Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

poruka: 33
|
čitano: 6.467
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn".
6 godina
neaktivan
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Nemam para za ovo, prelazim na Apple.

 
29 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
dva_ujutro kaže...

Nemam para za ovo, prelazim na Apple.

 Radije ću si dodati 100€ i kupiti 11Pro koji će trajati 5 godina nego OnePlus koji će zastariti za "dvije sezone".

OnePlus je postao presmiješan, ljudi koji su ga kupovali kada je bio flagship killer sada kupuju Oppo, Realme itd...

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Mijenjao sam svoj mob svake dvije godine, mislim da su uslovi kod operatera bili relativno ok ali kako su krenuli sa cijenama u posljednje vrijeme def nema sanse da cu nastaviti.

 

Prvo sve manje stvari radim na mobu, vecinom se svelo na ultrabook i tablet, mob mi je samo za pozive i neko fotografisanje, a drugo i moj evo dvije godine star mob jos uvijek radi odlično i pruza sve sto mi je potrebno.

 

Eventualno uzeti Mi 10 pro koji idalje ima pristojnu cijenu.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Dr. Vicko kaže...

Mijenjao sam svoj mob svake dvije godine, mislim da su uslovi kod operatera bili relativno ok ali kako su krenuli sa cijenama u posljednje vrijeme def nema sanse da cu nastaviti.

 

Prvo sve manje stvari radim na mobu, vecinom se svelo na ultrabook i tablet, mob mi je samo za pozive i neko fotografisanje, a drugo i moj evo dvije godine star mob jos uvijek radi odlično i pruza sve sto mi je potrebno.

 

Eventualno uzeti Mi 10 pro koji idalje ima pristojnu cijenu.

 Vise nema ni neke realne potrebe. premale razlike medju modelima.....

I ja sam bio takav ali sad jednostavno ne mogu opravdati razliku u parama....

I ove godine umjesto da uzmem neki flagship ja uzmem note 8 i gopro 8....

11 godina
protjeran
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Eto OnePlus je upravo postao ono protiv cega se borio! Zavrseno, nikad vise OnePlus.

 
12 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Gadgeti kaže...

Eto OnePlus je upravo postao ono protiv cega se borio! Zavrseno, nikad vise OnePlus.

 Samsung je jos gori postao od OnePlus. Polako "postaju" Apple

5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Gadgeti kaže...

Eto OnePlus je upravo postao ono protiv cega se borio! Zavrseno, nikad vise OnePlus.

 Protiv cega se to oneplus borio?

VI ko djeca neka.... Svaka kompanija zeli da zaradi.....I to tako treba.... I Huawei ste dizali u nebesakao jeftin bla bla a kad sam ja govorio kako raste da ce postati skuplji jer mora postati skuplji radi sirenja mreze veceg marketinga servisih centara po cijelom svijetu tad me niste slusali.....

 

Niti jedna komoanija ne zeli da ostane mala a rastom rastu i troskovi a time i cijena uredjaja... TO jednostavno tako funkcionise.....

15 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
dva_ujutro kaže...

Nemam para za ovo, prelazim na Apple.

Zna li netko koje telefone sve još uvijek Apple proizvodi? 

5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
HunterXHunter kaže...
Gadgeti kaže...

Eto OnePlus je upravo postao ono protiv cega se borio! Zavrseno, nikad vise OnePlus.

 Samsung je jos gori postao od OnePlus. Polako "postaju" Apple

 Kako je postao gori do Applea????????

Cijenom? Ali za cijenu dobijes sve najnovije sto postoji na trzistu a kod applea isto tako samo ne iz ove i prethodne dvije godine.....

4 godine
protjeran
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Posmatrač kaže...
HunterXHunter kaže...
Gadgeti kaže...

Eto OnePlus je upravo postao ono protiv cega se borio! Zavrseno, nikad vise OnePlus.

 Samsung je jos gori postao od OnePlus. Polako "postaju" Apple

 Kako je postao gori do Applea????????

Cijenom? Ali za cijenu dobijes sve najnovije sto postoji na trzistu a kod applea isto tako samo ne iz ove i prethodne dvije godine.....

 Mislio sam prije svega na Samsung da postaje "Apple", a  dok OnePlus jos drzi dobru cijenu za razliku od Samsunga

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 11:02 (HunterXHunter).
10 godina
neaktivan
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Mislim da moje potrebe u pogledu mobitela sasvim dobro pokrije i neki xiaomi od 1000-1500 kn. 

I uz to manje brige da li cu ga razbit, izgubit. Za 2 godine ce i tako biti "zastarjel" koji god uzmem.

 

Osim toga android mobiteli izgledaju vrlo slicno jedan drugom, pa vise nisu ni statusni simbol za one kojima je bitno pokazati da imaju. Sad trendseterice kupuju krznene i bljestave maskice da se istaknu

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Idiotsko ako mene pitaš jer kad pred večinu staviš ovo i npr samsungov prošlogodišnji model S10 koji se sada dobije za 500-600 eur moraš bit blekast da kupiš ovo !

I sumnjam da samo ja tako razmišljam.

 

Meni su svi ti kinezići bili zanimljivi dok su bili konkretno jeftiniji od jabuke, samzunga... ali sada iskreno ne vidim dodanu vrijednost u njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Flagship modeli su dosli do te razine da ih nemoras mijenjati godinama, stoga je najbolje kupovati proslogodisnje modele za upola manje para. 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Riot kaže...

Flagship modeli su dosli do te razine da ih nemoras mijenjati godinama, stoga je najbolje kupovati proslogodisnje modele za upola manje para. 

 Android da, Apple flagship modeli drže cijenu bolje nego zlato.
Baci pogled na iPhone X na njuškalu, prosječna cijena je 3500-4000kn, a to je uređaj star sada već 3 godine (2017. godište), dok primjerice Galaxy S8 možeš naći od 1200-1500kn.

 

Sa financijske strane Apple uređaji su bolja investicija, veću cijenu drže duže vremena , pogotovo ako ga se uspije dobiti sa produženjem pretplate za manji novac nego retail.

Swedish latin super funk.
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

 

zijev ...

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Cijene su se zadržale ispod 1.000 USD, ali neznatno, tek toliko da se može reći kako nisu prešli psihološku granicu

Došlo je vrijeme da se ta psihološka granica podigne na 1999$

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
sirka666 kaže...
Riot kaže...

Flagship modeli su dosli do te razine da ih nemoras mijenjati godinama, stoga je najbolje kupovati proslogodisnje modele za upola manje para. 

 Android da, Apple flagship modeli drže cijenu bolje nego zlato.
Baci pogled na iPhone X na njuškalu, prosječna cijena je 3500-4000kn, a to je uređaj star sada već 3 godine (2017. godište), dok primjerice Galaxy S8 možeš naći od 1200-1500kn.

 

Sa financijske strane Apple uređaji su bolja investicija, veću cijenu drže duže vremena , pogotovo ako ga se uspije dobiti sa produženjem pretplate za manji novac nego retail.

 I oneplus prilično dobro drži cijenu, op7pro još nije ispod 3500 kn sišao a jeftiniji je bio od iphonea kad je izišao.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 15:32 (EZY-E).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
nikonja kaže...

Idiotsko ako mene pitaš jer kad pred večinu staviš ovo i npr samsungov prošlogodišnji model S10 koji se sada dobije za 500-600 eur moraš bit blekast da kupiš ovo !

I sumnjam da samo ja tako razmišljam.

 

Meni su svi ti kinezići bili zanimljivi dok su bili konkretno jeftiniji od jabuke, samzunga... ali sada iskreno ne vidim dodanu vrijednost u njima.

 Eto, mislim da si sažeo razmišljanje 90% korisnika - pored S10 koji je jeftiniji, ali i pored aktualnih Note 10 i Note 10 Plus (koji su također jeftiniji), ovi OP nisu prosječnom korisniku ni kandidati za kupnju. Eventualno bi kod OnePlusa mogla kratkoročno porasti prodaja, ali prošlogodišnjih modela.

5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
HunterXHunter kaže...
Posmatrač kaže...
....

 Kako je postao gori do Applea????????

Cijenom? Ali za cijenu dobijes sve najnovije sto postoji na trzistu a kod applea isto tako samo ne iz ove i prethodne dvije godine.....

 Mislio sam prije svega na Samsung da postaje "Apple", a  dok OnePlus jos drzi dobru cijenu za razliku od Samsunga

 Pa pitao sam te kako samsung postaje apple. Po cemu? Cijenom? PA uporedi sta dobijes za tu cijenu kod jednih i kod drugih....

sirka666 kaže...
Riot kaže...

Flagship modeli su dosli do te razine da ih nemoras mijenjati godinama, stoga je najbolje kupovati proslogodisnje modele za upola manje para. 

 Android da, Apple flagship modeli drže cijenu bolje nego zlato.
Baci pogled na iPhone X na njuškalu, prosječna cijena je 3500-4000kn, a to je uređaj star sada već 3 godine (2017. godište), dok primjerice Galaxy S8 možeš naći od 1200-1500kn.

 

Sa financijske strane Apple uređaji su bolja investicija, veću cijenu drže duže vremena , pogotovo ako ga se uspije dobiti sa produženjem pretplate za manji novac nego retail.

 Telefon nije i ne moze biti investicija..... Koliko ces izgubiti sa iphone x od 3500 kn a koliko sa S8 od 1200 kn?

Ti sto pricaju da je to investicija samo lazu sebe da opravdaju kupovinu omiljene igracke... Da se razumijemo svako za svoje pare kupuje sta god zeli i ima na to apsolutno pravo ako reci da je to investicija samo pokazuje da ne zna znacenje pojma investicija....

16 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Izgleda da ce moj 6T biti zadnji OP koji imam.

 

Koji drugi droid phone ima slicni minimalisticni Android OS, bez onih blesavih aplikacija ala Samung/Huawei/..., samo cisto sucelje i osnovne Google aplikacije?

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
hudo kaže...

Izgleda da ce moj 6T biti zadnji OP koji imam.

 

Koji drugi droid phone ima slicni minimalisticni Android OS, bez onih blesavih aplikacija ala Samung/Huawei/..., samo cisto sucelje i osnovne Google aplikacije?

 Pixel, Red Magic, Sony, Nokia, Black Shark.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T
16 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
EZY-E kaže...
hudo kaže...

Izgleda da ce moj 6T biti zadnji OP koji imam.

 

Koji drugi droid phone ima slicni minimalisticni Android OS, bez onih blesavih aplikacija ala Samung/Huawei/..., samo cisto sucelje i osnovne Google aplikacije?

 Pixel, Red Magic, Sony, Nokia, Black Shark.

Google Pixel? Sta nije to vrlo skupo i ruzno?

 

Sony i Nokiu moram provjeriti, zadnji put su imali mid-range modele, neznam kakva im je dana ponuda. Za Red Magic i Black Shark nikad cuo:)

 

Poanta, ima li koji flagsip danas za 500-600€, ono sto je OnePlus radio do 7-ice, od kada je prolupao sa cijenama?

~~ sound sommelier ~~
12 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn
Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
2 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Posmatrač kaže...
HunterXHunter kaže...
Posmatrač kaže...
....

 Kako je postao gori do Applea????????

Cijenom? Ali za cijenu dobijes sve najnovije sto postoji na trzistu a kod applea isto tako samo ne iz ove i prethodne dvije godine.....

 Mislio sam prije svega na Samsung da postaje "Apple", a  dok OnePlus jos drzi dobru cijenu za razliku od Samsunga

 Pa pitao sam te kako samsung postaje apple. Po cemu? Cijenom? PA uporedi sta dobijes za tu cijenu kod jednih i kod drugih....

sirka666 kaže...
Riot kaže...

Flagship modeli su dosli do te razine da ih nemoras mijenjati godinama, stoga je najbolje kupovati proslogodisnje modele za upola manje para. 

 Android da, Apple flagship modeli drže cijenu bolje nego zlato.
Baci pogled na iPhone X na njuškalu, prosječna cijena je 3500-4000kn, a to je uređaj star sada već 3 godine (2017. godište), dok primjerice Galaxy S8 možeš naći od 1200-1500kn.

 

Sa financijske strane Apple uređaji su bolja investicija, veću cijenu drže duže vremena , pogotovo ako ga se uspije dobiti sa produženjem pretplate za manji novac nego retail.

 Telefon nije i ne moze biti investicija..... Koliko ces izgubiti sa iphone x od 3500 kn a koliko sa S8 od 1200 kn?

Ti sto pricaju da je to investicija samo lazu sebe da opravdaju kupovinu omiljene igracke... Da se razumijemo svako za svoje pare kupuje sta god zeli i ima na to apsolutno pravo ako reci da je to investicija samo pokazuje da ne zna znacenje pojma investicija....

 Po cijeni je Samsung  postao "Apple"

4 godine
protjeran
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
hudo kaže...
EZY-E kaže...
hudo kaže...

Izgleda da ce moj 6T biti zadnji OP koji imam.

 

Koji drugi droid phone ima slicni minimalisticni Android OS, bez onih blesavih aplikacija ala Samung/Huawei/..., samo cisto sucelje i osnovne Google aplikacije?

 Pixel, Red Magic, Sony, Nokia, Black Shark.

Google Pixel? Sta nije to vrlo skupo i ruzno?

 

Sony i Nokiu moram provjeriti, zadnji put su imali mid-range modele, neznam kakva im je dana ponuda. Za Red Magic i Black Shark nikad cuo:)

 

Poanta, ima li koji flagsip danas za 500-600€, ono sto je OnePlus radio do 7-ice, od kada je prolupao sa cijenama?

 Red Magic i Black Shark su gaming mobiteli

5 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
HunterXHunter kaže...
....

 Po cijeni je Samsung  postao "Apple"

 


O jel. Ajmo malo pogledati sta se dobije po toj cijeni....Navedeno je samo ono u cemu je S20 ultra bolji od Iphonea a skuplji je 60 USD (svi podaci sa GSM arena)

 

Samsung Samsung Galaxy S20 Ultra vs Apple Apple iPhone 11 Pro Max

 

Hybrid Dual SIM 

6.9 inches, 114.0 cm2 (~89.9% screen-to-body ratio)

1440 x 3200 pixels, 20:9 ratio (~511 ppi density)

HDR10+

Always-on display
120Hz@FHD/60Hz@QHD refresh rate

microSDXC

12GB RAM

108 MP 1/1.33",

Periscope 48 MP,10x hybrid optical zoom

320p@24fps HDR10+

3.2, Type-C 1.0 reversible connector, USB On-The-Go

ANT+

5000 mAh battery

Fast charging 45W

USB Power Delivery 3.0

Fast Qi/PMA wireless charging 15W

Power bank/Reverse wireless charging 9W

7 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika

 Bit će zanimljivo Pixel 4a vs ovo, oboje bi trebalo biti 399€. Moguće da nakon 9 godina napokon prijeđem na iOS.

Trenutno imam XZ1 Compact i jedino me ovakvi kompaktni uređaji zanimaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 18:10 (It'sMe932).
13 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

Pa bilo je jasno da će OnePlus jednog dana postati kao Samsung i Apple. Isto će se dogoditi i sa Xiaomijem (već je počelo). Kad se tek pojaviš na tržištu, onda prodaješ jeftino da se probiješ. Pa je tako prvi OnePlus telefon bio jeftin za ono što je nudio. S godinama su imali sve više korisnika, izgradili ime i vidjeli da mogu tražiti veće lovu jer se mobiteli prodaju. To je bila cijela ideja od samog početka, od prvog modela.

Isto će se dogoditi sa svim brandovima koji su trenutno "budget". Iz godine u godinu se polako dižu cijene modela kako gradiš ime u tom tehnološkom svijetu. Svatko tko je očekivao da će OnePlus ostati uvijek poslovati kao kad su se tek pojavili na tržištu je stvarno naivac.

 

Rješenje je jednostavno. Kupuješ nove marke koje se tek probijaju na tržištu i koje nude najviše za najmanju lovu. Uvijek će se pojaviti neki novi OnePlus One ili Poco F1 mobitel koji nudi najviše za "malu" lovu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 18:17 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nikad sn

sve to stoji, ako moram dat 900 eura za fon, svakako ću to dati za op, puno prije nego jednom samsungu sa šrotom od exynosa, huaweiju bez gugla ili ćaomiju sa onim drlogom od miui i napucanom kamerom sa problematičnim autofokusom.

 

kad kupujuem telefon onda ne kupujem samo najnoviji soc, već i kvalitetu izrade (istina kod svih je na razini), želim top ekran, dobru bateriju koja se neće iscjedit za jedan dan (jer eto, cell standby stavka mi prožvače 15% preko noći na redmi note 7 i mi a3), želim odličan skin (a oneui, miui i ostali nisu ni blizu oxygenu), želim dobar haptic da osjetim kad mi mobitel vibrira u džepu, neovisno jel u maski, hoću da mi updateovi donose stvarna i osjetna poboljšanja (na šestici i sedmici su osjetno poboljšali kvalitetu fotke kroz niz updateova)...

 

svi mogu napucat najnoviji sd 865 i 12 gb rama, ali malo njih mogu napravit premium fon i pružit podršku za isti.

Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nova OnePlus 8 serija telefona je stigla, nika
Ja se drzim Iphona x jos par godina. Nemogu smisliti android pokraj iOSa.
Sve radi fluidno sa 3gb rama i za par godina ga mogu updateati na noviju ios verziju. Nevidim smisao kupnje mobitela svake godine.
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice