Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n

poruka: 17
|
čitano: 5.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n".
10 godina
offline
Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n

Volio bih vidjeti u praksi koliko se tih konzola do danas prodalo, jer previse je slicno mobitelu da bi netko davao za jedan slican uredjaj. Naravno jedino ako ima nekih igara koje su ekskluziva i odlicno napravljene bas za Switch (nisam cuo tako nesto).

 
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch

85 milijuna, najprodavanija konzola već dulje vrijeme

7 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Imam originalni Switch i ne vidim razlog zasto bi itko tko ima stari model isao na novi.
Sto se prodaje tice, ovakve konzole su po Europi relativno rijetke. Tko je god putovao po Aziji, ponajvise po Japanu vidjet ce da su Nintendove prijenosne konzole (DS, Switch i sl) vrlo zastupljene.
 
0 0 hvala 0
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
10alex kaže...

Naravno jedino ako ima nekih igara koje su ekskluziva i odlicno napravljene bas za Switch (nisam cuo tako nesto).

Umm, jesi ikad čuo za Super Mario i Zelda igre? Velika većina Nintendo igra je iznimno visoke kvalitete (ako zanemarimo Pokemone).
Mario Kart 8 Deluxe je prodao preko 35 mil. primjeraka.

Animal Crossing 32 mil.

Super Smash Bros Ultimate 23 mil.

Zelda BoTW 22 mil.

Pokemoni 20 mil.

Super Mario Odyssey 20 mil...

 

Puno stariji PS4 ima samo jednu igru preko 20 mil, a to je GTA5. Par igrica je preko 10, većina 1-2 mil.

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 8:15 (imsonotgonnatellyoumyname).
16 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Stvarno se nadam da je ovaj post zezancija…
2 godine
protjeran
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
10alex kaže...

Naravno jedino ako ima nekih igara koje su ekskluziva i odlicno napravljene bas za Switch (nisam cuo tako nesto).

Umm, jesi ikad čuo za Super Mario i Zelda igre? Velika većina Nintendo igra je iznimno visoke kvalitete (ako zanemarimo Pokemone).
Mario Kart 8 Deluxe je prodao preko 35 mil. primjeraka.

Animal Crossing 32 mil.

Super Smash Bros Ultimate 23 mil.

Zelda BoTW 22 mil.

Pokemoni 20 mil.

Super Mario Odyssey 20 mil...

 

Puno stariji PS4 ima samo jednu igru preko 20 mil, a to je GTA5. Par igrica je preko 10, većina 1-2 mil.

 Lijepo je to, ali 90% sadržaja na Nintendu mi je za djecu.

 stoga me ove brojke i ne iznenđuju toliko roditeljima je jeftiniji

 nintendo od ps-a ili xbox-a i onda djeci kupe nintendo koji većinom

 ima ovakve igre za mlađe uzraste. gta 5 je pak priča za sebe,

 to nebi upalio ni da mi ju besplatno daju.

16 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Apsolutno nebitno za post na koji je odgovor dan. Kaže čovjek da li se Switch uopće prodaje, jednom minutom guglanja bi otkrio odgovor na to pitanje i vidio da su prijenosne konzole pri samom vrhu prodaje u svijetu (naravno, cijena ovdje ima veliku ulogu).

Također dodatnom minutom guglanja otkriješ da su franšize Pokemon i Mario dvije daleko navrijednije franšize u svijetu igara, a gotovo su uvijek ekskluzivne za Nintendo konzole.

Također vrijedi spomenuti Zeldu, Animal Crossing, Donkey Kong, Super smash, itd. Sve su to igre koje su se prodavale u milijunima i desecima milijuna primjeraka.

Ne kužim kak netko može tak lupit glupost, zašto bi uopće komentirao temu, ako nemaš pojma o tome ni najmanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 9:02 (HAL).
13 godina
offline
Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n

Neću mu komentirat taj dio jel ima kakvih ekskluziva na switchu ali me zanima koja je to igra na mobu kvalitetom blizu nintendovim da bi se mob i switch stavili u isti koš? Aj jedna bar. 

 

EDIT: još nekaj. Tko i nije za dječje igre s nintenda, Zelda BOTW nek se obavezno odigra jer je igra masterpis. Osobno nemam, niti sam ikad imao ijednu nintendo konzolu pa sam zeldu preko cemu emulatora odigrao. 

Igra je tak dobra da još uvijek povremeno upalim zbog odličnih shrineova

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 9:30 (dax-lax).
Moj PC  
9 0 hvala 0
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
tokyu kaže...
Imam originalni Switch i ne vidim razlog zasto bi itko tko ima stari model isao na novi.
Sto se prodaje tice, ovakve konzole su po Europi relativno rijetke. Tko je god putovao po Aziji, ponajvise po Japanu vidjet ce da su Nintendove prijenosne konzole (DS, Switch i sl) vrlo zastupljene.

Što je u Europi rijetko, handheld konzole? Wat?! Gdje ti živiš?
Skoro svaka osoba koju znam da igra igrice i ima preko 20 godina je u životu imala barem jedan DS.

Od ajmo reći 20 osoba koje znam da igraju igrice par puta tjedno, njih 9 ima Switch uz PC ili neku drugu konzolu.

I to je u siromašnoj Hrvatskoj, gdje je konzola preko 3.000 hrk, a ne 2.200 hrk (300€).

 
Jedino što bi se moglo reći da je rijetko kod nas jest XboX konzola, iako svaka šuša ima barem 2 XboX kontrolera za PC.

The planet broke before the Guard did!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 11:07 (imsonotgonnatellyoumyname).
15 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
dax-lax kaže...

Neću mu komentirat taj dio jel ima kakvih ekskluziva na switchu ali me zanima koja je to igra na mobu kvalitetom blizu nintendovim da bi se mob i switch stavili u isti koš? Aj jedna bar. 

 

EDIT: još nekaj. Tko i nije za dječje igre s nintenda, Zelda BOTW nek se obavezno odigra jer je igra masterpis. Osobno nemam, niti sam ikad imao ijednu nintendo konzolu pa sam zeldu preko cemu emulatora odigrao. 

Igra je tak dobra da još uvijek povremeno upalim zbog odličnih shrineova

 

Da se PS1 nije tako lako mogao piratizirati i samim time odgojiti cijelu generaciju PS-aša, drugačija bi danas sitacija bila. 

PC master race je tako dobio nasljednika, PS master race!

 

13 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Od ove generacije će i Xboxa biti više kod nas. Gamepass je stvarno odličan deal.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n

Switch V1 je vjerojatno najraširenija konzola u rvata :D :D :D :D :D :D svoj ne bi dao ni za 10k kn 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.7.2021 15:15 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
tokyu kaže...
Imam originalni Switch i ne vidim razlog zasto bi itko tko ima stari model isao na novi.
Sto se prodaje tice, ovakve konzole su po Europi relativno rijetke. Tko je god putovao po Aziji, ponajvise po Japanu vidjet ce da su Nintendove prijenosne konzole (DS, Switch i sl) vrlo zastupljene.

Što je u Europi rijetko, handheld konzole? Wat?! Gdje ti živiš?
Skoro svaka osoba koju znam da igra igrice i ima preko 20 godina je u životu imala barem jedan DS.

Od ajmo reći 20 osoba koje znam da igraju igrice par puta tjedno, njih 9 ima Switch uz PC ili neku drugu konzolu.

I to je u siromašnoj Hrvatskoj, gdje je konzola preko 3.000 hrk, a ne 2.200 hrk (300€).

 
Jedino što bi se moglo reći da je rijetko kod nas jest XboX konzola, iako svaka šuša ima barem 2 XboX kontrolera za PC.

 ocito se kreces u takvom krugu. J ne poznajem osobu koja ima ili je imala DS, kroz cijeli svoj zivot (osnovna, srednja, faks). 

 

Znam 2-3 koje su imale PSP/Vita (kad su bile aktualne)

9 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
10alex kaže...

Naravno jedino ako ima nekih igara koje su ekskluziva i odlicno napravljene bas za Switch (nisam cuo tako nesto).

Umm, jesi ikad čuo za Super Mario i Zelda igre? Velika većina Nintendo igra je iznimno visoke kvalitete (ako zanemarimo Pokemone).
Mario Kart 8 Deluxe je prodao preko 35 mil. primjeraka.

Animal Crossing 32 mil.

Super Smash Bros Ultimate 23 mil.

Zelda BoTW 22 mil.

Pokemoni 20 mil.

Super Mario Odyssey 20 mil...

 

Puno stariji PS4 ima samo jednu igru preko 20 mil, a to je GTA5. Par igrica je preko 10, većina 1-2 mil.

 Da, ali sramota je da se BOTW u scenama borbe trokaje na switchu. Svaki novi mobitel srednje klase ima minimalno duplo bolji hardver os Switcha. Ali to je Nintendova politika, drzat ce ovaj stari hardver sigurno jos 3-4 godine.

13 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Koji to mob ima jači gpu?
13 godina
offline
Re: Nintendo službeno predstavio novi model Switch
Ja nakon 30 godina gaminga ne znam nikoga da ima ili je imao Switch ili cak Gameboy, ili da se bar hvalio da ima. Nekoliko ih je preslo s PCa na konzole jer su vec prestari i igraju igre polufokusirani i rijetko, za sto je konzola savrsena. Oni koji jos uvijek igraju normalno ni ne razmisljaju o losijoj platformi. Kad bolje razmislim rijetki imaju i neki konzolaski kontroler, uglavnom zbog djece, sve ostalo M i K, volani, joystici itd.

Ali zato je skoro svatko imao Commodore64, Spectrum, Amigu, Atari... dok su samo inozemni gosti na moru imali Gameboy, a mi brijali kako je to mrak. Dok nismo kasnije kao malo stariji vidjeli izbliza tu debilanu bez backlighta prvotno, a ekskluzive poput Maria mi ni tada nisu znacile nista pored gro ostalih igara.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.7.2021 13:41 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Nintendo službeno predstavio novi model Switcha, n

uff, ja imam nes, snes, n64, ds, 3ds, switch (kako sam ih kupovao kroz godine) .... gledajuci ovaj popis mozda imam i malo.... problema :))))

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice