Nije sve tako crno

poruka: 35
|
čitano: 10.512
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nije sve tako crno".
15 godina
offline
Nije sve tako crno

ova američka debilana bočno jaše s kojekakvim valentinovima, helovinima, svetim patrikima i inim majmunarijama koje nemaju veze s nama, osim u smislu nekritičkog uvoza i kopiranja svega američkog (vidla žaba ...) u svim "sferama" života. zbljuv. do dana današnjega, sve svoje godine, nisam pronašao ama išta vrijedno barem pol 3,14zde ladne vode što bismo od tih prekooceanskih primata mogli uzeti a da je dobro i korisno za ikoga (osim njih). a i postoci popusta (nebitno koliko) dovoljno govore onima koji znaju čitati, jer trgovci još uvijek zarade. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 18:05 (Ajar).
Moj PC  
20 4 hvala 0
7 godina
offline
Nije sve tako crno

Ako ste jedan od onih koji nisu uključili ad blocker na Bug.hr stranicama...

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
15 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
Ajar kaže...

ova američka debilana bočno jaše s kojekakvim valentinovima, helovinima, svetim patrikima i inim majmunarijama koje nemaju veze s nama, osim u smislu nekritičkog uvoza i kopiranja svega američkog (vidla žaba ...) u svim "sferama" života. zbljuv.

Da si ovo izjavio na "nekim drugim mjestima" hrvatskog interneta, bio bi automatski prozvan zatucanim kromanjoncem, mrziteljem drugih i drugačijih, fašistom (podrazumijeva se), ksenofobom, itd.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
Ajar kaže...

ova američka debilana bočno jaše s kojekakvim valentinovima, helovinima, svetim patrikima i inim majmunarijama koje nemaju veze s nama, osim u smislu nekritičkog uvoza i kopiranja svega američkog (vidla žaba ...) u svim "sferama" života. zbljuv. do dana današnjega, sve svoje godine, nisam pronašao ama išta vrijedno barem pol 3,14zde ladne vode što bismo od tih prekooceanskih primata mogli uzeti a da je dobro i korisno za ikoga (osim njih). a i postoci popusta (nebitno koliko) dovoljno govore onima koji znaju čitati, jer trgovci još uvijek zarade. 

 Ajme koja isfrustriranost i iskompleksiranost, ja si kupila za black friday tenisice za 1000kn, kapu i sutra cu iphone xs 256gb, mozda i koju majicu za vikend :) Radije uzivaj u zivotu nego sta vrijeđas druge i mislis da si najpametniji ;)

10 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
1000kn tenisice na popustu krutenedo...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
trolaslavonska kaže...
1000kn tenisice na popustu krutenedo...

 Pa sigurno da cu sada dati za njih 140€ kada su inace 345€. Ne razumijem radi cega vam smeta da ljudi uzivaju u black fridayu i kupuju sta zele. Cemu ta negativa???

11 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
doroteaz kaže...

...kada su inace 345€. 

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

11 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
picajzla0707 kaže...
doroteaz kaže...

...kada su inace 345€. 

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

Vjerovatno "Designed by Apple in California". 

42
14 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
picajzla0707 kaže...
doroteaz kaže...

...kada su inace 345€. 

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

 Jedna od najvećih nepoznanica u vezi kupnje biločega je pomama za, onak, djelom obleke u kojem gaziš vani po prljavom podu.

Posebna vrsta fetiša...

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
15 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
doroteaz kaže...
trolaslavonska kaže...
1000kn tenisice na popustu krutenedo...

 Pa sigurno da cu sada dati za njih 140€ kada su inace 345€. Ne razumijem radi cega vam smeta da ljudi uzivaju u black fridayu i kupuju sta zele. Cemu ta negativa???

 imamo i videozapis s fejs ov d plejs: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
protjeran
offline
Re: Nije sve tako crno
@dorotea
Dobro si napisala. Koliko gnjeva u njegovom komentaru, to je vec za promatranje. Taj ujutro mrzi sebe a kasnije cijeli svijet.

Tako da, briga te kaj vele. I meni je dobar Black friday, uvijek si nadem nekaj na popustu.
15 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
markoBT kaže...
picajzla0707 kaže...
doroteaz kaže...

...kada su inace 345€. 

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

Vjerovatno "Designed by Apple in California". 

 Takve pd 345 kupiš u americi za 30 dolara, bolje da je skupio koji euro i posjetio ameriku i iste tenisice kupio za 30 dolara. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
DekiZG kaže...
@dorotea
Dobro si napisala. Koliko gnjeva u njegovom komentaru, to je vec za promatranje. Taj ujutro mrzi sebe a kasnije cijeli svijet.

Tako da, briga te kaj vele. I meni je dobar Black friday, uvijek si nadem nekaj na popustu.

 Pa da, skroz nepotrebno. Neka ljudi uzivaju i trose kako zele svoj novac, ako se vec moze nesto jeftinije kupiti treba iskoristiti :) Nema nista od negative i komentiranja tuđih postupaka :)

14 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
picajzla0707 kaže...

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

 vjerovatno neke jordanice https://www.noss.hr/

9 godina
offline
Nije sve tako crno

Pozdrav svima od Instar ekipe! :)

 

U slučaju da tražite dobar tehno komad, pripremili smo za vas dvije akcije:

 

1) Instar BLACK WEEKEND - https://www.instar-informatika.hr/promo.asp?id=18

2) Sony BLACK WEEKEND - https://www.instar-informatika.hr/promo.asp?id=19

 

Popusti su krenuli u četvrtak, 22.11. u ponoć i završavaju u ponedjeljak, 26.11 u ponoć. Popusti vrijede u svim Instar poslovnicama i za online narudžbe koje je moguće preuzeti i platiti u poslovnicama. Rezervirajte svoj proizvod na vrijeme online narudžbom, mailom ili telefonskim pozivom u određenu poslovnicu. Artikle koji imaju oznaku ONLINE nije moguće rezervirati niti kupiti u poslovnici, ponuda vrijedi samo za narudžbe putem web trgovine. Količine su OGRANIČENE na svim artiklima, stoga budite brzi kako vam nebi promakli najbolji komadi mjeseca.

 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nije sve tako crno

@dorotea

Čuvam se da ne kažem šta mislim o nadobudnim i radikalnim izjavama osoba koji su na forumu 2 ili 3 dana.

A kada govorite o iskompleksiranosti i frustaciji dobro razmislite jer baš  je pitanje tko ima frustracije ako se samo registrirate na forum  kako bi sebi dali oduška i da bi odmah potom  već u prvim postovima počeli s omalovažavanjem i vrijeđanjem forumaša koji ništa ružno nije rekao, a koji je pored toga na BUG forumu više od 10 godine, a koji je pored toga jedan od najsvestranijih korisnika na ovom forumu.

 

Čak i ako imate samo 10 ili 11 godina ništa to ne pomaže u činjenici kada Vaše napisane riječi mirišu na pelene.


Na kraju, 'ladno mogu reći da Vi niste shvatili ni riječi od onoga što je Ajar rekao.

 
6 4 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
loky4i4 kaže...
picajzla0707 kaže...

 daj barem link da vidimo koje su to tenisice vrijedne dva i pol soma kuna

 vjerovatno neke jordanice https://www.noss.hr/

 Ja sam si kupio Jordanice sa Buzz sneakersa snižene za 1500 na 1050kn, ako su već popusti sad je vrijeme za kupnju. Volim tenisice i radije za to dam novce nego za npr. cigarete, i ne sudim tko daje za cigarete. Svatko ima pravo trošiti kako želi i meni isto nije jasan takav gnjev i mržnja prema ljudima koji nisu isti kao oni

15 godina
offline
Nije sve tako crno

a sad, iz našeg studija, jedan glazbeni broj za sve milenijalce i one koji se takvima osjećaju: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
1student kaže...

@dorotea

Čuvam se da ne kažem šta mislim o nadobudnim i radikalnim izjavama osoba koji su na forumu 2 ili 3 dana.

A kada govorite o iskompleksiranosti i frustaciji dobro razmislite jer baš  je pitanje tko ima frustracije ako se samo registrirate na forum  kako bi sebi dali oduška i da bi odmah potom  već u prvim postovima počeli s omalovažavanjem i vrijeđanjem forumaša koji ništa ružno nije rekao, a koji je pored toga na BUG forumu više od 10 godine, a koji je pored toga jedan od najsvestranijih korisnika na ovom forumu.

 

Čak i ako imate samo 10 ili 11 godina ništa to ne pomaže u činjenici kada Vaše napisane riječi mirišu na pelene.


Na kraju, 'ladno mogu reći da Vi niste shvatili ni riječi od onoga što je Ajar rekao.

 Napravila sam profil jer sam htjela pitati za akcije za iphone xs gdje bi mogao biti najjeftiniji i da pitam za razliku u bateriji izmedju "obicnog" xs i maxa. Ja nikoga nisam omalovazavala i vrijedjala, taj forumas je napisao da je debilana po njegovom black friday, halloween, valentinovo i ostalo u cemu ljudi uzivaju. Znaci po njemu smo mi debili jer iskoristimo popust, odemo negdje sa voljenom osobom na valentinovo ili idemo van sa drustvom na halloween, po meni je to vrijeđanje

12 godina
offline
Nije sve tako crno

Ja ne kupujem Jordanice na crni petak nego na Veliki Petak u Međugorju, nađu se i za 300 kn. Malo pada aktivacijski broj ali... Nego, niste shvatili Ajara. Nije on protiv ljubavi za Valentinovo uz prigodno peglanje kartica, nego zbog toga što se popust gađa baš na dan kad su se to Ameri sjetili. Zar ne bismo mogli imati nešto autohtono, domaće, tipa; "ljubičasti utorak" ili "afroamerican saturday" i na taj dan da idu recimo dionice Agrokora dole za 80% (dobro, ovo već imamo) ili da Rimac spusti C2 s 2 milje na 1,6.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
Ajar kaže...

ova američka debilana bočno jaše s kojekakvim valentinovima, helovinima, svetim patrikima i inim majmunarijama koje nemaju veze s nama, osim u smislu nekritičkog uvoza i kopiranja svega američkog (vidla žaba ...) u svim "sferama" života. zbljuv. do dana današnjega, sve svoje godine, nisam pronašao ama išta vrijedno barem pol 3,14zde ladne vode što bismo od tih prekooceanskih primata mogli uzeti a da je dobro i korisno za ikoga (osim njih). a i postoci popusta (nebitno koliko) dovoljno govore onima koji znaju čitati, jer trgovci još uvijek zarade. 

 Kakve veze imaju amerikanci s našim kopiranjima? Zašto debilana? U americi black friday je odlična prilika za kupiti nešto na velikom popustu.

 

Prekooceanski primati su 7 puta bogatiji od nas, rade 2 puta više i ni ne znaju gdje je ta mrlja na karti zvana hrvatska u kojoj živi zaostali i ekstremno korumpirano-lopovski narod pun sebe, osim ako im prstom na karti ne pokažeš.

 

Da nisi možda jedan od onih munjara kojima su ameri krivi za sve loše u nas, iako ne znaju ni gdje ni tko smo?

Samomrzeći hrvat
9 godina
protjeran
offline
Re: Nije sve tako crno
Znaci, vrijedat i omalovozavat mogu osobe koje su tu na forumu 10+ godina, zanimljivo. Branis doticnog kolegu ko da je Bogom dan. Ako je netko poceo sa omalovozavanjen to je dotcni kolega Ajar. Jer svi mi koji cekamo Black friday smo debili, po njegovom postu... Mozda da kolega nije toliko na forumu i ima zivot, ne bi pisao tako gnjevne postove. Jednom prilikom sam tu na forumu procitao da je neki kolega kupio laptop za 15 hiljada kuna. Meni nikada ne bi palo na pamet dat tolike novce, njemu da. Ja isto dajem za tensice oko 1000 kuna, on ne bi nikada, i kaj cemo sad? Jel cu ja njega omalovozavat zbog toge, naravno da ne. Svatko ima svoje stvari kaj ga vesele u zivotu.

Tako da ladno mogu reci da ti nisi shvatio od onoga sto je Dorotea rekla.
10 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
DekiZG kaže...
Znaci, vrijedat i omalovozavat mogu osobe koje su tu na forumu 10+ godina, zanimljivo. Branis doticnog kolegu ko da je Bogom dan. Ako je netko poceo sa omalovozavanjen to je dotcni kolega Ajar. Jer svi mi koji cekamo Black friday smo debili, po njegovom postu... Mozda da kolega nije toliko na forumu i ima zivot, ne bi pisao tako gnjevne postove. Jednom prilikom sam tu na forumu procitao da je neki kolega kupio laptop za 15 hiljada kuna. Meni nikada ne bi palo na pamet dat tolike novce, njemu da. Ja isto dajem za tensice oko 1000 kuna, on ne bi nikada, i kaj cemo sad? Jel cu ja njega omalovozavat zbog toge, naravno da ne. Svatko ima svoje stvari kaj ga vesele u zivotu.

Tako da ladno mogu reci da ti nisi shvatio od onoga sto je Dorotea rekla.

 Kod nas ljudi popi*de kad vide da netko drugi ima novaca i to javno kaže. To je samo sramota kod nas. Jer ako imaš novaca si:

 

a) Lopov

b) Mamin/tatin sin/kćer

c) Lopov 

d) Lopov

 

 

Samomrzeći hrvat
13 godina
neaktivan
offline
Nije sve tako crno

Da, evo iz prve je ante_etna  vidio isti smisao u Ajar-ovom postu kao što sam mislim i sam shvatio.
Daleko, od toga da bilo tko s imalo razuma može imati bilo što protiv "sniženja" cijena.

Naprotiv biću zahvalan ako mi neko od kolega može pomoći oko što povoljnije cijene za:


MSI Radeon RX 560 Aero ITX 4G OC (155€)

https://www.kmcomputer.de/27353/grafikkarte-msi-radeon-rx-560-aero-itx-4g-oc-4gb-gddr5-dvi-hdmi-dp

 

HDD WD Black WD4004FZWX 4TB (169€)

https://www.kmcomputer.de/sonstiges/38776/hdd-wd-black-wd4004fzwx-4tb-sataiii-7200

 

U obzir može doći i povoljna opcija s WD black Caviar 2TB modulima (129€)

https://www.caseking.de/en/western-digital-black-sata-6g-7200-u-min-3-5-zoll-2-tb-hdwd-063.html

 

Sve navedene cijene su sa troškovima dostave.

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
doroteaz kaže...

 Napravila sam profil jer sam htjela pitati za akcije za iphone xs gdje bi mogao biti najjeftiniji i da pitam za razliku u bateriji izmedju "obicnog" xs i maxa. Ja nikoga nisam omalovazavala i vrijedjala, taj forumas je napisao da je debilana po njegovom black friday, halloween, valentinovo i ostalo u cemu ljudi uzivaju. Znaci po njemu smo mi debili jer iskoristimo popust, odemo negdje sa voljenom osobom na valentinovo ili idemo van sa drustvom na halloween, po meni je to vrijeđanje

Draga Dorotea, ako te je Ajar uvrijedio znači da je pogodio istinu. Jer ništa ne boli kao istina.

 

Inaće, da nije tako rekla bi: "ma pusti budalu i nastvila kupovat".

 

A iz ankete se vidi da si došla u krivu crkvu boga molit.  

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 13:44 (markoBT).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nije sve tako crno
Pao je prvi snijeg i posvuda su snowflakesi, koji se uvrijede na bilo što.

Čovjeku je nešto glupo, vama je to drago. Nitko nikoga tu nije uvrijedio. Pokušajte uvidjeti razliku između sebe kao osobe i nečega izvan vas što vam se sviđa. Drugima se to može ne sviđati i imaju pravo o tome govoriti. Samo mržnja prema osobama nije prihvatljiva, a toga u Ajarovom postu nema. Pojave u društvu se mogu kritizirati, priviknite se na to.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
8 0 hvala 0
7 godina
offline
Nije sve tako crno

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nije sve tako crno

ispravak netočne informacije koju sam dao u anketi: jutros sam kupio kruh. mehanički. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Nije sve tako crno
Drugi clanak o black fridayu i redovi ispred ducana diljem hrvatske, pokazuju da bug anketa i forumasi nisu mjerodavni.
11 godina
offline
Re: Nije sve tako crno
DekiZG kaže...
Drugi clanak o black fridayu i redovi ispred ducana diljem hrvatske, pokazuju da bug anketa i forumasi nisu mjerodavni.

Mjerodavan je samo CGPM (Conférence générale des poids et mesures).

42
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice