Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna

poruka: 13
|
čitano: 7.004
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna ".
2 godine
neaktivan
offline
Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna

"imaju pristup multiplayeru"  imam i ja i to free na PC-u lmao, konzole teska prevara sa tim multiplayerom

 
11 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
Na njuškalu ima zapakiranih hitova već od 50kn...tako da hvala...ali ne hvala
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
sxnxhxz kaže...

"imaju pristup multiplayeru"  imam i ja i to free na PC-u lmao, konzole teska prevara sa tim multiplayerom

 A to što u 90% multiplayer igara na PC-u muku mučiš sa cheaterima, to nije bitno. Bitno da je besplatno...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
2 godine
neaktivan
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
nisam se nikada susreo sa cheaterima makar ono sto ja igram, cheatera ima svugdje ne samo u igricama.
13 godina
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
Pa jbt čak i u igri kao Fall Guys na PC-u ima cheatera, kamoli ne u nešto ozbiljnijim igrama
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna

Skinuo par igara da se malo prisjetim....Tekken 2,Jumping Jack Flash 2 itd.

Smijeh mi je da je ponuda Ps1 klasika...10 igara?

Ili sam ja nesto profulao...

Takodjer strimanje mi ne dolazi u obzir,sta im je bilo toliko tesko napravit emulaciju ps3 kad su vec mogli za ps2.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
Kad nudiš servis onda emulacija mora biti savršena. A budimo realni PS3 je kompliciran hardver za emulaciju. Vjerojatno bi neke igre radile savršeno ali je velika vjerojatnost da dosta toga nebi radilo kako treba.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
antimadridista kaže...
Kad nudiš servis onda emulacija mora biti savršena. A budimo realni PS3 je kompliciran hardver za emulaciju. Vjerojatno bi neke igre radile savršeno ali je velika vjerojatnost da dosta toga nebi radilo kako treba.

 Emulacija na konzolama je rijetko kad savrsena.

Switch se sramoti sa svojom n64 emulacijom i patchiraju to redovito i jos to nije savrseno.

 

S obzirom na to da ps3 emulator na pc- radi oke Sony bi trebao napravit nesto bolje kad imaju sve sto im treba samo treba ulozit vremena i novaca

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna

Nadam se Xenogersu,GT 1 i 2 i slicne igre za Ps1....GT3 za Ps2...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna

Za sad se ne isplati; puno PS3 igara koje su radi njegovog HW-a samo stream, a nisu ni neki klasici, jedno 10 Dynasty Warriora i sl. Za PS1 jad i tuga. PS2 ništa posebno bolje; Rogue Galaxy, Dark Chronicle, Jak serijal ako ste propustili. Fali Konami; Silent Hill, Metal Gear Solid recimo pa onda stariji GoW naslovi. Fale stariji Gran Turismo naslovi itd. A i ponuda novijih nije na nivou najjačeg Xbox paketa. Preporučam onaj "srednji" tear s novijim PS4/5 igrama ako ima koje bi voljeli igrati. Sa starim igrama možda kroz par mjeseci, ovisi što dodaju. Neka vas ne zavaravaju brojke, baš hitovi su manjina.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
Jednostavnije je rekompajlirati i malo doraditi kod od igre da radi na PS5 nego raditi emulator. Ne pada im na pamet tako nešto, posebice jer može otići na internete...
Re: Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostu
Čisto iz razloga što PS1 zapravo nikoga niti ne zanima.

Čak niti PS2 naslovi vise nisz zanimljiv za igranje.

Sjećam se da sam xbox instalirao onaj Rare replay, probao par igara i deinstalirao nakon 20 minuta.
6 mjeseci
neaktivan
offline
Nova PlayStation Plus pretplata od danas dostupna
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice