"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

poruka: 17
|
čitano: 7.064
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu".
15 godina
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

mene više zanima obrazloženje "vijeća za nacionalnu sigurnoću" zašto nismo kupili to, umjesto aviona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
I tisuću godina prednosti, a još nisu svladali stealth, ili barem brisanje pamćenja, memorije svjedoka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 17:16 (ccc2002).
 
8 2 hvala 1
13 godina
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Rješenje ispada potpuno nedramatično, avion i guska...

 

 

01101110 01101010 01101111 01101110 01101010 01101001
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Pa i običan smartphone je 30-40 godina ispred tehnologije s kojom su snimljene ove snimke.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Ajar kaže...

mene više zanima obrazloženje "vijeća za nacionalnu sigurnoću" zašto nismo kupili to, umjesto aviona. 

 -vjeruj, sretan si. (jer lako bi ovi naši kupili i 'to' da je bilo u ponudi..).. npr kao bandićevo sponzoriranje genijatora, a šbb-kbb me 'plaši' kad pomislim da 'naši' mogu svašta, kupiti..

 

zamisli sad umjesto ovrela na radiju, vijest, hrz kupilo frizbi (leteći tanjur) ili x-fighter ili deathstar.. meni čak ne zvuči nemoguće, zvuči strašno (glupo, time moguće za 'naše'..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
neaktivan
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Valjda postoji neki novi skup videa koji planira "deklasificirati" americka mornarica jer sam bas danas na redditu naisao na video koji daje racionalno objasnjenje za stvari iz nekog NLO videa.

 

 

Inace moje misljenje je tako dugo dok izvanzemaljci ne slete u neki park nekog glavnog grada i rukuju se sa ljudima, ovo sto leti po zraku je ili opticna iluzija ili zemaljske prirode. A ako je zemaljska tehnologija onda je aktualna tehnologija koja postoji na zemlji i nije nikakvih 100 do 1000 godina "ispred" nase.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2021 20:36 (Alpa Chino).
 
5 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Ali pazi ti te vizionarske izjave... Znaci onaj koji je to nesto vidio (a vidjeli su uglavnom obrise ili samo neka cudna svjetla) je odjednom strucnjak za tehnologiju i napredak koji zna da na zemlji nista tako nece postojati jos barem 1000 godina. A ta ista osoba vjerojatno ne zna naci europu na karti svijeta. Ali kad si nesto vidio onda odjednom tvoje rijeci imaju prorocku tezinu i znacaj.

Freak Show Inc.
 
13 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Alpa Chino kaže...

Valjda postoji neki novi skup videa koji planira "deklasificirati" americka mornarica jer sam bas danas na redditu naisao na video koji daje racionalno objasnjenje za stvari iz nekog NLO videa.

 

 

Inace moje misljenje je tako dugo dok izvanzemaljci ne slete u neki park nekog glavnog grada i rukuju se sa ljudima, ovo sto leti po zraku je ili opticna iluzija ili zemaljske prirode. A ako je zemaljska tehnologija onda je aktualna tehnologija koja postoji na zemlji i nije nikakvih 100 do 1000 godina "ispred" nase.

Da fakat je racionalno objasnio, jer sve ostalo ne uklapa se u ovaj ionako pohlepan i perverzan svjetski poredak.Vezano za taj snimak, to su pišarije jer od sat vremena snimke oni su ciljano pokazali nekoliko sekundi.

 

Prije nego zaspiš, eto razmisli malo o sitnicama koje su detektirane u Hessdalenu.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=0&jumpto=6119957&sort=asc&view=flat

 

Sve se svodi na zadržavanje globalnog profita ili stabilnosti, i bolje je prihvatit sramotu ili bruku nego da globalna ekipa izgubi ogroman profit.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=1&jumpto=6120339&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
online
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Po meni je trebalo malo više informacija; dali je objekt radio zračne turbulencije, dali je radio splaš kad je upao u more, dali je radio buku, barem buku zraka kad se velikom brzinom kroz isti probija. 
Također: dali je bilo radarskih odraza, dali je potvrđena točna brzina, dali je isti objekt snimljen istovremeno iz više kuteva da se mogu usporediti i triangulirati udaljenosti, dali je imao ikakvih naznaka agresije. 
Jer, ne kužim da su oni zabrinuti da nemaju "obranu od njega", kakvu obranu ako ih nije napadao? ili jest? I tako... zanimljivo jest, ali neki detalji opisa interakcije sa okolinom bi donekle olakšali posao razlučivanja NLO u PLO.
A sad da netko zna što će naša tehnologija predstavljati za 100 a što za 1000 godina... pa nemože se samo napredovati bez obzira na fizikalne zakone. Neznam jesu li primjetili ti piloti, ali ti njihovi avioni su od 
prvog leta braće wright eksponencijalno napredovali prvih 30 godina i onda stali na plafonu negdje prije 50 godina. Realno, ovo sad sa mlažnjacima "5 generacije" je i dalje samo peglanje neznam 3. generacije. SLično kao i s putničkim zrakoplovima koji su također 
slični laiku kao jaje jajetu desetljeća. bešga, neide protiv fizikalnih zakona. 

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Friday kaže...

Ali pazi ti te vizionarske izjave... Znaci onaj koji je to nesto vidio (a vidjeli su uglavnom obrise ili samo neka cudna svjetla) je odjednom strucnjak za tehnologiju i napredak koji zna da na zemlji nista tako nece postojati jos barem 1000 godina. A ta ista osoba vjerojatno ne zna naci europu na karti svijeta. Ali kad si nesto vidio onda odjednom tvoje rijeci imaju prorocku tezinu i znacaj.

Da baš, što znaju ti vojni piloti trenirani da budu oči mornarice i koji lete u najmodernijoj tehnologiji...

5 godina
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Nije to nešto iza čega stoji neka svijest, čini mi se. Pa i ako jest, ta svijest je totalno drugačija od naše.


Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Ges kaže...

Da baš, što znaju ti vojni piloti trenirani da budu oči mornarice i koji lete u najmodernijoj tehnologiji...

 

Dakle pilot je kadar tocno procijeniti napredak ljudi i tehnologije u iducih 1000 godina? Pa ne znamo sta ce sutra netko izmisliti a kamoli da znamo sta ce biti za 50 godina ili tih 1000 koje se spominju.

Znas, taj pilot da je toliko dobar sto se toga tice onda bi radio kao inzinjer koji stvara moderne avione - ne bi ih "vozio".

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
rambox kaže...
Alpa Chino kaže...

Valjda postoji neki novi skup videa koji planira "deklasificirati" americka mornarica jer sam bas danas na redditu naisao na video koji daje racionalno objasnjenje za stvari iz nekog NLO videa.

 

 

Inace moje misljenje je tako dugo dok izvanzemaljci ne slete u neki park nekog glavnog grada i rukuju se sa ljudima, ovo sto leti po zraku je ili opticna iluzija ili zemaljske prirode. A ako je zemaljska tehnologija onda je aktualna tehnologija koja postoji na zemlji i nije nikakvih 100 do 1000 godina "ispred" nase.

Da fakat je racionalno objasnio, jer sve ostalo ne uklapa se u ovaj ionako pohlepan i perverzan svjetski poredak.Vezano za taj snimak, to su pišarije jer od sat vremena snimke oni su ciljano pokazali nekoliko sekundi.

 

Prije nego zaspiš, eto razmisli malo o sitnicama koje su detektirane u Hessdalenu.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=0&jumpto=6119957&sort=asc&view=flat

 

Sve se svodi na zadržavanje globalnog profita ili stabilnosti, i bolje je prihvatit sramotu ili bruku nego da globalna ekipa izgubi ogroman profit.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=1&jumpto=6120339&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

 

 Ja iz tvog posta ne mogu shvatiti da li misliš da vanzemaljci lete uokolo ili da ne.

15 godina
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Ne postoje vanzemaljci, ne kontam da ovo netko može "progutati". Srećom da je pod rubrikom 'zabava'.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do
Mandor kaže...

 

 Ja iz tvog posta ne mogu shvatiti da li misliš da vanzemaljci lete uokolo ili da ne.

Leti svašta,štogod našeg a štogod nije baš naša tehnologija ili nismo mi zemljaci.Imaj u vidu da je 90% mora neistraženo, dakle nitko(barem ne službeno) nema poima kaj se nalazi po tim silnim vodurinama.

 

Človek nikad niti nije bio sam u svemiru, a dalje ti je valjda jasno kaj to znači da je prioritet održat globalni sistem i opčenit profit.

 

Obrati pažnju na dolnje slučajeve, dakle slučaj Evora i onaj prilično neugodan i detaljan talijanski slučaj.Zapitaj se dobro, kakav je to bio organizam i koja je njegova uloga da je eto ciljano uništen ili zataškan.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/izvanzemaljci-vjerovanja-otkrica/31893.aspx?page=44&jumpto=6347779&sort=asc&view=flat

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
16 godina
offline
"NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do tisu

Ne može bit Tic Tac nikako. Kretanje ovakve letjelice zahtjevalo bi veliku količinu energije. A Tic Tac ima samo dvije kalorije.

Moj PC  
6 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Re: "NLO-i koriste tehnologiju koja je stotinu do

Možda smo mi vanzemaljci, pokus.. Nikada ništa nije dokazano

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice