Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

poruka: 16
|
čitano: 7.325
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače".
8 godina
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Ali...da li poništavaju signal za praćenje koji šalju čipovi iz COVID cjepiva?

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
DuxCro kaže...

Ali...da li poništavaju signal za praćenje koji šalju čipovi iz COVID cjepiva?

 Pa naravno da poništavaju.

 

Kad radijacija ubije domaćina, prestaje i nadzor CIA, gasi se čip.

 

(Da se vratimo iz svijeta cinizma u našu tragičnu realnost - ljudksi mozak je zanimljiv, za proučavanje, jer ponekad užasno loše pocjeni što je bolje za domaćina. Ljudi općenito imaju užasno lošu percepciju omjera i velikih brojeva, ali je nadasve zanimljivo kada im se prodstave dva slučajeva:

 

1. Nova tehnologija koju je stvorilo tisuće znanstvenika i temeljena je na staroj tehnologiji koju već desetljećima koriste i koja ima 0.00000000000000000000001% šanse da ti našteti - tih 1 je da ti toranj padne na glavu.

2. "Izum" nekog bolesnog uma koje ima 100% šansu da ti našteti.

 

I da postoje ljudi koji će ne samo izabrati opciju 2. nego će možda umrijeti i na drugi način (i za sobom povući ukućane, bližnje i prijatelje) pokušavajući uvaliti takva čudesa na tržištu.

Dakako, izumitelj je vjerojatno sasvim intelignetna osoba koja je čudovišno zla i pokušava zaraditi na tuđoj gluposti. Jer nekada da nije tako, ona naša šta "crve autizma" liječi varikinom bi vjerojatno već i crkla od "liječenja vlastitim lijekom".

Al eto valjda se štuje prvo pravilo dilera - no get haj on ovn suplaj.)

 

Ajmo smislit još proizvoda sličnih ovome:

 

1. Pancirka koja sa unutrašnje strane ima sačmarciu koja upuca nosioca.

2. Airbag iz kojeg izleti automobil u glavu putnika.

3. Padobran koji je jetpack koji padobranca opizdi direktno u zemlju

4. Kondom koji ima spremnik sperme koji se ispaljuje pri seksu

5. Neofen koji aktivira stres u glavi

6. Pasta za zube od koje otpadnu zubi

7. Osigurač koji amplificira struju i pošalje 65 iljada "struje" u kućni vod.

8. Anti bejbi pilula od koje dobiješ blizance.

 

Priključite se i vi, možemo napravit NFT i zaradit do mjeseca!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
neaktivan
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače
Propisno će uništiti radioaktivnost - koji blesavi izraz.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Tek sad Vidim ovaj Energy Armor.

 

Korporacije se tužakaju zbog zaobljenih rubova, a sad kad bi i EA trebala tužit ove zbog kopiranja logoa - muk i tišina, a proizvod se i dalje prodaje na Amazonu.

 

https://www.amazon.co.uk/Energy-Armor-Unisex-Silicone-Wristband/dp/B005NGZBTG

 

(Ako utipkate kod #WYKSL1C3MJER dobijete 20% popusta na sve EA narukvice)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
Zasto braniti prodaju?
Jbg.
Darwin.

p.s. imat ce pristase ovakvih mumbo-jumbo p*zdarija argument da se to zabranjuje jer je netko skuzio kako blokirati *umetni neki izmisljeni medij za kontrolu pucanstva* koji podupiru vlasti diljem planete.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Zakaj ovo ne nositi? Baš je cool, te štiti od negativnih utjecaja 5G mreže. Kada vam je loše ispustite si krv, jedite ivermektin,  popite dez. sredstvo....

Informirajte se na Internetu, na placu,....doktori su lovatori koji zarađuju na vašem zdravlju, prosvjetni radnici su zločesti ljudi koji vašoj djeci žele ukrasti mladost, te nabite komplekse sa lošim ocjenama.

Učenje, znanje i pamet su podvala ljudi koji upravljaju ovim svijetom iz podzemlja......sve to treba razotkriti,.....

 

 

 

 

Ljudi, ajd se okanite primitivizma, ostavite se budala, te nekaj više naučite u svojim životima.

Kada ste posljednji put pročitali neku knjigu?

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 17:57 (PzKpfw).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Najblesavije je što proizvodi tog tipa sadrže torijev dioksid.

 

Torij je je emiter alfa-čestica pa su ove đinđe izvor pozitivnih iona.

 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Kolika doza radijacije u narukvici kad se mjeri u bananama?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
PzKpfw kaže...

Zakaj ovo ne nositi? Baš je cool, te štiti od negativnih utjecaja 5G mreže. Kada vam je loše ispustite si krv, jedite ivermektin,  popite dez. sredstvo....

Informirajte se na Internetu, na placu,....doktori su lovatori koji zarađuju na vašem zdravlju, prosvjetni radnici su zločesti ljudi koji vašoj djeci žele ukrasti mladost, te nabite komplekse sa lošim ocjenama.

Učenje, znanje i pamet su podvala ljudi koji upravljaju ovim svijetom iz podzemlja......sve to treba razotkriti,.....

 

 

 

 

Ljudi, ajd se okanite primitivizma, ostavite se budala, te nekaj više naučite u svojim životima.

Kada ste posljednji put pročitali neku knjigu?

 

 

Bojim se da je ovo demonstracija iste vrste pameti kao i ovih koji nose ukrase, jedino sa suprotnim predznakom.

 

2 godine
protjeran
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Evo proguglao sam izvor ovog clanka:

 

Ta quantum djindja zrači 0.065 uSv / h

1 banana -  0.1uSv

 

 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

Ma ne vjerujem

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
File32 kaže...

Evo proguglao sam izvor ovog clanka:

 

Ta quantum djindja zrači 0.065 uSv / h

1 banana -  0.1uSv

 

 

Znači malo su omekšali 

Inače je standard bio oko 5 uSv/h za te "zdravstvene gadgete" (netko je dobro napisao, ako nosiš takvu narukvicu 6 mjeseci, prekoračiš maksimalno dozvoljenu izloženost radnika u nuklearnoj elektrani).

 

Inače mi je fascinantno kaj ove današnje facebook munjare koje kupuju takve anti 5G i slične gluposti (ima ih i tu na forumu) si ne kupe neki Geigerov brojač, koji košta cca. 50$, kaj im je manje od 5% cijene koju plaćaju za ta "alternativna" sranja, pa bi možda došli pameti.

Fscinantno da su u stanju riskirati svoj život bez pogovora zato kaj je netko na facebooku to napisao...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 8:33 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
Ja sam za 5g mrežu jel ovo je tragedija, inflacija sve uništi. 5g dobre robe s 200kn na 400kn u godinu dana. Kada bi se svi 5g umrežili i cijena bi pala.
Glede ovih privjesaka mislim da ste pogrešno protumačili sto je 5g u Nigdjezemskoj i zašto je tamo popularan ovaj lančić.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G zrače

ako ne skida uroke, ne liječi kurje oči, ne kiti bor i ne šeće psa, ne kupujem. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
Bilo bi lijepo kada se iznose ovakve vijesti, da se stavi i link na organizaciju koja je došla do zaključka štetnosti. Ovaj portal je u većini vijesti senzacionalistički i nema veze s mozgom. Sramota
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Nosili "kvantne privjeske" kao zaštitu od 5G z
dd.inc kaže...
Bilo bi lijepo kada se iznose ovakve vijesti, da se stavi i link na organizaciju koja je došla do zaključka štetnosti. Ovaj portal je u većini vijesti senzacionalistički i nema veze s mozgom. Sramota

 

 

Vijest je objavio : Authority for Nuclear Safety and Radiation Protection (ANVS)

 

Ali istraživanje je napravila:

 

Netherlands’ National Institute for Public Health and the Environment (RIVM)

 

https://www.rivm.nl/publicaties/radioactiviteitsmetingen-aan-negatieve-ionen-consumentenproducten

 

Od izvora pa do bug.hr može se pratiti evolucija dezinformacija,

 

Od prvobitno proizvodi s negativnim ionima, pa do 5g mreže,

Pa kategorija zabave i ismijavanje korisnika koji su kupili te produkte.

 

Neki su čak i proizvodi za djecu. Zabavno je jer su i djeca u opasnosti.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice