Nikola, crni Nikola…

poruka: 53
|
čitano: 15.534
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nikola, crni Nikola…".
3 godine
protjeran
offline
Nikola, crni Nikola…

Znači, Elon Musk je bio u pravu kad je povukao jednakost “Fuel cells=Fool sells"?

 

https://observer.com/2020/06/tesla-elon-musk-mocks-nikola-hydrogen-fuel-cell-electric-vehicle/

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 8:35 (Jim_Owens).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

Josipa Lisac - Magla 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
auu, bolje da ga nazvalo (ćeten) Alva.
Ili Milan, mogli su ga onda zicom niz Sljeme.
virtualno.
osim novaca, oni su pravi - od ovaca.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Ako se bespogovorno vjeruje Rimcu i njegovim nedokazanim brojevima, onda ne vidim zašto se nebi bespogovorno vjerovalo Nikoli, lol.
 
14 7 hvala 3
15 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

"neka marketing radi svoj posao." (iz izjave za medije) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nikola, crni Nikola…

Mogli su uciti od Rimca

Otvorili su firmu u krivoj drzavi - u USA se moze varat i manipulirat brojeve,

al kad tad se dozna da stvari nisu ruzicaste. Dok na Balkanskom poluotoku mozes

prodavati damu pod bubrege, i nemas nike frke, platis malo poreza, koja plava kuvertica, lova se vrti,

a tata ti rijesi vecinu financija za otvaranje biznisa, novac poreznih obveznika, koji bi inace

zavrsio u gradnji crkvi, katedrali i nogometnih stadiona, jer tko treba vrtice, skole i bolnice - to ne donosi lovu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
12 4 hvala 2
15 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

...Neki nestašni bi u načinu na koji Nikola prodaje maglu mogli povući paralele s određenim lokalnim 'proizvođačima' automobila... 

...And then You will die,when Your ideals You deny...
 
7 2 hvala 2
16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Čitatelj kaže...

 

Otvorili su firmu u krivoj drzavi - u USA se moze varat i manipulirat brojeve,

Nope, otvorili su je u pravoj državi. Nigdje drugdje ovakva laž ne bi donijela znatnu vrijednost.

I to nije samo auto industrija, tako je sa svakom industrijom, gleda se popularnost, a ne vrijednost.

16 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

Theranos v2

 

GM-ov due diligence odjel na prislini godisnji poslat.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 10:38 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Nojn-und-nojncih luft balon... to je kapitalizam (bio i bit će).
Pis on ju :P
Moj PC  
1 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Nixass:

Pa oni su za 0$ dobili solidnu narudžu.
Ja rekoh
3 godine
protjeran
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Old Iggy kaže...

Nope, otvorili su je u pravoj državi. Nigdje drugdje ovakva laž ne bi donijela znatnu vrijednost.

I to nije samo auto industrija, tako je sa svakom industrijom, gleda se popularnost, a ne vrijednost.

 Dokle god FED upumpava neograničene QE milijarde u financijski sustav, to je raj za špekulativne balone svih vrsta. Štednja i nekakvo oprezno, dugoročno ulaganje u takvim uvjetima jednostavno nisu isplativi. Naravno, takvih anomalija je bilo i prije, ali sad je to postalo pravilo, a ne iznimka.

16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Jim_Owens kaže...
Old Iggy kaže...

Nope, otvorili su je u pravoj državi. Nigdje drugdje ovakva laž ne bi donijela znatnu vrijednost.

I to nije samo auto industrija, tako je sa svakom industrijom, gleda se popularnost, a ne vrijednost.

 Dokle god FED upumpava neograničene QE milijarde u financijski sustav, to je raj za špekulativne balone svih vrsta. Štednja i nekakvo oprezno, dugoročno ulaganje u takvim uvjetima jednostavno nisu isplativi. Naravno, takvih anomalija je bilo i prije, ali sad je to postalo pravilo, a ne iznimka.

jos u formulu dodaj debile sa r/wallstreetbets koji imaju lovu a nemaju pameti ni strpljenja za DD, nikad pristupacnije platforme za ulaganje i eto ti kuršlusa

 

 

Reddit's Stock Threads Become a Must-Read on Wall Street

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-09-15/big-investors-are-dying-to-know-what-the-little-guys-are-doing

 

 

Mitch vjerojatno jede kokice svaki dan na poslu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 11:19 (nixass).
8 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

Kud ste zapeli za Rimca ? Kaj vam je Rimac kriv ?  Nije muljao u nečemu, auto koje Rimac proizvodi su vrhunski i kupuju se.Naravno nema svatko para za Rimca isto tako nema svatko za Ferrari, Bugati, Lamborghini. 

 

 

 
5 7 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nikola, crni Nikola…

Nikola (Concept) One... u raji poznatiji kao Nagib Nizbridca

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
T700 kaže...

Kud ste zapeli za Rimca ? Kaj vam je Rimac kriv ?  Nije muljao u nečemu, auto koje Rimac proizvodi su vrhunski i kupuju se.Naravno nema svatko para za Rimca isto tako nema svatko za Ferrari, Bugati, Lamborghini. 

 

 

 evo, mene baš zanima rimčev C2, ajde mi molim te reci, po čemu je taj auto vrhunski? napiši, molim te, malu recenziju, znaš ono, interijer, ubrzanje, ležanje u zavojima, kočenje, udobnost, potrošnja, proklizavanje, preglednost prema van, volan, ulazak-izlazak... znaš kak se rade recenzije za bilokoju stvar na ovoj planeti, pa valjda ti neće biti teško napisat par rečenica za "vrhunski auto". hoćeš li?

5 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
glavno da su našim političarima puna usta raznih start upova...a većina tih start-up je pokušaj prodaje magle po principu APP...naravno postoji i manjina koja marljivo radi i o kojoj se ne piše u medijima

koliko se još mora desiti ekonomskih balona dok svima nama ne pukne film...pa će onda francuska revolucija biti mala beba
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
bruno1026 kaže...

 evo, mene baš zanima rimčev C2, ajde mi molim te reci, po čemu je taj auto vrhunski? napiši, molim te, malu recenziju, znaš ono, interijer, ubrzanje, ležanje u zavojima, kočenje, udobnost, potrošnja, proklizavanje, preglednost prema van, volan, ulazak-izlazak... znaš kak se rade recenzije za bilokoju stvar na ovoj planeti, pa valjda ti neće biti teško napisat par rečenica za "vrhunski auto". hoćeš li?

Po većini tih parametara meni su ti Ferrari i Porsche katastrofa...

15 godina
offline
Nikola, crni Nikola…

...Ferrari i Porsche su opipljivi auti koje vidiš na cesti... ovi drugi još su debelo u vidu magle...

...And then You will die,when Your ideals You deny...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
Lt Dalius kaže...

...Ferrari i Porsche su opipljivi auti koje vidiš na cesti... ovi drugi još su debelo u vidu magle...

 Nisu, ja ih opipao.

12 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
bruno1026 kaže...
Ako se bespogovorno vjeruje Rimcu i njegovim nedokazanim brojevima, onda ne vidim zašto se nebi bespogovorno vjerovalo Nikoli, lol.

 Misliš na onog Rimca za kojeg je Richard Hammond, vozeći stari model, rekao "if that is a future, i'm so ready"?

Čije dionice kupuju Hyundai-KIA i Porsche?

Ili na onog čiji je novi model kupio Nico Rosberg?

7 godina
protjeran
offline
Nikola, crni Nikola…

Novo slogan: "Ni para, ni kola - Nikola!"

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…

Tako je, upravo na tog Rimca mislim, onog koji puno priča, a malo do nimalo isporučuje. I Nikoline dionice idu ko kifle, pa vidi priče o prevarama.

Nego, budeš ti napisao zašto je C2 dobar auto ili ćeš i ti pobjeći od odgovora ko ovaj gore?

7 godina
protjeran
offline
Nikola, crni Nikola…

Rimac automobili su kao mitska bica "Niprije", navodno zive u Cavoglavama,

ali ih nitko nikad nije vidio.

 

Isto tako nitko nije vidio ni Rimac automobil nacesti. Sve se nesto prica da postoje,

al moje oci ih nigdje nisu vidjele. A nagledao sam se svega i svacega.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nikola, crni Nikola…

Ja sam prošao pored C2 neki dan. Nije bila nizbrdica, a vozio je

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
bruno1026 kaže...

Tako je, upravo na tog Rimca mislim, onog koji puno priča, a malo do nimalo isporučuje. I Nikoline dionice idu ko kifle, pa vidi priče o prevarama.

Nego, budeš ti napisao zašto je C2 dobar auto ili ćeš i ti pobjeći od odgovora ko ovaj gore?

 Napisat ću ti zašto je C2 dobar auto kad ti napišeš recenziju nekog super sportskog auta koji si vozio.

8 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…

znači, izmotavanje i bijeg od odgovora. pitam se zašto, lol.

16 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
NeoN kaže...

Ja sam prošao pored C2 neki dan. Nije bila nizbrdica, a vozio je

jel imao pedale? 

 

 

/s

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Nikola, crni Nikola…
bruno1026 kaže...

znači, izmotavanje i bijeg od odgovora. pitam se zašto, lol.

 Ne nego ti je pitanje jednako glupo kao da si me pitao recenziju bilo kojeg supersportskog auta jer ni jedan nisam vozio.

A nisi ni ti.

A vozio ga je jedan od najjačih auto novinara današnjice i njegov komentar je, ponavljam:"if that is a future, i'm so ready".

 

A vidi ovo: https://www.carmagazine.co.uk/car-news/industry-news/bugatti/vw-group-rimac/

 

Jel boli?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 12:49 (BlueMax).
7 godina
protjeran
offline
Nikola, crni Nikola…

Mogao je i najbolji novinar voziti Apollo raketu, i napisati kako super ubrzava,

kako je luksuzni zrak u njoj, kozna sjedala, grijanje guzice, peterozonska klima,

da je to buducnost.

 

Sta ti to vrijedi? Treba nam nesto SADA, sto je u buducnosti je glupo pisati.

Tesla, koliko god ima problema sa kvalitetom, je tu, SADA, moze ju mali Mujo

kupit kad se vrati sa baustele u njemackoj, i reci "e nije to kao Merc, ovdje me zulja lijevo mudo".


Tek kad prosjecni Mujo bude vozio "Rimac" automobil, onda je to nesto vrijedno spomena.

Jer kakav je da je, prosjecni Mujo muze dobit na lotu i kupit si sto hoce, al Rimca kupit ne moze - jer papirnato vozilo iz slikovnice ne vozi daleko.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice