Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

poruka: 14
|
čitano: 4.464
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog ".
15 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

eo, završjelo slušanje (u pozadini. nijesam gled'o, časti mi). swinja mi se docova majica. voljeo bih, kad jako omatorim (sad sam docov vršnjak; mislim da je stariji mjesec dana, give/take) i dovoljno podjetinjim, biti njegov pacijent*. ne da me izliječi nego 'nako - popije se koja (dotad i dalje neću piti, čuvajuć se), probrblja (moraš ponekad biti i baba), krade bogu dane ... pojavila se i nada: dragan će postupno, s godinama imati sve veću učestalost (statističku?) korisnih/pametnih/duhovitih gostiju i kostiju. zamjerka: skajp je zakurac i ne upadajte jedan drugome u riječ jer se tad obje gube u bespućima lošeg softvera kao white noise. sretna okolnoća: jemisija puštena u neđilju bez posla (= rijetkost). tjednom me zatrpaju poslom pa se ne stigne to mirno i dostojanstveno poslušati, bez fragmentiranja. pustoprazna nedjelja namah djeluje podnošljivi/kruški/breskvije. 

 

*kad mi je kći bila odojče ("sotončić"), odnio bih je na redovni tehnički docovim koleg(ic)ama. predmetni/a bi je dograbio i potom zadovoljno konstatirao: "otima se, bori se, zdravo je." kad se samo sjetim s kolikim sam ženama na jednak način mogao postaviti jednaku dijagnozu ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 1
12 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Sve 5 i sve super,Doc je odlican ali cim sam vidio video od 59 minuta,odmah sam ugasio i porekinio!!Je da je karantena đira,ali treba znat odradit video koji bude relativno kratak i jasan ovako ce malo ko pogledat u cijelosti ovaj video!

AUDIOFIL
Moj PC  
4 5 hvala 0
6 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Da je više ljudi poput Doc-a...ni nebo nam nebi bila granica...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
Ajar kaže...

swinja mi se docova majica.

 Ovo je trenutno jedini primjerak. Tekst je scan mojeg rukopisa  ;-)

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
14 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Ovo pokazuje koliko mi vjerni čitatelji i spisatelji na BOL-u volimo malo bolje upoznati autore. Hvala na dijeljenju osobnih priča.

 

Molim da intervjuirate i najproduktivnije forumaše.

 

Želim sljedećeg Olega u maskirnoj uniformi i kapi.

 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Pogledao u jednom dahu. Uvijek je gušt slušati tako zanimljivu osobu. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
BarbaVeli kaže...

 

Želim sljedećeg Olega u maskirnoj uniformi i kapi.

 Taj već neko vrijeme ne postoji, imamo novog, isto u uniformi, ali drugačijoj... 

drpetric
4 godine
odjavljen
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
drpetric kaže...
BarbaVeli kaže...

 

Želim sljedećeg Olega u maskirnoj uniformi i kapi.

 Taj već neko vrijeme ne postoji, imamo novog, isto u uniformi, ali drugačijoj... 

Nije mi vrag dao mira, a i u karanteni imam vremena pa sam otišao na FB dotičnog i šok i nevjerica  

Nek vas ne zavara profilna slika na FB, ostale su sličnije ovima

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 21:38 (VladimirLem).
14 godina
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
VladimirLem kaže...
drpetric kaže...
BarbaVeli kaže...

 

Želim sljedećeg Olega u maskirnoj uniformi i kapi.

 Taj već neko vrijeme ne postoji, imamo novog, isto u uniformi, ali drugačijoj... 

Nije mi vrag dao mira, a i u karanteni imam vremena pa sam otišao na FB dotičnog i šok i nevjerica  

Nek vas ne zavara profilna slika na FB, ostale su sličnije ovima

 

OMG. 
Mora da je u Olega ušao alien. Da ga neka žena nije 'primila pod svoje'? Hm, možda je ipak samo kriza srednjih godina (prečesto mijenjanje čistih gaća i fina odijelca).

12 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Počeo gledati i odustao nakon minut i po. Razlog: nemam piva. Nikakvog! Čak ni ovako lošeg kakvo piju protagonisti videa.

S obzirom na trenutnu situaciju, tj. sužen izbor nabavke, video ću pogledati večeras uz par Weihenstephanera ili Hacker Pschorra. Dakle gledat ću vas malo s visoka. Ko nedavno kad sam gledao Narcose. Felix Gallardo i Pacho Herrera dogovaraju posao od par milijardi dolara uz crveni Johhnie Walker, a ja ih gledam i pijuckam crni. Osjećaj kao da kao šef nadgledam svoje radnike. Ko to može platit?

Kažu "nije svako zlo za zlo" i sa svih strana nam daju savjete kako da ovu izolaciju okrenemo u vlastitu korist. Tako netko savjetuje okretanje bogu, netko poboljšanje higijenskih navika, netko druženje s bližnjima...

Ja vama dvojici savjetujem da se ostavite pederskih (nije vrijeđanje homoseksualaca) craft bućkuriša i okrenete se pravom iskonskom pivu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
VladimirLem kaže...
drpetric kaže...
BarbaVeli kaže...

 

Želim sljedećeg Olega u maskirnoj uniformi i kapi.

 Taj već neko vrijeme ne postoji, imamo novog, isto u uniformi, ali drugačijoj... 

Nije mi vrag dao mira, a i u karanteni imam vremena pa sam otišao na FB dotičnog i šok i nevjerica  

Nek vas ne zavara profilna slika na FB, ostale su sličnije ovima

 

ostrijem oku nece promaci dusa iz pripjata i afrike u maskirnoj odjeci i s kapicom za fotosafarije npr. kako subverzivno i demonstrativno spusta ovom enologu na prvoj slici.

kako se drugacije mozes nositi s likom koji izgleda kao da se rodio u odijelu, koji s punim pravom nosi i leptir-masnicu i zna zauzeti pozu (odista nemam pojma ko je na slici)?

pa lijepo - sommelijerski odijenes premali al izguzvan sako, namjerno zgrabis casu s nekakim feminiziranim frizzanteom za sve samo ne za stinglec, jer ti se jebe ako ga grijes - to ionako ne pijes, ne sakrijes ruku iza tijela, nego je pustis da visi kao u drvosjece - za to rodjaci treba imati muda i stav! To je prava subverziva!

 

lijepo se Oleg zbigecao, dotjerao se, nemojte biti zavidni. uzbiljio se, ta govornik je na malo serioznijim konferencijama gdje dolaze odistinske face iz zemlje i svijeta i lijep je znak da postuje etiketu. a valjda se i dosad poslovno nije nesto nanosio odijela i kravata pa sad malo gusta. inace, odavno u poslovnom svijetu nitko vise ne nosi kravate osim zadriglih balkanskih politicara, a na onakav sako i onakvu kravatu (james bond poza) vezes iskljucivo dupli windsor ili neki pompozniji cvor, ali valjda je opet subverzija na djelu.

 

zovi dragane olega da ti prica o stajlingu i make-overu s pozicije subverzivnih elemenata te posto svihlena mahrama i pripadajuci rupcic :-) 

 

 

 

10 godina
offline
Re: Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Berec
Doc Berecki kaže...

 Ovo je trenutno jedini primjerak. Tekst je scan mojeg rukopisa  ;-)

 Ne vjerujem da doktorski rukopis izgleda tako. Fake news! 

Samomrzeći hrvat
16 godina
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Je li 1498 ili 1948 probanih piva, :D?  Mala ispravka lapsusa, tiskani PcChip je skviknuo, Vidi još izlazi.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Nova #TERAPIJA: Upoznajte privatno Igora Bereckog

Meni je apsolutni hit ono kad kaže da je "... već duže vrijeme pomalo samohran ..." 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice