Nova sezona Stranger Thingsa premašila je milijard

poruka: 5
|
čitano: 10.374
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova sezona Stranger Thingsa premašila je milijard".
7 godina
offline
Re: Nova sezona Stranger Thingsa premašila je mili
ludizao kaže...

Serija za djecu.

 Nisam ju gledao pa ne znam ali i da jest "za djecu", zašto je to loše? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2022 17:42 (It'sMe932).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Nova sezona Stranger Thingsa premašila je milijard

jedva došao (izdržao) do kraja prve sezone i izbrisao s diska. bilo je ... iritantno. no jamčano ima svoju publjik, kao i sve ostalo. eo, bar ne sudjelujem u piratizisanju ovoga. zasad sam moralna horizontala ali kad ustanem iz kreveta ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 6 hvala 1
15 godina
offline
Nova sezona Stranger Thingsa premašila je milijard

Prva sezona mi je bila dobra, ono, retro materijal. Da se radnja odvijala u sadašnjosti vjerojatno bih sve skupa ignorirao. Druga ok, u trećoj sam imao feel da se autori iz nekog razloga sprdaju sa serijalom (čitaj: smeće), a u ovoj četvrtoj sam zapravo jedva čekao da odgledam i da onda krenem gledati nešto drugo. Čak sam razmišljao da li da potrošim preko dva sata života na zadnju epizodu ili ne. Da nije završilo kako je završilo petu sezonu bih jednostavno ignorirao kad izađe. Ima gomila puno boljeg a daleko manje izreklamiranog materijala za gledati.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 7:57 (deckard).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Nova sezona Stranger Thingsa premašila je milijard

Odlična serija, drag mi je da su zaradili, zaslužili su.

Moj PC  
4 1 hvala 0
3 godine
offline
Re: Nova sezona Stranger Thingsa premašila je mili
Poslje x fajlsa neznam dali sam ikad poslje gledao neku seriju s istim odusevljenjem, cista 10tka.
Moj PC  
1 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice