Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje povezn

poruka: 10
|
čitano: 2.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje povezn".
Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje povezn

 

Ja sam prešao na Edge (Chromium) i ne planiram se vratiti. Super mi je i nemam nikakvog razloga da koristim Chrome.

 

Posebice mi se sviđa "immersive read" mogućnost na nekim stranicama, pa tako i na Bug portalu. A osim immersive reada ima i čitanje teksta, čak je i hrvatski podržan (i ne zvuči loše!)

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Ja sam prešao na Edge (Chromium) i ne planiram se vratiti. Super mi je i nemam nikakvog razloga da koristim Chrome.

 

Posebice mi se sviđa "immersive read" mogućnost na nekim stranicama, pa tako i na Bug portalu. A osim immersive reada ima i čitanje teksta, čak je i hrvatski podržan (i ne zvuči loše!)

 

 

 

 Jel rade sve ekstenzije za Chrome tamo?

 

Koje su ti prednosti u odnosu na chrome?

4 godine
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po
encoding kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Ja sam prešao na Edge (Chromium) i ne planiram se vratiti. Super mi je i nemam nikakvog razloga da koristim Chrome.

 

Posebice mi se sviđa "immersive read" mogućnost na nekim stranicama, pa tako i na Bug portalu. A osim immersive reada ima i čitanje teksta, čak je i hrvatski podržan (i ne zvuči loše!)

 

 

 

 Jel rade sve ekstenzije za Chrome tamo?

 

Koje su ti prednosti u odnosu na chrome?

 Velik sam fan Firefoxa ali u zadnje vrijeme više koristim Edge. Jako je brz, a većina ekstenzija koje sam probao rade bez problema. Neke je Edge sam disableao zbog navodnog malwarea u njima.

 

 

13 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po

Osobno nisam pronašao nešto što bi me natjeralo na prelazak na Edge. To je doslovno Chrome s uBlock Originom i blokiranim kolačićima trećih strana po zadanim postavkama.

15 godina
offline
Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje povezn

najnovija verzija [Verzija 90.0.4430.72 (Službeni sastavak) (64-bitni)] - toga niks. provjereno ovoga časa na bug-u. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po

Sigurno se mora omogućiti u chrome://flags.

15 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po
Marko :D kaže...

Sigurno se mora omogućiti u chrome://flags.

 zapravo ne. to je proširenje ("extension") koje se dodaje preko web-store-a a ne defaultna značajka. dakle, samo ako si ga ugradiš, onda može. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po

Onda to sigurno ne funkcionira ako druga strana kojoj šalješ to nema instaliran dodatak.

15 godina
offline
Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje povezn

ajmo probati: eo linka. ako ptice, pčele, svi to vide, dodatak mora imati samo onaj koji želi postaviti link. radoznali ne.

 

radi i na napravama koje nemaju dodatak. zažuti odabrano za stvaranje linka (koji je, zapravo, na stranicu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 8:27 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova značajka u Chromeu omogućava stvaranje po

Radi, ali to se sve može napraviti i bez dodatka. Na link samo dodati :~:text=TEKST KOJI ŽELITE OZNAČEN i voilà.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice