Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima

poruka: 10
|
čitano: 3.795
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima ".
16 godina
offline
Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima

Niti blizu jednom telegramu. Tko nije probao telegram desktop app.. shvatiti će kakvo smeće je WA.

Moj PC  
7 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows
Od mojih 1400+ kontakata troje ima Telegram.
 
22 0 hvala 0
3 godine
offline
Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima

Neznam kaj fali whatsappu, radi sve kako bi i trebalo meni je odlican!

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows

Od sada s integriranim keyloggerom 😈

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2022 15:55 (Mar).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima

Ne pišite bezvezarije i dezinformacije. Taj ružni WhatsApp i dalje traži uparivanje s telefonom. Nula bodova...

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windowsima

https://web.whatsapp.com/ u jednoj kartici na Browseru i to je to?

Ima li potrebe da se instalira kroz MS Store posebna aplikacija? (Neka mi netko stručan odgovori) l.p.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows
Envy kaže...

https://web.whatsapp.com/ u jednoj kartici na Browseru i to je to?

Ima li potrebe da se instalira kroz MS Store posebna aplikacija? (Neka mi netko stručan odgovori) l.p.

 Ima li potrebe to uopće koristiti na desktopu, ako ti treba mobitel?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
12 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows
Ovisi za što je koristiš. Meni koji stalno šaljem nekakve PDF-ove, docx-ove, rendere, screenshotove u fazama projektiranja funkcionira savršeno. Kad sam na poslu cijelo vrijeme mi je upaljena a i doma mi je zgodnija od mobilne verzije.
15 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows
BlackMoon kaže...
Envy kaže...

https://web.whatsapp.com/ u jednoj kartici na Browseru i to je to?

Ima li potrebe da se instalira kroz MS Store posebna aplikacija? (Neka mi netko stručan odgovori) l.p.

 Ima li potrebe to uopće koristiti na desktopu, ako ti treba mobitel?

Ne kontam ovo: "ima li to uopće koristiti na desktopu, ako mi treba mobitel?" (možda si htio napisati "ako imaš mobitel") To mi nije jasno.

Dalje na dekstopu pišem 790 puta sbrže preko tipkovnice nego preko mižobitela.

Ali logično da imam i mobitel i desktop.

Ali, mobitel mi služi (dok odgovarama na desktopu) za odgovaranje na pozive i kratko da nazovem nekoga ako mi zatreba. (Imam mobilni internet pa sa ženom mogu do peskočano pričati na WhatsApp-u). Zovem ja nju džaba koliko želim kao i ona mene.,-

Dođem sa posla iz druge smjene i dopisujem se sa njom, Moje pitanje je vrlo jednostavno... da li ovu web aplikacij unutar browsera korisititi ili INSTALIRATI posebno preko Ms Srore posebnu tu aplikacu?

Because anything Korea does, Japan does it better.
15 godina
offline
Re: Nova WhatsApp aplikacija za računala s Windows
BlueMax kaže...
Ovisi za što je koristiš. Meni koji stalno šaljem nekakve PDF-ove, docx-ove, rendere, screenshotove u fazama projektiranja funkcionira savršeno. Kad sam na poslu cijelo vrijeme mi je upaljena a i doma mi je zgodnija od mobilne verzije.

Želiš reći da ova WhatsApp aplikacija za Windowse je bolja od one u Browseru?

Ako ti onda tako kažeš - tako će i da bude. Instalirat ću je. IObit Uninstaler će svakako da zabilježi svaki log i registry gdje ova App ostavi.

Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice