NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod

poruka: 5
|
čitano: 2.924
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod".
15 godina
offline
NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod

NOA me podsjeća na Sirius cybernetic corporation, o kojoj Vodič kroz galaksiju za autostopere ima za reći sljedeće: 

 

The only profitable division of the company is its Complaints division, which takes up all of the major landmasses on the first three planets in the Sirius Tau system. The theme song for the Complaints division is Share and Enjoy, and has since become the theme apparent for the company as a whole. The main office building and headquarters for the company was originally built to represent this motto, but due to bad architecture it sank halfway into the ground, killing many talented young complaints executives. The downside to this is that the upper halves of the motto's words now read, in the local language, "Go Stick Your Head in a Pig."

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod

Ovo sa modularnim TV-om mi se baš sviđa, jer se ćešče mijenja tehnologija i zahtjevi za HW nego povečanje rezolucije ili kvar matrice. Na primjer ako imaš UHD TV možda ćeš mijenjati LED-ice za 5 godina, možda i elektrolitske kondenzatore u napajanju, ali OS se mijenja svake godine, a i HW zahtjevi s njim, pa ćeš trebati zamijeniti i taj modul svake dvije tri godine...  

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod

Koliko od vas je kupilo NOU mobitel od početka prošle godine sve do danas ?

2 Kupio sam i prezadovoljan sam
0 Kupio sam i nisam bio zadovolj
3 Kupio sam i kupio budem opet
25 Nisam kupio i nemam namjeru
3 Nisam kupio Nou, možda kasnije
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proizvod

od kraja prvenstva organski ne podnosim dalića, čovjek iskače iz paštete

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: NOA u Barcelonu donosi široku paletu tech proi
jel noa možda proizvodi...štapne mixere... triba mi jedan
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice