sude tko je kreten, debil ili imbecil. Cheateri, losi igraci koji posezu za varanjem, kakogod, al' mani se ovoga ulicnog zargona. Nije ga nikada pretjerano bilo na Bug.hr, niti ga treba. Bug.hr je casopis koji se bavi promicanjem informaticke kulture. Za navedene izraze postoji ergela Matije Babica.

 
1 11 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Nove zanimljive protumjere za varalice u Call
Gebirgs kaže...

Dislajkam naslov. Nisam dosao na index.hr da citam kako novinari sude tko je kreten, debil ili imbecil. Cheateri, losi igraci koji posezu za varanjem, kakogod, al' mani se ovoga ulicnog zargona. Nije ga nikada pretjerano bilo na Bug.hr, niti ga treba. Bug.hr je casopis koji se bavi promicanjem informaticke kulture. Za navedene izraze postoji ergela Matije Babica.

 Cheater detected!

13 godina
offline
Nove zanimljive protumjere za varalice u Call of D

Pa to se već odavno zna da WH potječe od samih developera, jer u masu slučajeva su cheatovi izlazili prije nego je i sama igra izašla. Znači nitko nema sam source code igre i onda se pojavi WH prije nego ista izađe. Pa svima njima je u interesu da ljudi varaju, s jedne strane masno zarade na tome, zatim ljudi koje banaju vjerovatno opet kupe samu igru i tako potroše još više love, oni koji prijavljuju i dođe im obavijest ili sami preko profila vide da je osoba dobila ban, osjećaju se korisnim i misle da sutstav ipak funkcionira...i tako u krug, jedno te isto, već duuugi niz godina, od coda 2 pa sve do sad ista priča i nikad se ništa nije drastično promijenilo.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice