Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

poruka: 33
|
čitano: 8.251
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma".
5 godina
protjeran
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Ma, ja znam. Eno ga u Britaniji gdje prosvjeduje protiv američkog utamničenja Assangea!

Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 13:11 (Antiseptik).
Moj PC  
2 3 hvala 0
16 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

yebenica..

kolko god da si uspjesan u kini, ako nisi 100% na istoj valnoj duzini ko i winnie the poo, najebo si, nebitno jel firma stomilijarderska ili ne, nema te.

jel pogledao ko ispod prozora? mozda je pao, u ruskom stilu

 

 

China: The Disappearing Millionaires

ARTE Reportage

 

https://www.arte.tv/en/videos/083456-000-A/china-the-disappearing-millionaires/

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 13:17 (nixass).
Moj PC  
25 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Zar kina (a po nekima i Rusija) nisu obećane zemlje?
Ovo mora biti fake news
 
11 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Tvpronlem kaže...
Zar kina (a po nekima i Rusija) nisu obećane zemlje?
Ovo mora biti fake news

 a možda je otrovan novičokom?

16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
U komunizmu nema slobode mišljenja, osim ako se ona podudara s vlasti. Sumljam da su ga riješili života, prije će biti da se sam sklonio negdje.
 
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Slažem se, ali niti USA nije daleko, samo tamo te stisne korporativni sektor (proxy!?), a ne vlast...nedavno...Brandy Vaughan.

 

 

16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
dd.inc kaže...
U komunizmu nema slobode mišljenja, osim ako se ona podudara s vlasti. Sumljam da su ga riješili života, prije će biti da se sam sklonio negdje.

 Pobjegao u HongKong ili na Tajvan...

15 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Možda je negdje na centriranju. Prenosi kamenje s jedne hrpe na drugu. 

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
dd.inc kaže...
U komunizmu nema slobode mišljenja, osim ako se ona podudara s vlasti. Sumljam da su ga riješili života, prije će biti da se sam sklonio negdje.

Nema to veze s komunizmom već s onima koji provode tako nešto "u ime" komunizma. Treba razlikovati ideju od onog što se provodi.

Uostalom uređenje u Kini je odavno prestalo biti klasični komunizam.

 

Sumljam != Sumnjam

6 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

https://nestali.gov.hr/nestale-osobe-403/403

 

nitko ne zna gdje su sve ove osobe, mediji ne pokrivaju te price. 

 

who gives a fak about jack bla bla

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Buržuj i filantrop. Ili još jedan od onih koji tuđim k... (novcem) gloginje mlati (glumata dobrotvora).
Moj PC  
4 4 hvala 1
15 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Vjerujem da rupa u pustinji, zna njegovu točnu lokaciju. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
BMT kaže...
Buržuj i filantrop. Ili još jedan od onih koji tuđim k... (novcem) gloginje mlati (glumata dobrotvora).

 

"Filantrop" koji je bogatstvo zgrnuo na robovskom radu mase djece.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
5 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
nixass kaže...

yebenica..

kolko god da si uspjesan u kini, ako nisi 100% na istoj valnoj duzini ko i winnie the poo, najebo si, nebitno jel firma stomilijarderska ili ne, nema te.

jel pogledao ko ispod prozora? mozda je pao, u ruskom stilu

 

 

China: The Disappearing Millionaires

ARTE Reportage

 

https://www.arte.tv/en/videos/083456-000-A/china-the-disappearing-millionaires/

 
Ajde, to znači da su tamo ipak svi jednaki 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
15 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
nixass kaže...

yebenica..

kolko god da si uspjesan u kini, ako nisi 100% na istoj valnoj duzini ko i winnie the poo, najebo si, nebitno jel firma stomilijarderska ili ne, nema te.

jel pogledao ko ispod prozora? mozda je pao, u ruskom stilu

 

 

China: The Disappearing Millionaires

ARTE Reportage

 

https://www.arte.tv/en/videos/083456-000-A/china-the-disappearing-millionaires/

 čitajući napise o kineskim reciklažnim naporima, možda je doživio sudbinu golfa sedmice, maznutog u rvata, pa je sad već u dijelovima preko granice. možda njegova jetra već kuca u tuđem trbuščiću. a možda je u šumi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

uhapsilo ga

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Ajar kaže...
nixass kaže...

yebenica..

kolko god da si uspjesan u kini, ako nisi 100% na istoj valnoj duzini ko i winnie the poo, najebo si, nebitno jel firma stomilijarderska ili ne, nema te.

jel pogledao ko ispod prozora? mozda je pao, u ruskom stilu

 

 

China: The Disappearing Millionaires

ARTE Reportage

 

https://www.arte.tv/en/videos/083456-000-A/china-the-disappearing-millionaires/

 čitajući napise o kineskim reciklažnim naporima, možda je doživio sudbinu golfa sedmice, maznutog u rvata, pa je sad već u dijelovima preko granice. možda njegova jetra već kuca u tuđem trbuščiću. a možda je u šumi. 

izbjegavati tunjevinu iz juznog kineskog mora.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
nixass kaže...

izbjegavati tunjevinu iz juznog kineskog mora.

 Ja kupujem onu nasu od Gotovine sta tajlandjani prepakiraju nama nazad.

 

Znas da je Antina, jer kad ju otvoris iskoci Vrdoljak i cita uglas scenarij Generala.

 

Ispocetka je bilo jedva probavljivo, ali sad sam se navuko i jedva cekam drugu sezonu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
upravo smo za stolom...on...ja...i maminjo...ova hercegovačka janjetina s ražnja za prste polizati
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
online
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Kinezima ne trebaju filantropi i podučavatelji koji će dokone sate provodit kritizirajući vlast. Trebaju im poslovni ljudi koji će se bavit biznisom i neće imat vremena za razmišljat što u Kini ne valja. Za to su zaduženi neki drugi ljudi.

Izgleda da Ma nije jedan od njih.

42
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 19:28 (markoBT).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
mzopg kaže...
dd.inc kaže...
U komunizmu nema slobode mišljenja, osim ako se ona podudara s vlasti. Sumljam da su ga riješili života, prije će biti da se sam sklonio negdje.

Nema to veze s komunizmom već s onima koji provode tako nešto "u ime" komunizma. Treba razlikovati ideju od onog što se provodi.

Uostalom uređenje u Kini je odavno prestalo biti klasični komunizam.

 

Sumljam != Sumnjam

A tko je tu ideju sproveo u djelo? Nitko, pa stoga kad kažemo komunizam, mislimo na države koje su ga koristile u nekom obliku. Da li misliš da je i demokracija isto demokracija u državama koje se takvima zovu?

 

Čisto sumljam da si ti to razumio, kao što nisi niti ovu šalu.

16 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
A zna li tko gdje su moji paketi s aliexpressa?

Ovih dana je popularno nestati, nestao gradonacelnik Gline, pa ovaj covjekoljub...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Pred Novu godinu bio u C fazi na Alipasinom... Prodavao kineske petarde. Cuo sam da je otisao za Doboj da proda jos sto mu je ostalo za pravoslavne blagdane...
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
mzopg kaže...
dd.inc kaže...
U komunizmu nema slobode mišljenja, osim ako se ona podudara s vlasti. Sumljam da su ga riješili života, prije će biti da se sam sklonio negdje.

Nema to veze s komunizmom već s onima koji provode tako nešto "u ime" komunizma. Treba razlikovati ideju od onog što se provodi.

Uostalom uređenje u Kini je odavno prestalo biti klasični komunizam.

 

Sumljam != Sumnjam

Oni su komunistička zemlja po političkom uređenju. Te fore da to nije ''taj'' komunizam se koristio za sve komunističke zemlje jer nigdje nije funkcionirao kako treba.

12 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Obogatio se uz pomoć i odobrenje partije a sad bi prigovarao protiv partije.

Ne ide to tako, sine moj.

 

Naši HDZ-ovci kradu sa odobrenjem, ali bar znaju da ne smiju kritirati HDZ i znaju za koga će glasati svake četiri godine.

Ipak smo mi godinama ispred Kineza.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 22:21 (pozdravljudi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
dd.inc kaže...

A tko je tu ideju sproveo u djelo? Nitko, pa stoga kad kažemo komunizam, mislimo na države koje su ga koristile u nekom obliku. Da li misliš da je i demokracija isto demokracija u državama koje se takvima zovu?

 

Čisto sumljam da si ti to razumio, kao što nisi niti ovu šalu.

Da se ja deklariram kao homoseksualac, a spavam isključivo sa ženama, što bi bio? Ono kako sam se etiketirao ili ono što radim?

Odlučim biti kršćanin i stavim si to oko vrata, ali prakticiram i provodim budizam. Jesam li Kršćanin ili Budista?

 

Svatko se može okititi razno raznim idejama i etiketama, ali u ladicu ga se stavlja prema tome što prakticira, a ne prema onoj "što se babi htilo...".

 

Mislim da sam ovim odgovorio na tvoja pitanja. 

 

love2ml86 kaže...

Oni su komunistička zemlja po političkom uređenju. Te fore da to nije ''taj'' komunizam se koristio za sve komunističke zemlje jer nigdje nije funkcionirao kako treba.

Komunizam ne poznaje privatno vlasništvo, a Kina je puna privatnog i stranog kapitala. Kina bi prije bila nekakav oblik neoliberalnog komunizma jer ima obilježja jednog i drugog, ali po meni oni sve više naginju i kapitalizmu. Politički imaju partiju i jednostranačje (ideološki i politički komunizam), ali ekonomski su liberalni.

 

Zanimljivo je i da je Kina država koja ima najveću srednju klasu na svijetu. Nešto što se spočitava "komunizmu", a navodno je prednost "kapitalizma".

6 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
mzopg kaže...

Komunizam ne poznaje privatno vlasništvo, a Kina je puna privatnog i stranog kapitala. Kina bi prije bila nekakav oblik neoliberalnog komunizma jer ima obilježja jednog i drugog, ali po meni oni sve više naginju i kapitalizmu. Politički imaju partiju i jednostranačje (ideološki i politički komunizam), ali ekonomski su liberalni.

 

Zanimljivo je i da je Kina država koja ima najveću srednju klasu na svijetu. Nešto što se spočitava "komunizmu", a navodno je prednost "kapitalizma".

Ne bi rekao da su ekonomski liberalni kada kontroliraju svoje tržište.

Što se tiće najveće srednje klase, misliš na ukupan broj ljudi u srednjoj klasi (što je logično na broj stanovnika) ili misliš na postotak srednje klase u odnosu na sveukupnu populaciju (e to bi bilo već nešto) u odnosu na ostale države.

8 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Ako se nije sklonio sam, onda ga je sklonilo.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma
Sudeći po obliku i veličini glave, lako moguće da je negdje zaglavio.
Jesu li gledali na balkonu?
 
13 3 hvala 0
14 godina
offline
Nitko ne zna gdje je osnivač Alibabe, Jack Ma

Bože moj, kao i u svakom totalitarnom režimu, il' je u nekoj "Jazovki" il' je otišao na "preodgoj" u neki od Kineskih gulala, a po svemu sudeći ima ih impozantan broj (bar mi u Hrvatskoj imamo povijesno iskustvo s tim).

 

Istina, budući je čovjek bio usko vezan na vlasti te uz vlast, možda je uspjeo skloniti obitelj i sebe nakon što su mu dali ponudu koju nije mogao odbiti.

 

Opet, nemamo mi pojma (bar ja, da ne bi ispalo kako nekome namećem svoje mišljenje u ovo doba opće političke korektnosti i autocenzure), čisto lamentiranje, ubijanje vremena (iako, BUG-ov marektinčki odjel se baš i ne bi složio), bez veze.

 

Tako da ...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice