Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

poruka: 27
|
čitano: 4.764
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl".
14 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

 
20 2 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
=XFX=PlayHard kaže...

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

 Mozda da se uhvatis motike, a ne jalove jadikovke. Narancasti je otisao u smetliste povijesti gdje mu je i mjesto.

4 godine
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
=XFX=PlayHard kaže...

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

 Bilo tko može biti blokiran već jako dugo. Čim objaviš nešto nepoćudno na Facebooku, privremeno ti lockaju account. Napisao sam nekoliko korektnih, zakonitih i pristojnih komentara u COVID-u u zadnjih godinu dana u obliku komentara na notornom indexu, i u roku od 20-30 sekundi algoritam Faceboka mi je lockao account. Srećom, privremeno. Bilo je dovoljno pročitati obavijest da sam lockan, promijeniti password i još jednom pročitati temelj za lockanje s kojim se redovito nisam složio (kliknuo sam mišem da se ne slažem). Rade što im odgovara i nije ih briga. Oni su iznad zakona. I to sam napisao u komentarima na objavu Drage Galića o Trumpu pred koji mjesec, pa me banao na 14 dana. Prošli tjedan bio je dokumentarac "Čistači" na slovenskoj državnoj televiziji u kojem su predstavljene osobe koje moraju gledati objave korisnike (uključujući i video zapise) i odlučiti što od toga trebaju obrisati, a što ne. I u tom dokumentarcu je ekplicitno rečeno ono što sam napisao Galiću - da su društvene mreže iznad zakona.

 

Da, Facebook je grozan zbog tih plaćenih objava (srećom, izbori su iza nas), reklama svake vrste. Ni Twitter nije ništa bolji. Prepun je reklama.

 

Sve su to strogo kontolirane okoline kojim je jedini cilj - profit. Pa je bolje maknuti se s njih. Barem ne mogu koristiti sve što objaviš u svoju korist ili protiv tebe.

3 godine
protjeran
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

A što je to točno preCjednik Nigerije napravio?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
=XFX=PlayHard kaže...

1) Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. 2) Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

 Odlična dijagnoza, u pravu si, no onda zašto smatrati nakon izjave 2 da je bitno što su nekoga blokirali u izjavi 1? Kakva Pandorina kutija što je netko na virtualanom životu/platformi/forumu blokirao nekoga. Propuštam da vidim kakvu to težinu ima u stvarnom svijetu i koliko je to bitno osim što su nečiji egoi povrijeđeni...

Doduše nisam korisnik twittera a i Facebook sam koristio dok nisam mazno ženu...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
user2206 kaže...

A što je to točno preCjednik Nigerije napravio?

 In that tweet on Tuesday, the Nigerian leader threatened to deal with people in the country's southeast, who he blames for the recurring attacks on public infrastructure in the region.
"Many of those misbehaving today are too young to be aware of the destruction and loss of lives that occurred during the Nigerian Civil War. Those of us in the fields for 30 months, who went through the war, will treat them in the language they understand," Buhari wrote in the now-deleted tweet, referring to the brutal two-year Nigeria-Biafra war, which killed an estimated one to three million people, mostly from the Igbo tribe in the eastern part of the country between 1967-1970.
The tweet was deleted Wednesday after many Nigerians flagged it to Twitter and the platform said it had violated its policy on abusive behavior.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
15 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
all_or_nothing kaže...
user2206 kaže...

A što je to točno preCjednik Nigerije napravio?

 In that tweet on Tuesday, the Nigerian leader threatened to deal with people in the country's southeast, who he blames for the recurring attacks on public infrastructure in the region.
"Many of those misbehaving today are too young to be aware of the destruction and loss of lives that occurred during the Nigerian Civil War. Those of us in the fields for 30 months, who went through the war, will treat them in the language they understand," Buhari wrote in the now-deleted tweet, referring to the brutal two-year Nigeria-Biafra war, which killed an estimated one to three million people, mostly from the Igbo tribe in the eastern part of the country between 1967-1970.
The tweet was deleted Wednesday after many Nigerians flagged it to Twitter and the platform said it had violated its policy on abusive behavior.

 Nekada su se službene predsjedničke izjave davale samo certificiranim medijima, državnim i relevantim TV kućama, novinama...

No kada sam prije nekoliko godina vidio kako Trump koristi Twitter kao platformu za prijetnje ratom, osvetom ili iznošenjem laži i zlonamjernim napadima na oponente i sl. pa jbt čovjek prijeti drugoj državi ratom i sankcijama preko Twittera odmah se vidilo kud to ide i da je to postala pišancija. 

Te gluposti su se polako ali sigurno godinama ustalile da su postale normalna i prihvaćena stvar i nije bitno šta je rečeno nego ko je rekao. 

Budalaštine su prihvatili mnogi, pa sada imaš politički rat između lijevih i desnih, pozicije i opozicije preko društvenih mreža, a dole armija budala komentariše i svađa se... Službene insitucije objavljuju izjave, demantije, donose odluke bez pokrića na terenu, ma svašta. 

Društvene mreže su lijepo zamišljene, ali kao i svaku stvar sve smo upropastili i zloupotrebljavamo. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
veliki pero kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

 Mozda da se uhvatis motike, a ne jalove jadikovke. Narancasti je otisao u smetliste povijesti gdje mu je i mjesto.

 Dok je kolega TvrdoIgra otisao na krivu stranu, nazalost, BunkerBeba je izgubio posao, ali njegov utjecaj na politiku, sto SADa, sto ostatka svijeta, ce se jos dugo osjecati :/

15 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
Pozivanje na slobodu govora dok istu (pa makar to bio i govor mržnje ili što je već ovaj lik bubnuo) uskraćuješ nekome, je poprilično bizarno.
K
Moj PC  
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

Malo za reć da su licemjerni ovi u twitteru. Kad oni nekoga blokiraju, to je onda OK, jer je kršio njihove uvjete korištenja, ali kad netko njih blokira, to je onda napad na čitav internet i slobodu govora.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 17:25 (dejo6).
Moj PC  
10 2 hvala 0
5 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

>twitter blokira drzavnika

>drzavnik blokira twitter

>twitter:

 
9 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
user2206 kaže...

A što je to točno preCjednik Nigerije napravio?

 Mozda je trazio da mu uplate neku sicu jer ne moze do svog bankovnog racuna uz obecanje da ce im vratit kad ga banka odblokira 

12 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
Kakva smijurija. Kad oni blokiraju koga požele, onda je to humanizam/protiv govora mržnje...
Kad im netko uzvrati onda su naravno "duboko zabrinuti" (joj što volim tu rečeničnu konstrukciju, valjda se uči na prvoj godini novinarstva i diplomacije) .


"Pristup besplatnom i otvorenom internetu, osnovno je ljudsko pravo u modernom društvu" - nakon što blokiraju predsjednika Nigerije :-D
Moj PC  
14 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
zelenapaprika kaže...
 I to sam napisao u komentarima na objavu Drage Galića o Trumpu pred koji mjesec, pa me banao na 14 dana.

 

Zbog toga sigurno nisi dobio suspenziju (a ne ban) nego zbog nečeg drugoga jer sam ja protiv toga da FB benira bilo kojeg izabranog političara, pa tako i Trumpa.

 

Dobio si dvije suspenzije zbog trolanja koje s Fejsom i Trumpom nemaju veze. Usput si i najavio odlazak s foruma: "Čak me ne moraš ni banati, evo, otići ću s foruma dragovoljno.". Što se čeka?

 

Pretjerano si ekonomičan s istinom.

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2021 17:21 (Drago).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
=XFX=PlayHard kaže...

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga.

Je, Nigerijom su tekli med i mlijeko ljudskih prava i sloboda dok zločesti Twitter nije banao Trumpa, a onda je iznenada Nigerijom zavladao mrak. Povezuješ događaje koji nemaju nikakve veze.

On November 5, 2019, an Anti-social Media Bill entitled, 'Protection from Internet Falsehood and Manipulations Bill 2019' was introduced by the Senate of the Federal Republic of Nigeria to criminalise the use of social media in peddling 'false' or 'malicious information.'[263] The bill proposed huge fines and incarceration for up to three years for hate speech, fake news, and the use of parody social media accounts. Mixed reactions followed the proposed bill which has now passed second reading in the upper legislative chamber. Vice President, Yemi Osinbajo opposed the bill on grounds that it is unnecessary[264] and a Senator, Shehu Sani explained that the bill "poses a serious threat to online freedom of speech and expression," adding that "any law aimed at limiting the right and freedom of citizens to express their views is aimed at building a tower of tyranny."

Under the Shari'a penal code that applies to Muslims in twelve northern states, offences such as alcohol consumption, homosexuality,[256] infidelity and theft carry harsh sentences, including amputation, lashing, stoning and long prison terms.

 

 

 

Srećom da su blokirali Nigerijskog predsjednika, a ne princa, jer sam ovom drugom uplatio neku lovu i sad čekam da mi sjednu milijuni.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
Volos kaže...
Kakva smijurija. Kad oni blokiraju koga požele, onda je to humanizam/protiv govora mržnje...
Kad im netko uzvrati onda su naravno "duboko zabrinuti" (joj što volim tu rečeničnu konstrukciju, valjda se uči na prvoj godini novinarstva i diplomacije) .


"Pristup besplatnom i otvorenom internetu, osnovno je ljudsko pravo u modernom društvu" - nakon što blokiraju predsjednika Nigerije :-D

da covjek gleda i ne vjeruje do koje je mjere netko u stanju bit licemjeran! 

13 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

Od prošle godine američke big tech kompanije prvenstveno facebook, google i twiter pokazuju svoje pravo lice i razlog postojanja. Globalni špijuni, policajci i cenzori svega onoga što nije u skladu s njihovim svjetonazorom i agendom njohovih nalogodavac. Skloni rušenju demokratski izabranih režima koji nisu potčinjeni američkoj politici, izazivanju političke nestabilnosti, nemira i proljeća. A sve drugo je ptiča za malu djecu.

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

.

 
6 1 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

Tko im sto moze kad su monopolisti 

 

 

Google reportedly made it harder to find Android privacy settings

 

Google personnel further acknowledged that it was difficult to stop the company from determining your home and work locations, and complained that there was "no way" to give third-party apps your location without also handing them to Google.

https://www.engadget.com/google-android-privacy-settings-antitrust-lawsuit-211529407.html

 

 

Arizona AG Brnovich on opting-out of Google tracking: 'It's almost impossible'

 

"Even when people have opted out of location services, Google is still tracking. That’s what the internal documents show," he added. 

"You may think you’re opting out, and you’re not." 

https://www.foxnews.com/tech/mark-brnovich-opting-out-google-tracking-impossible

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
=XFX=PlayHard kaže...

Sa blokadom Trumpa se otvorila Pandorina kutija, sad i ubuduce ce se svi visoki duznosnici, politicki neistomisljenici, osobe razlicitih svjetonazora i pogleda na svijet, moci blokirati i cenzurirati kako se tko sjeti. Jer ako mozes jednog predsjednika SAD-a blokirati, onda mozes bilo koga. Drustvene mreze polako treba poceti bojkotirati, jer nam malo po malo kradu identitet, a stvarni zivot se zamjenjuje virtualnim. 

 

Gledam ovaj Facebook recimo, pa to je postalo neupotrebljivo. 

- 30% vremena gledam politicke oglase 

- 50% odlazi na reklame drugog tipa

- i onih preostalih 20% ako uspijem nesto pogledat sto su mi prijatelji objavili

 

Twitter je po tom pitanju daleko, daleko kvalitetnija platforma, samo isto pitanje do kad. S ovakvim blokadama i cenzuriranjem, pogotovo ovo s covidom i sl., nagovjestava se  skori kraj Twittera kakvog znamo. 

Istina.

Facebook je postal 90% samo reklama.Totalno beskorisan,nezanimljiv "proizvod".

 

15 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

Blockchain bi bilo idealno riješenje za zamjenit Twitter.

Napravit decentraliziranu mrežu,sa nodovima po cijelom svijetu,pa nek ljudi pišu kaj im je volja.

Pa nek probaju onda to cenzurirat,sretno im bilo. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
danko99 kaže...

Blockchain bi bilo idealno riješenje za zamjenit Twitter.

Napravit decentraliziranu mrežu,sa nodovima po cijelom svijetu,pa nek ljudi pišu kaj im je volja.

Pa nek probaju onda to cenzurirat,sretno im bilo. 

 Tako je! I onda bi tocno znali sto je tko rekao, bez mogucnosti da se to iskrivi, kao sto npr. rade fejk video zapise koji nisu stvarni i u kojima izgovaraju lazi!

I napokon mozemo prestati sa cenzurom i govoriti tocno sto mislimo, za razliku od sada, kada mi, obicni gradani kao ti i ja, ne mozemo reci tocno sto mislimo bez da nas netko pokusa kenselat zato sto smo rekli sto mislimo o odredenim ljudima!

Ali ne, ako sada pokusamo govoriti, nase sponzorstvo od strane Tvornice Carapa Jadran ce nam oduzeti gej transeksualni crnci koji podrzavaju Sorošev Sharia zakon u komunistickoj Kini i onda nas cipirati laznim LažVid cjepivom za nesto sto ne postoji, a ako i postoji nije problem, a ako i je problem, moze se rijesiti bez problema a ako i dode do problema, onda ljudi umiru jer svakome dode kraj, osim naravno fetusima, koji zasluzuju zivot dok ne ispadnu iz pravih hrvatskih zena koje sjede doma, skuhaju kavu, pospreme, naprave rucak i sute.

E sad, ako sam fulao jos koju modernu teoriju zavjere ili diskriminaciju prema odredenom religijskom ili slicnom opredjeljenju, siguran sam da ti je mozak vec ubacio i tu uvredu u recenicu.

Ali da, sloboda odgovornosti od onoga sto govoris je definitivno potrebna, pa kako ce novi Fašisti doci na vlast ako ih konstatno netko nadgleda, prca i mice iz pozicija moci :(

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 9:35 (sexytoiletpaper).
8 godina
protjeran
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
danko99 kaže...

Blockchain bi bilo idealno riješenje za zamjenit Twitter.

Napravit decentraliziranu mrežu,sa nodovima po cijelom svijetu,pa nek ljudi pišu kaj im je volja.

Pa nek probaju onda to cenzurirat,sretno im bilo. 

ljevicari to ne bi mogli podnijeti, umiralo bi ih tisuce svaki dan od stresa kad ne bi bilo cenzure da ih stiti od toga sto se pise na internetu..

3 godine
odjavljen
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
danko99 kaže...

Blockchain bi bilo idealno riješenje za zamjenit Twitter.

Napravit decentraliziranu mrežu,sa nodovima po cijelom svijetu,pa nek ljudi pišu kaj im je volja.

Pa nek probaju onda to cenzurirat,sretno im bilo. 

 Kradem ti tu ideju, necu ti ni cent dati. Samo da znas

16 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

A twitter nije osupnut time što je blokiran u Kini? Samo Nigerija ih brine zbog ljudskih prava pristupu informacijama?

Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitte
Solo761 kaže...

A twitter nije osupnut time što je blokiran u Kini? Samo Nigerija ih brine zbog ljudskih prava pristupu informacijama?

 Kina je prica za sebe i to vec toliko dugo da tu daljni komentari niti imaju potrebe niti poticu ikakvu raspravu. Njihova tvrdnja da se na Tianemen trgu nije nista dogodilo i ocite prijetnje svima koji su obiljezili taj dan su fantastican prikaz totalitarne, fašističke vlasti, isto kao sto je i odluka Zapada da nastavi kupovati od Kine i izrabljivati ljude u siromasnijim zemljama azije da bi se krivica za sve, bilo plastika, bilo moralna konzumacija, prebacila na kranjeg korisnika, nije nista nego fantastican pokazatelj kako kapitalizam nije sustav stvoren da poboljsa kvalitetu zivota ljudi nego "nadljudi" koji kontroliraju firme, i samih firmi, na teret ostatka svijeta.

A glede twittera samoga, postoji razlika izmedu toga da Bug.hr odluci da sam ja prekrsio pravila sa kojima sam se slozio kada sam pristupio forumu i odluci mi izbrisati account i odluke vlade RH da Bug.hr ne smije postojati i ukidanja istoga. Tim vise kada se radi o necemu sto ima toliki utjecaj kao sto je Twitter, bio on los (Trump) ili dobar. Jedno je da te ja u razgovoru stjeram u tri pizde materine zato sto si tvrdio da se holokaust nije dogodio, a drugo je da te RH odluci zatvoriti jer imas crnu kosu. Razlika je izmedu diskriminacije na bazi ideologije (nesto sto mozes promijeniti) i diskriminacije na bazi osnovnih, nepromijenjivih obilježja.

I uz sve to mogu reci da ne koristim twitter i da ne bih smatrao informacije koje dolaze sa istoga kvalitetnim izvorom vijesti, ali, da se vratimo na Kinu, drzave u kojima vladajuci imaju dovoljno moci, nece prikazivati vijesti koje im se ne svidaju, odnosno, 5.6.1989. je bio jedan obican ponedjeljak. I sa time vanjski izvori vijesti postaju time vazniji unatoc njihovoj nesavrsenosti jer, ako nista drugo, pruzaju drugaciji izvor vijesti koji nije kontroliran od strane vlasti, sto je i razlog zasto zapadne socijelne mreze ne postoje u Kini,

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2021 13:09 (sexytoiletpaper).
14 godina
offline
Nigerija blokirala Twitter nakon što je Twitter bl

puno riječi da bi se došlo do zaključka da je počela druga faza rata između korporacija i država.

uskoro ćemo morati odabrati stranu.

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice