Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

poruka: 26
|
čitano: 10.132
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone".
15 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Nothing od tog killera...

hit sound
 
20 0 hvala 1
9 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Morao sam otići oplahnuti se hladnom vodom nakon ovakve vijesti. Da "ubojica iPhonea", mora da su Timu Cooku spale gaće kad je vidio najavu. 

 
3 0 hvala 2
6 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

nikako da shvate da apple korisnici vole ekosustav (softver) a ne njihov somewhat "medicore" hardver  (iako, ubijaju u zadnje vrijeme i sa HWom)

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 9:50 (VladRi).
 
17 0 hvala 1
2 godine
online
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

A ništa...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Opet ide "hype" kampanja, a na kraju će, kao i kod većine takvog marketinga, bit šrot.

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Nothing 2 nećemo ni vidjeti pošto će i prvi vjerojatno loše prodavati...
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Nothing to write home about…
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

meni se svidja :)

 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Lonely Boy kaže...

bit će kao i kad je započeo one plus u početku flagship budget killer pa kroz par godina
na istoj cijeni kao oni kojima su se "smijali". :D

 I kakve veze s kupovinom ovog telefona ima išta što si rekao, ukoliko naprave dobar telefon za jeftine pare i dobrom podrškom apsolutno me nije briga za njihovu sljedeću iteraciju, ako sljedeći bude ok, kupiš (ukoliko ti treba) ukoliko ne, ne kupiš i sve ok.

Što ćemo, robovati markama? Možeš misliti.

Just saying...

Moj PC  
2 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Sjećam se vremena kad su industrijom harali LG HTC Sony Motorola Lenovo i slični... 

Danas ih nigdje nema Apple je i dalje tu...  

Od svih jedina koliko toliko konstanta je Samsung čisto jer radi ok telefone koje šire mase mogu uzimat na pretplatu...  Iako smanjenje pretplata odnosno pretplata bez ugovora je dovela Samsung da je počeo klizi prema dolje pa je spretno sretno djelovala zabrana huaweiju ali malo su došli sebi i počeli su bit iznimno konkurentni kinezima što cijenom što "fičerima" u mid rangu...  Ili su kinezi jednostavno poskupili...  Jer xiaomi flagship hvala lijepa ali kad bi davao 6 7k kn uvik bi uzeo Apple zato jer njemu najmanje padne cijena servis i dijelovi na svakom koraku najmanje bude usporen i za koju godinu i dalje je normalan funkcionalan uređaj... 

Kako se kaže presiromasan sam da kupujem jeftino... 

Živimo Hajduk
 
3 2 hvala 0
2 godine
online
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Lonely Boy kaže...

Pa ima veze jer ulazu u tržište kao nekakvi dobrotvori da bi na kraju ispali licemjerni
kad osmrde lovu. slično kao samsung i xiaomi kada su se smijali appleu
za ukidanje punjača iz kutije. Samo kažem najavluju se kao "spasitelji"

killeri ovoga onoga pa na kraju sa 500$ im telefoni skoče na 1500$.

 Jel' kupuješ firmu odnosno njezine dionice ili uređaj? Koga boli tuki za firmu? Ne budi fanboj.

Kad proizvedu nepovoljan mob pojavit će se treća tvrtka s povoljnijim, tada kupiš mob od te treće tvrtke koja će se nakon tri iteracije pokazati ista kao ona prva, vjernost u kupovini brendiranih gluposti je možda najgluplje što čovjek može sam sebi napraviti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 13:13 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Lonely Boy kaže...
notloB kaže...
 čega točno sam fanboy ? bio sam u svakom mobilnom taboru 

 nemam favorita. Svaki ima svoje pluseve i minuseve.

 I što onda znači da će jednom biti licemjerni, svi će jednom biti licemjerni, u industriji misle na profit i samo profit, meni je super što računaju na vjernost jednom kad te naviknu na svoje proizvode pogotovo kod android uređaja koji svi imaju iste usluge i kod kojih je iznimno lako prijeći s uređaja na uređaj i s firme na drugu firmu. Ukoliko si toga svjestan onda se uopće ne pitaš da su i koje su tvrtke licemjerne, to je defolt kod sviju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 14:11 (notloB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Bold statement... 

Pa ne kupuju applovci iPhone jer obožavaju njihov dizajn (iako je i to jedan od faktora)... Primarno cijeli ekosustav je super napravljen, jednostavan i nekopliciran za većinu usera. 

 

Samsung mi i dalje ima bolji ekran i dizajn je dobar (u većini slučajeva). 

(moje skromno mišljenje... :P)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 13:30 (PICART).
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Sa androidom ćeš teško išta ubiti. Bloatano smeće (no bolje nemamo). Da parazraziram određenu ekipu - androidu treba veliki reset.

 
2 8 hvala 0
16 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Neko bi, makar za prvi travanj, mogao da napravi pravi telefon iPhone ubicu. Takav telefon bi imao na sebi muški lightning priključak na kome bi davao jedno 500V. E to bi bio pravi iPhone killer! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

li-ion baterije su najdjelotvorniji ubojica telefona (uz padanje u provalije i morske dubine te gaženje neparnim valjkom). ne baš masovni ali daj što daš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 1
2 godine
online
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Svaki telefon jeftiniji od iphona je iphone ubica samo što snobovi to ne žele prihvatiti.

Moj PC  
3 6 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
StonedAssassin kaže...

Sa androidom ćeš teško išta ubiti. Bloatano smeće (no bolje nemamo). Da parazraziram određenu ekipu - androidu treba veliki reset.

 zapravo Ne treba postojati ubojica iphonea jer iphone večinom sam sebe ubija. Kad gledamo koliko apple zatvara i ograničava slobodu. Da nije androida, sada bi još prodavali 

3.5 inč iphone, sa 1jezgrenim procesorom, sa puno mesa pored ruba .  Također bez androida, iphone bi još više koštao, ne zato jer je skupo, nego jer znaju da bi iphone kupci platili više. 

 

 

Iphone ima svoje kupce a Android svoje kupce.  Ja sam htio kupiti iphone samo zato jer sam razmisljao o slušnim aparatima koji koriste MFI bluetooth protokol koji je apple uveo ranije i stavio pod svoje ime i to su počeli neki proizvođači slušnih aparata ranije uvoditi budući da bluetooth organizacija još uvjek nije dovršila konačno taj protokol a i kasnio je i google sa ASHA protokolom.  

 

15 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Stvarno je teško napravit "Iphone killer".

Valjda svaki Android telefon iznad 1500-2000 kuna je Iphone killer.

 
0 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
T700 kaže...
zapravo Ne treba postojati ubojica iphonea jer iphone večinom sam sebe ubija. Kad gledamo koliko apple zatvara i ograničava slobodu. Da nije androida, sada bi još prodavali 

3.5 inč iphone, sa 1jezgrenim procesorom, sa puno mesa pored ruba .  Također bez androida, iphone bi još više koštao, ne zato jer je skupo, nego jer znaju da bi iphone kupci platili više. 

 

 Iphone ima svoje kupce a Android svoje kupce.  Ja sam htio kupiti iphone samo zato jer sam razmisljao o slušnim aparatima koji koriste MFI bluetooth protokol koji je apple uveo ranije i stavio pod svoje ime i to su počeli neki proizvođači slušnih aparata ranije uvoditi budući da bluetooth organizacija još uvjek nije dovršila konačno taj protokol a i kasnio je i google sa ASHA protokolom.  

 

 Android nema kupce. On je jedina alternativa napuhanim iphoneovima. Da Apple izbaci mob za 200$ (a neće) android bi propao kao žeton.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 16:22 (StonedAssassin).
2 godine
neaktivan
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Iskreno Android ali dobro optimizirani Android ne xiaomi od 1000kn pa mi nešto ne valja je skroz dobar i pouzdan... 

Iako ja sam više manje konstantno na cang slang markama(najvise meizu)  i meni su oni zakon bili iako su digli cijenu te za novi mob traže 5 6k kn... 

Kužim ja da je flagship ali za te pare uzmem iPhone kojeg za 2 godine prodam za 75% vrijednosti u roku odmah a ovu egzotiku nitko neće ni dzaba....

Živimo Hajduk
 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

Ubojica Iphonea s sw podrškom od 3 godine?? Pa to je glavni (daleko od jedinog) razloga zašto se puno ljudi drži Applea..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2022 1:06 (love2ml86).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iPhone

One plus one jos uvijek radi, jedino sam promjenio bateriju(200kn ebay) i platio ga onda 2014. oko 2500kn dok je u ono vrijeme bio ihone 6 kojeg se nabavljalo po 4000kn. Kolko iphone-a 6 radi danas...lol...

 

Tak da cekamo ovog ubojicu iphona za opet nekih 3k maksimalno jer samsung je smece sa svojim nepotrebnim bloatware-om koji crpi bateriju a ostali mobteli su isto ko samsung... 

mihi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
Snobovski mobiteli, i jedni i drugi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP
mihi999 kaže...

One plus one jos uvijek radi, jedino sam promjenio bateriju(200kn ebay) i platio ga onda 2014. oko 2500kn dok je u ono vrijeme bio ihone 6 kojeg se nabavljalo po 4000kn. Kolko iphone-a 6 radi danas...lol...

 

Tak da cekamo ovog ubojicu iphona za opet nekih 3k maksimalno jer samsung je smece sa svojim nepotrebnim bloatware-om koji crpi bateriju a ostali mobteli su isto ko samsung... 

Osobno imam iPhone XS Max i One+ 8Pro! 
u slučaju iPhonea, imam ga od 10 prosinca 2018 godine, i izmjeniti sam već najmanje 4 iteracije iOS SW-a! 
Kod onog smote od One+, molio sam i kumio kako sa androida 10 doći na 11, pa sam uspio preko aplikacije, ali 12 dočekat, pa to je sramota! Toliko velika da NIKADA više One+ moje novce vidjeti neće! 

Kada budu po pitanju podrške, govorim o svjetskoj "danas/sada" razini bilo koji android brand počeli kopirati , tek onda možete kolega početi možda govoriti tim tonom! 
Frend mi ima iPhone X, i dan danas dela mali kao novi, i ima zadnji update, doslovce rečeno "par sati" od puštanja u eter! 

Jedno pitanje za vas kolega, koju verziju vaš One+ androida gonja, jeste na kojoj jedanaestici ili niže?! Ako može u prilog SS?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Nothing najavio svoj prvi mobitel, "ubojicu iP

Ganja verziju 6. Ne razumijem cemu ste tolko optereceni sa tim verzijama androida? Koja je prednost istih jer osim kozmetickih dodataka ja nisam vidio nikakvu promjenu. A tako dugo dok sve aplikacije rade na verziji 6 ne mislim ici po novi mobitel.

mihi
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.3.2022 1:17 (mihi999).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice