Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

poruka: 16
|
čitano: 4.326
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi".
12 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

Pohvalno je da ima netko tko smanjuje cijene dok ih ostala gamad (Sonos) bezobrazno poskupljuje proizvode (Arc za 100€) pod izlikom rasta troškova čipova.

Moj PC  
2 3 hvala 0
5 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

Jel se da negdje ovo upiknuti za Black friday po nižoj cijeni (može i vani)?

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
kerum kaže...

Pohvalno je da ima netko tko smanjuje cijene dok ih ostala gamad (Sonos) bezobrazno poskupljuje proizvode (Arc za 100€) pod izlikom rasta troškova čipova.

 Ti se zezas? Prastara konzola sa skoro RRP cijenom.

11 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

Za hardver koji nudi NS realno vrijedi oko 100eu,ja sam ga platio oko 300eu na izlasku prije par godina...ne sjecam se kada je tocno izasao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

Ja sam prednaručio Oled model za 2900 kn. To je puno previše za tu konzolu. Realno vrijedi oko 1500 kn, ali nemam drugog izbora. Za PS5 trebam imati 5000+ kn, a za grafulju trebam prodati bubreg. 

Nintendo je sad u situaciji da mogu i dalje imati bezobrazno visoku cijenu, a da se i dalje prodaje odlično jer je puno jeftinije od svega ostaloga na tržištu. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 14:05 (Šime).
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Šime kaže...

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

Zadrzi za sebe sto ti mislis da netko ima.

Ovo je dio fizickih dok jos imam i dosta digitalnih tako da imam dosta iskustva i sa NS konzolom.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Zamisli da kupis ovo smece i onda jos da te oderu i za svaku igricu 500kn, a steam deck izlazi skoro.
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
MEGATAMA kaže...
Šime kaže...

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

Zadrzi za sebe sto ti mislis da netko ima.

Ovo je dio fizickih dok jos imam i dosta digitalnih tako da imam dosta iskustva i sa NS konzolom.

 Prodaš CTR? :)

11 godina
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Leryan kaže...
MEGATAMA kaže...
Šime kaže...

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

Zadrzi za sebe sto ti mislis da netko ima.

Ovo je dio fizickih dok jos imam i dosta digitalnih tako da imam dosta iskustva i sa NS konzolom.

 Prodaš CTR? :)

Sve igre skupljam za kolekciju 😁

2 godine
neaktivan
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi

Očekujem i da naše trgovine smanje cijenu za NS jer je jedino gamershop smanjio cijenu za NS, tj. sada na gamershopu košta 2295 kn

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Šime kaže...

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

 Pa vjerojatno ti nemas konzolu pa pricas pricice, sramota je da se u nekim scenema borbe u Zeldi grafika vuce 10-15 fpsa. I to je nintendova igra.

16 godina
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Što se za te novce ne može kupiti mobitel s boljim hardwareom?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Može, ali kakve to ima veze?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Koristi SoC iz 2015. Svaki mid range smartphone danas ima nekoliko puta bolji proc. Da ne kažem bolji display, zvučnike itd...
Odabereš jedan od mnogobrojnih kontrolera i deri.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo smanjio cijene Switcha u Europi
Šime kaže...

LOL ekipa ovdje s “realno vrijedi” spikom vjerojatno nikad nije ni isprobala Switch, jednu od najprodavanijih konzola ikad.

 

 

 

 

 

 

 Imam switch, PS4 pro, PS5 i PC sa RTX 2080 i govorim iz iskustva da je switch smeće, joycon drifta a na konzoli je odigrano 4 igre ako... Igre rade tako loše da čak ni sin sa 11 god (imao je 8 kad je dobio switch) ga ne želi pogledati i žali se na framerate. Famoznu zeldu iako sam kupio za switch sam odigrao kao čovijek na PCu sa CEMU i 4k 60 FPS-a. Sin mi sada igra na PS5 isto kao i ja a switch stoji negdje na polici već tako dugo da mislim da mu je baterija crkla i da je za bacit. E čak i ako sin igra mobilno igra na mobu jer mu je xiaomi popco x3 duplo bolji od switcha a bio je u pola cijene...

Da mislim igrat mobilno i da mi to treba radije bi pogledao steam d(r)ek.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice