Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov

poruka: 4
|
čitano: 1.854
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov".
14 godina
offline
Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov

Da zamisli pola planeta bolesno, a živi se duže i kvalitetnije nego ikad u povijesti 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov

panova demija bila bi zamjetno dosadnija kad ne bi bilo korona-profitera (od farmaceuta preko političara do ovoga). ako je nešto esencijalno, mora biti badava. početkom rata sam radio u plivi. samo su dolazili iz vojske i uzimali prema potrebama (lijekovi, sanitetski materijal ... bla - "donacije"). kakvo plaćanje?! sad jednako s cijepljenjem: ako je bitno, nema plaćanja. jasno, ako "spašavanje života" (tj. budućih mušterija) nije prioritet, sve se prodaje pa tko da više. ali onda nema ni "mjera" i ostalih sranja, jer to očito nije prioritet pred farma i "tech" biznisarijama, političkim iživljavanjima itd. živijejo nama kap'talizam i demagog'ja! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov

Predlažem jeftinije riješenje...

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nosiva bioelektronika: flaster na koži otkriva Cov

Za to vrijeme prave ubojice (nezdrava hrana puna losih masnoca šećera)  autoimine bolesti i razni poremecaji su ostali u 19 stoljecu... 

Crijevna flora je nepojmljiva meni ko laiku i nekom specijalnom strucnjaku... Tako da covid virusi bakterije odlican izvor zarade za farmaceutske kompanije.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice