Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

poruka: 72
|
čitano: 24.496
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv".
16 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Super za njih. Ukopajte se jos vise.

Moj PC  
50 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj

Mislim da ce ih to upropastiti, nije da imaju neki preposeban sadrzaj, a na trzistu je trenutno puno alternativa. 

14 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Kada ugase djeljenje acc, tad i ja gasim svoj acc na netflixu, da dajem 100 kn mjesecno za ne bas neki sadrzaj nema sanse

 
17 0 hvala 0
12 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

čim mi onemoguće da dijelim račun s bratom za trenutnih 10 eura - ide im buca.

ako navedu da se istovremeno može gledati na različita ekrana, onda to znači 2 ekrana bilo na istoj adresi ili 2km dalje, nek se toga i drže.

uostalom, nije bilo dosta trostruko povećanje cijene standardne pretplate?

 

nek im vlastiti vlasti plate razliku u padu broja korisnika iz Rusije. a ne batinom na trenutne korisnike, jer eto zakazao je rast temeljen na njihovoj napuhanoj špekulaciji.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
18 1 hvala 1
14 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Sadrzaj je blago receno smece, placam ih cisto iz navike i prakticnosti kada trebam ubit dosadu. Cim vidim prvu reklamu adio Netflix

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
29 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Instaliras PLEX na PC ili Laptop ,  isto to instaliras i na TV, skidas filmove i serije preko torrenta i strimas sa PC na TV u full HD i 4K bez ikakvih problema i potpuno besplatno. 

 
9 4 hvala 0
16 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Haha, gayevska posla :D

Truth in engineering.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

eo pjesmice za njih: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ili ubaciš stick u TV, skidaš torrente preko lokalne mreže na taj stick i nemaš potrebe za streamanjem.
15 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj

Ovo je zapravo odlična ideja i malo me sramota da mi to nikada nije palo na pamet. Jedino što me muči je kako napraviti taj stick vidljivim na mreži?

10 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Vidi ti male lopovske balkance, sve bi mukte ispod stola na prijevaru i slično. I onda se čudi što smo šupak Europe po svemu.

Nadglednik dina
Moj PC  
9 73 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
u zadnjih njekoliko godina svake godine jedan eksterni hdd se kupi...torrenti...tako da... zaboli me...za njih.. za kino kartu od 40kn

hdd+torrenti+sony od 65"+krevet:)

za sve ostalo tu je
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 2 hvala 0
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Nije problem u sadrzaju, nego u kolicini sadrzaja. Toliko toga za pogledati da na kraju nista niti ne gledas, koliko imas mogucnosti. Meni osobno youtube najvise funkcionira, jer je sadrzaj sveden na cca 10-20 minuta, pa koliko god bio blesav, on mi je zbog toga vrlo privlacan.

Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ista prica. Najvise gledam Youtube jer ima brdo kvalitetnog sadrzaja i ako bas ocu neki film onda odem u kino. Netflx imam prvotno radi djece i radi sheranja s bratom. Kad ukinu share mi ukidamo pretplatu.

Iskreno mislim da im bude to zesci fail jer kad ukinu share ima da izgube 20 milijuna pretplatnika. Kaj oni misle da smo vesla sisali? Paketi su im pederski koncipirani i ne vidim smisao uzimanja netflixa bez share-a. Znaci svaki samac ili par bez djece nema tocno nula razloga za imat Netflix, jedna debela NULA. Sad ako jos taj samac ili par zeli UHD je osuden na fakin 18 eura mjesecno kaj bude gledal na jednom uredaju a ima cetriri u ugovoru.

Nek stave recimo 6,99 solo/HD paket i 8,99 solo/UHD pa mozda i to mozda uzmem solo HD paket.

17,99 UHD za cetiri uredaja uzimaju ljudi samo i samo iz razloga jer sheraju. Nitko normalan ne treba cetiri uredaja od jednom, nikad pa ni onda.
11 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Današnji managment. Ako korisnici odlaze ubaciti reklame onima koji ostaju 🤦‍♂️
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
80% klasika nema, u zadnjih pola godine pogledao samo Cobra Kai novu sezonu. Tu i tamo probam nešto, al ne zadrži me. Plaćam iz navike i jer sheram sa sestrom/nećaci vole neke stvari. Njihov sadržaj je u većini slučajeva loše napisan, a kao šećer na kraju glumačka postava bira se da bude raznolika umjesto da se uklapa predlošku i još bitnije da bude talentirana.

Dirnu li u share, motam kablove.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
8 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
NEW_MAN kaže...

17,99 UHD za cetiri uredaja uzimaju ljudi samo i samo iz razloga jer sheraju. Nitko normalan ne treba cetiri uredaja od jednom, nikad pa ni onda.

Kakvo je to maestralno lupetanje!?!?!

 

Pod jedan, ja imam Premium UHD pretplatu i ne shaream.

Pod dva, ta pretplata iznosi 11.99 €.

Pod tri, da, četiri uređaja mi više ne trebaju jer je žena zabranila djeci da gledaju Netflix na mobitelima. Ali 3 TV-a imamo, da.

 

Pretpostavljam da je ovakvo sramotno lupetanje gluposti potrebno radi racionalizacije vlastitog nepoštenog ponašanja.

 

13 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Ja se svima vama čudim. Od ljudi uvijek čujem kako nemaju vremena za ovo, ono, a kad tamo svi imaju nekoliko streaming pretplata, gledaju filmove, serije se prate redoviti, youtube... :)
 
8 0 hvala 2
10 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Vidim da je ljude najviše pogodilo dijeljenje računa - a to je zapravo, dragi sugrađani, u suprotnosti s uvjetima ugovora (dogovora) korištenja usluge. Dramatično-pravničkim rječnikom reklo bi se da je to "krađa".

 

Možemo raspravljati o sadržaju na Netflixu i njegovoj kvaliteti te vrijedi li on te naknade. No ne možete reći, ja shaream i to je moje pravo!

 

S druge strane, gotovo nitko se ne uzrujava oko priče s reklamama?!

Ja trenutno Netflix plaćam zbog djece i žene - osobno rijetko kad nešto pogledam. Prije svega je to poneki film, a serije uopće ne gledam. Sadržajno, a i kvalitetom, većina serija pa i dobar dio filmova nimalo ne odgovara mojim ukusima.

No ako doista krenu s reklamama - koje bi mogli iskoristiti za poskupljenje ("po sadašnjoj cijeni možete nastaviti uz reklame, a za istu uslugu bez reklama morate platiti 40% više") - čim mi netko iz obitelji prigovori na reklame, otkazujem Netflix pa neka ekipa plače.

 
5 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj

@SveZauzeto

 

Kod mene je Premium 17,99€ a HD za dva uredaja je 12,99€.

 

Nikakvo lupetanje nego cinjenice isto kak je cinjenica da nemam namjeru placat 17,99 € jer za 11,66 € dobijem godisnju pretplatu na Disney+ i Amazon Prime Video zajedno! Disney je 70 i Amazon 70 = 140/12=11,66

Isto tak imamo tri televizora i jedan projektor ali nikad pa ni onda ne gledamo na vise od jednog uredaja. Ako gledamo onda gledamo zena i ja a ako su djeca u igri onda gledamo svi zajedno neki family friendly film ili nekaj.

 

Pretpostavka je majka svih zajeba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 17:27 (NEW_MAN).
3 godine
protjeran
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
SveZauzeto kaže...

Kakvo je to maestralno lupetanje!?!?!

 

Pod jedan, ja imam Premium UHD pretplatu i ne shaream.

Pod dva, ta pretplata iznosi 11.99 €.

Pod tri, da, četiri uređaja mi više ne trebaju jer je žena zabranila djeci da gledaju Netflix na mobitelima. Ali 3 TV-a imamo, da.

 

Pretpostavljam da je ovakvo sramotno lupetanje gluposti potrebno radi racionalizacije vlastitog nepoštenog ponašanja.

 

hahah netko se dignuo na lijevu nogu

3 godine
protjeran
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Entry Point kaže...

Vidi ti male lopovske balkance, sve bi mukte ispod stola na prijevaru i slično. I onda se čudi što smo šupak Europe po svemu.

je li tako! bas smo privilegirani !

15 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Odličan potez, samo naprijed!

 

 

Know your world.
 
31 3 hvala 11
13 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Meni su ga windowsi automatski prepoznali, mislim da sam samo morao dodatno instalirati SMB 1 protokol (kroz standardne "Turn Windows features on or off" dodatke).
Imam ga i kao network folder na mobitelu (aplikacija CX File Explorer - dodan kao SMB folder).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Nekako mi je interesantnije gledati preko PLEX-a, 😉.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
Nekako mi je interesantnije gledati preko PLEX-a, 😉.
16 godina
neaktivan
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

sve vas sa ove teme treba pohvatat i odmah vam prikačit hrt pretlatu od 80kn... tako da imate čemu seruckat.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
2 9 hvala 0
15 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Koristim netflix za koji placam 16 Eur mjesecno, ali nema nekakvog sadrzaja tako da ako to uvedu sigurno gasim. Sta ce tice tv preplate to je obicna glupost, neka lijepo zakljucaju kanale i tko hoce neka placa, ja sam zadnji put gledao tv mozda prije 10 god jer nema ama bas nista zanimljivo. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuj
HCMAA kaže...
u zadnjih njekoliko godina svake godine jedan eksterni hdd se kupi...torrenti...tako da... zaboli me...za njih.. za kino kartu od 40kn

hdd+torrenti+sony od 65"+krevet:)

za sve ostalo tu je

 Jednostavno sam morao prokomentirati ovo kad sam vidio da je doticni spomenuo. Netflix je mala maca prema cijenama ulaznica za kino, ka ono evo ti 256XmaXHD dvorana i plati ulaznicu 150kn za pogledat film od 115 min di je scenario napisa neki student kao projekt za predmet na faksu. Ma daj molin te, netflix barem izbaci 5 takvih smeca misecno pa ih za 75kn pogledamo i ja i pola ulice i svi do treceg kolina u obitelji.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
12 godina
offline
Netflix zbog pada broja pretplatnika najavljuje uv

Ja sam jedan od onih koji već dugo plaća Netflix i dijeli s rodbinom, jedva da ikad išta pogledam ali plaćam zbog drugih. Plaćam još neke servise ali mi postaje iritantno da ni legalnim putem ne mogu doći do sadržaja koji želim gledati jer ništa ne objedinjuje sve što potencijalno želim gledati. Čim uvedu išta od ovog što najavljuju gasim pretplatu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice