Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

poruka: 10
|
čitano: 3.696
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod".
7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

Od kad su poceli naplacivati rubriku sa autima, prepolovio se broj oglasa u toj rubrici. Vjerojatno su im najveci izvor prihoda one reklame sta iskacu i iritiraju. 

 
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

kod predaje oglasa me je uvijek zivciralo jos tih 0.7 klika...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće pr
Tesko da ce doc do 100 milja kako su poceli naplacivat i vjerovatno ce nastavit.... sve mi se cini da ce ih Face i Index oglasi sjebat....
VenAtoR#2231
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

Imbex oglasi? To ti je level iznad Njuškala. Pri tom misilim na cijenu/bahatost/pohlepu/glupost/nepismenost itd.

 

Vidi ovog krkana što nudi za 16 tisuća kuna. Skoro pa džabe.

 

Gaming/workstation PC, i5, GTX650ti 2gb, SSD+HDD, 8gb ram, 550W

Osobna primopredaja u Zagrebu/Karlovcu, zainteresiran sam samo i isključivo za keš obzirom da kupujem laptop, cijena je fiksna jer je postavljena najniže što mogu ić s ciljem da ga što prije prodam, a i koliko gledam obzirom na konkurentske oglase - mislim da je blago ispod tržišne vrijednosti

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće pr
jocommb kaže...
Tesko da ce doc do 100 milja kako su poceli naplacivat i vjerovatno ce nastavit.... sve mi se cini da ce ih Face i Index oglasi sjebat....

 

Index oglasi sjebat njuškalo hahaha

Njuškalu je jedini minus što ne postoje ocjene i komentiranje prodavača, jer tako bi bar koliko toliko smanjili broj prevaranata, a to što naplaćuju oglase je skroz legitimno i ok.

Švercerima i treba naplatit oglašavanje heh

12 godina
offline
Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

Cesto sam na Njuški i odgovorno tvrdim da lažu!

Njuška nema niti upola oglasa,koliko su imali prije naplacivanja za vozila.

Veliku popularnost bilježi FB marketplace i raznorazne prodajne grupe-Njuška je osuđena na propast!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće pr
90% auto oglasa na njuskalu su auto kuce sa rabljenim i uvezenim iz DE. Nekim cudom na granici znaju izgubiti izmedju 100 000 i 150 000km 🤣
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće pr
bumbumzvonko kaže...
90% auto oglasa na njuskalu su auto kuce sa rabljenim i uvezenim iz DE. Nekim cudom na granici znaju izgubiti izmedju 100 000 i 150 000km 🤣

Eh kad ti pukne lanac na 100k kao meni.

14 godina
offline
Re: Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće pr
Ma meni je svejedno al su postali prebahati... i najvise mi smetaju trgovine koje se trpaju.... da se mene pita odvojeno bi bilo privatno od trgovina i firmi.... ili da ima opcija makar da se maknu trgovine...
VenAtoR#2231
15 godina
offline
Njuškalo u 2018. godini ubilježilo 16% veće prihod

več viđeno kad se tako oglasnik reklamira da dolazi sve veči profit kad ono poswlije nekog vremena propali nitko nema pojma zašto 

 

a i oni su ono  postali stvarno pohlepni

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice