Njemački spoj električnog automobila i bicikla

poruka: 6
|
čitano: 2.918
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemački spoj električnog automobila i bicikla".
16 godina
offline
Njemački spoj električnog automobila i bicikla

Kako bi s ovim mogao izbjegavati gužve?

Pa nije to bicikl da se s njim možeš provlačiti između automobila. 

Gledam te!
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Njemački spoj električnog automobila i bicikla

Bez veze - to mi prije sliči na dječju igračku. Inače, hibirdini sustavi (premda ne i hibridni pogoni) nikad nisu iznjedrili dobra tehnička rješenja. Primjerice hidroavion (brod-avion) ili podmornice-nosači aviona. Na kraju se uspostavi da hibridni sustav ima mane oba sustava. Tako i ovaj automobil. Gori je od automobila i od bicikla. Nema autonomiju i nosivost kao automobil, a opet nema mobilnost kao bicikl. Pametnije bi bilo napraviti automobil s ugrađenim mjestom za bicikl, pa čovjek može parkrati auto, a onda nastaviti dalje biciklom.  

 
8 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Njemački spoj električnog automobila i bicikla

Nakon Smrt4Two i Smrt4Four, dolazi i novi Smrt4One.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Njemački spoj električnog automobila i bicikla

Nedostaje crijevo na prednjoj strani, kako bi se korisnik mogao priključiti na ispuh automobila ispred sebe. Kad korisnik zapne u gužvi da se ne smrzne čekajući u gužvi na -20oC.

Vozilo je žešća karikatura, imaš mini automobil bez komoditeta, sigurnosti i bicikl bez mobilnosti, preglednosti ... U projektu su sinergijski obuhvaćene sve loše strane automobila i bicikla.

 
7 0 hvala 0
Njemački spoj električnog automobila i bicikla

Dok se stvar ne realizira, možemo se zadovoljiti s "Piaggio MP3" ili "Yamaha Tricity". 

 

 

Prednosti MP3/Tricity:

 

  • Jeftiniji
  • Veća autonomija
  • Može prevesti 2 osobe
  • Postoji u zbilji, ne samo kao 3D render

 

 

Nedostatci MP3/Tricity:

 

  • Pokisneš
  • Nije "cool"
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Njemački spoj električnog automobila i bicikla
Budućnost je u prometalima na biomasu...od otpada koje takvo prometalo proizvodi...može se poboljšati uzgoj biomase
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice