Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

poruka: 11
|
čitano: 3.987
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od ".
16 godina
offline
Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

Klasika...

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
U Block Origin se prvo instalira, nakon toga sve ostalo ...
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

Kao što sam i rekao. 😊

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

Reklame su mi najiritantnija stvar na internetu. Zadnjih godinu dvije ja stalno vodim bitku protiv jer skoro svi su se prodali ( "whitelist" ) . Sranja su počela prije koju godinu kad je "adblock plus" nakon instaliranja radio whitelist i umjesto reklama bi se pojavljivala ona ljigava "kreni zdravo" ljiga koju kad nekako blokiraš ta stranica se više ne učitava.Uostalom nije ni vrijedno jer je to hrvatski web portal a ima milion drugih kvalitetnih web stranica.

Evo u zadnje vrijeme mi je na mozilli "adblocker ultimate" kralj koji skida ljige čak i sa hrvatskih kič portala (dobio je donaciju ;-) ) Dasekojim slučajem ne može bez reklama odma bi otkazao internet. Zašto plaćat nešto što te iritira.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
Ja nemam nesto osobno protiv reklama. U par navrata mi je cak bilo korisno.

MEĐUTIM...ono podmuklo plasiranje reklama bi trebalo kaznjavati zatvorom! Npr ucita mi stranicu i reklame paralelno i sad hocu kliknuti na neki link na toj stranici kad ono BAM! Odjednom se pojavi jos jedna reklama tocno tamo gdje sam htio kliknuti i izgura prvobitni tekst negdje u stranu. Od takvih sranja lomim tipkovnicu.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
Ili to ili ono kad se stranica ucita, krenes kliknut nesto i onda skontas da se je "transparent" reklama u biti preko cijele stranice... Looking at you RARBG and WoWHead
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
12 godina
protjeran
offline
Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

Ovo se moglo očekivati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao od

Opera je isto na Chromiumu . Po defaultu sve je u redu.

 

 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 20:21 (hrvooje).
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
Glavas_ZG kaže...
U Block Origin se prvo instalira, nakon toga sve ostalo ...

Je ali blokiranje reklama zauzima okvirno 60% posla na tom alatu. Preostali ne baš mali dio otpada na blokiranje raznog dosadnog/opasnog Web smeča ili Malware linkova itd.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrvati-opet-zrtve-ransomwarea/232314.aspx?page=0&jumpto=4835979&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
rambox kaže...
Glavas_ZG kaže...
U Block Origin se prvo instalira, nakon toga sve ostalo ...

Je ali blokiranje reklama zauzima okvirno 60% posla na tom alatu. Preostali ne baš mali dio otpada na blokiranje raznog dosadnog/opasnog Web smeča ili Malware linkova itd.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/hrvati-opet-zrtve-ransomwarea/232314.aspx?page=0&jumpto=4835979&sort=asc&view=flat

 Hvala, nisam to znao.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od blokiranja adblockera: Chrome odustao
dark_wizz kaže...
Ili to ili ono kad se stranica ucita, krenes kliknut nesto i onda skontas da se je "transparent" reklama u biti preko cijele stranice... Looking at you RARBG and WoWHead

 AdGuard i nema nikavih problema s rarbg

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice