Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

poruka: 16
|
čitano: 5.738
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec".
8 godina
neaktivan
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

Samo se smeće stvara u svemiru...

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

mislim da im to neće smetati iz najmanje tri razloga:

 

- navikli su na takav ishod s granatama koje ispaljuju (imaju kontrolu nad njima neposredno do pred cilj, a onda im eksplodiraju);

 

- obećana im je zemlja a ne mjesec;

 

- matej 19 (23-24), prilagođeno: "lakše je devi kroz iglenu ušicu proći nego izraelu sondu na mjesec čitavu spustiti.".

 

moglo bi im pak (malo i privremeno) zasmetati to što bi mogli ostati bez šuške. no ipak će to pokriti osiguranje pa hu kerz. 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
21 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

Šteta, stvarno šteta.

 

Imao sam sreću šta sam pogodio datum lansiranja i baš bi mi bilo drago je sve prošlo ok.

 

 

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

to su im ameri pogodili projektilom. da ne skuze kako se ne vijori američanska zastava na mjesecu

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

a za jeftine novce, nije ni loše...

 

ali vidi se da samo commie style može osigurati resurse za takve stvari koje nisu odmah isplative...

 

za vas koji će graknuti ali Ameri - NASA je commie style, kad se mora, mora se, nema feasibility study sranja...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

Imate se pravo zajebavat tek kad vaša sonda meko/tvrdo sleti na Mjesec.

42
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2019 11:11 (markoBT).
 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese
Stric_Jura kaže...

a za jeftine novce, nije ni loše...

 

ali vidi se da samo commie style može osigurati resurse za takve stvari koje nisu odmah isplative...

 

za vas koji će graknuti ali Ameri - NASA je commie style, kad se mora, mora se, nema feasibility study sranja...

 Bilo nekada, ne cvijetaju ni Sovjetima, svemirske ruze. Ubila ih korupcija.

14 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

oni su to napravili kad su bili SOvjeti, nema te države danas...

 

zadnji koji su uspjeli su Kinezi - komPartija je dala smjernice, a drugovi ih izvršili...

 

ovo nije apoteoza komunizma, nego samo isticanje da se neke stvari MORAJU napraviti, iako se  ne isplate (bar kratkoročno)..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese
"Imao sam sreću šta sam pogodio datum lansiranja i baš bi mi bilo drago je sve prošlo ok."

Opa, super pogled i fotke.. *zavid* :/
16 godina
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese

Da, uz "sitnu" razliku da su Izraelci sada imali na raspolaganju budžet od oko 100 milijuna dolara, dok su SAD u Apollo program uložile tada 25 milijardi dolara - preračunato u današnje razmjere to iznosi 112 milijardi dolara. Dakle realno preko tisuću puta više novca. Sitnica.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese

Ne uspoređujem ja nego ludizao kojem sam odgovarao na poruku.

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese
ludizao kaže...
izith kaže...

Ne uspoređujem ja nego ludizao kojem sam odgovarao na poruku.

 

Ne uspoređujem ni ja. Samo se rugam. Argument novaca stoji ako nemaju dovoljno sredstava za misiju pa moraju odgoditi polijetanje, no to ovdje nije bio slučaj. Približili su se površini Mjeseca i razbili sondu zbog razloga koji nisu financijske prirode.

 Hm. Možda je stvar u tome da su Ameri u timu imali Nijemce, a Izraelci, tko zna zašto, nisu...

 
4 1 hvala 0
10 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

 

Nema veze ako gube svirati će naše trube. Izrael je bio u svemiru, te će doći od Mjeseca. Da to je mala zemlja, ali zaista velikih snova u svakom moguće pozitivnom smislu.

Ponosan narod prepun predivnih ljudi. 

Tim više se vidi veličina i načln njihova razmipljanja kada vidimo neke druge male narode sa hrpom iskompleksiranih, neostvarenih pojedinaca koj ne sanjaju ništa, nego žive svoje noćne more. A, i život im nije baš nešto uzbudljv.

 

Well, milijunček je ipak tu. Idemo dalje!

Osobno sam sretan i ispunjen kada vidim Magnen David, bilo gdje, Pa, tako i u svemiru.

Bravo, ekipa!!!

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjese
PzKpfw kaže...

 Well, milijunček je ipak tu. Idemo dalje!

 Hmmm... ovo zvuči kao

 

Idemo dalje... Vjerodostojno... Zna se.

 

Meni zvuči kao da im se stuxnet oteo kontroli. Odnosno kao da im je netko uzvratio prilagođenom verzijom.

12 godina
offline
Neuspješno slijetanje izraelske sonde na Mjesec

Ameri su dali dozvolu da kupimo ovu letjelicu u stanju u kojemu je sada i nije potreban downgrade, jedino što moramo sami pokupiti robu jer nema dostave.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice