Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove igr

poruka: 4
|
čitano: 2.177
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove igr".
15 godina
offline
Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove igr

Od konzola najmanje bih da imam Xbox one - isto što je i pc, osrednje ps4 - dobre exkluzive, najviše mi se sviđa Nintendo (switch) - najviše su okrenuti na zabavu, a potom sve ostale karakteristike konzole(grafika). 

 

Ako padne malo cijena, ili nakon refreša dizajna najvjerojatnije ću ga kupiti, iako sam zakorjeli pc gamer. 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove
ivan262 kaže...

Od konzola najmanje bih da imam Xbox one - isto što je i pc, osrednje ps4 - dobre exkluzive, najviše mi se sviđa Nintendo (switch) - najviše su okrenuti na zabavu, a potom sve ostale karakteristike konzole(grafika). 

 

Ako padne malo cijena, ili nakon refreša dizajna najvjerojatnije ću ga kupiti, iako sam zakorjeli pc gamer. 

 

 Za nas hardcore PC-aše, switch je najbolja opcija...a i Nintendo ima najbolje ekskluzive, tu se nemoze pogrijesiti.

15 godina
offline
Re: Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove
AFARON kaže...

  Za nas hardcore PC-aše, switch je najbolja opcija...a i Nintendo ima najbolje ekskluzive, tu se nemoze pogrijesiti.

 Kupio ps3 prije više od 2godine I ako sam ga upalio 2-3 puta, dok stari snes tučem redovno (imam ga od 1998.g.)

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
15 godina
offline
Nintendo održao iznenadni Direct, najavio nove igr

Kupio sam si Switch u pravo vrijeme izgleda.

Fenomenalno.

Još uvijek igram Odyssey i uzivam a prosao sam igru, klinci takoder a bogami i supruga. Zaista fenomenalna konzola.

A naslova ima za odigrati hrpu kvalitetnih ukljucujuci i GOTY Zeldu

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice