Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

poruka: 21
|
čitano: 4.282
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"".
4 godine
neaktivan
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 
8 24 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 donekle si u pravu, no tako je više-manje sa svim jako uspješnim ljudima. No ono gdje mislim da nisi u pravu:
1. Vizionar je jer je procijenio što njegova kompanija treba imati da bi uspjela,
2. lider je jer je godinama vodio kompaniju u nezaustavljivom usponu.
Naravno da je imao početnu poziciju, naravno da je imao i sreće, ali sasvim sigurno nije neznalica niti je njegov uspjeh slučajan.

Ovo da je filantrop je u najmanju ruku upitno, ali tako je sa svim "filantropima".

5 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat

Većina ljudi ima kratko pamćenje, a dosta ljudi je ovdje i mlado. Gates je 90tih bio što je danas Šećerko - najomraženija osoba u tech svijetu. Čak se sjećam slike gdje je su fotošopirali lika u borg jedinicu (Šećerko je Data za one jako kratkopamtljive). Morao se povući iz Microsofta jer bi firmu razmontirali.

10 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 1. Lider nije više ali je bio

 2. Da veliki je filantrop, što on i njegova žena rade po svijetu je velika stvar. Malo prouči to. Gdje to on točno otima? Ne pričaj gluposti.

 3. Da, slažem se otac mu je itekako pomogao oko uspjeha u počecima, ali i Bill je prepoznao puno prilika, iskoristio isti broj ljudi i napravio što je napravio. Tko ne bi?

 4. Najbezvezniji text? Razumiješ o čemu je tu riječ, ili si počeo bjesno lupetati čim si vidio autora i naslov? Čovjek je samo prenio vijest o dokumentarcu.

 

Da se razumijemo, Bill je svojevremeno bio čisti korporacijski predator, ali i vizionar, jer danas ne bi windowsi bili vodeći OS. Ali to je priča svake korporacije i svakog čovjeka na čelu korporacije, i vjeruj mi svi bi mi pojedinačno manje ili više isto napravili.

Samomrzeći hrvat
16 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 E nek si im reko :)

9 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

dosta gluposti si nadrobio, al samo kad pogledas da je steve jobs dao nista u dobrotvorne svrhe, a ovaj milijune/milijarde, ipak je neki filantrop (vjerojatno jedan od onih koji je sveukupno dao poklonio najvise)

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 16:41 (digitall).
15 godina
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

film o tome je odavno snimljen. eo isječka: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
Da je partija(HDZ)stvorila Microsoft....onda možemo pričati ovo...ono....ali nije...počeli su iz garaže...imali su viziju....MUDA...malo sreće...pravi potez u pravom trenutku...podršku banaka(koje se ne boje riskirati)

Da su se svi ti vizionar rodili na balkanu...još bi se valjali u pećini u mraku
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
Hvalite me usta moja.
Kako je krenulo još će i Bezos postati filantrop (pa i lider i vizionar).

Jedini pravi filantrop je Nikola Tesla.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 20:01 (Antiseptik).
Moj PC  
7 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
Entry Point kaže...
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 1. Lider nije više ali je bio

 2. Da veliki je filantrop, što on i njegova žena rade po svijetu je velika stvar. Malo prouči to. Gdje to on točno otima? Ne pričaj gluposti.

 3. Da, slažem se otac mu je itekako pomogao oko uspjeha u počecima, ali i Bill je prepoznao puno prilika, iskoristio isti broj ljudi i napravio što je napravio. Tko ne bi?

 4. Najbezvezniji text? Razumiješ o čemu je tu riječ, ili si počeo bjesno lupetati čim si vidio autora i naslov? Čovjek je samo prenio vijest o dokumentarcu.

 

Da se razumijemo, Bill je svojevremeno bio čisti korporacijski predator, ali i vizionar, jer danas ne bi windowsi bili vodeći OS. Ali to je priča svake korporacije i svakog čovjeka na čelu korporacije, i vjeruj mi svi bi mi pojedinačno manje ili više isto napravili.

 Covjek koji je unazadio informaticku industriju za 30 godinu i skoro je unistio malignim monopolom. Bugovi i ostali novinarcici se dive takvima.

12 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
xizif kaže...

Niti je tehnološki vizionar, niti je lider, a najmanje je filantrop. Joj meni tih američkih "filatropa", koji je to orvelovski novogovor - otimaju nemjerljivo mnogo pa daju malo. Iz bogate odvjetničke obitelji je, to je omogućilo uspon i monopol jednoj tako malignoj kompaniji kao što je Microsoft. Nikakve tu tehnologije. Samo pravnička zavrtanja ruke iza leđa. Ovakvi dokumentarci spadaju u davno osmišljeni žanr - "životi svetaca". Sandro vrbanus ima uvjerljivo najbezveznije tekstove na cijenjenom Bug-u.

 

Zavist ima jaku silu kod ovoga!

12 godina
neaktivan
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

Jao žali bože kisika što ovi neki udišu.

E strašno vas je i za čitat, samo kritike i negativa - da mi je vidjet vaše poduzetničke korake - ili ikakve.

Jadna li vam djeca ako ste takvi kritičari i u vlastitoj obitelji.

Moj PC  
4 2 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

Ja cu se suzdrzati od komentara dok ihush ne dodje. Bjezat cete kroz prozore...

Freak Show Inc.
 
10 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat

Nema nigdje vrata, samo Windowsi posvuda...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
ima, evo vrata koliko hoćeš 😋
4 godine
protjeran
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
Naravno da pravu istinu o tom čovječuljku nećete vidjeti na propagandnom Netflixu. Neće vam reći da je masonski pijun, lutak američkog deep statea i kradljivac softvera čiji su roditelji bili suosnivači rasističko-eugeničke agencije za ubijanje nerođene djece, a on sam i žena mu neprestano zagovaraju depopulaciju i masovno cijepljenje od čega su već stotine djece pomrle u Africi (naravno, to je samo "teorija zavjere" i Afrikanci koji su ga tužili su sve izmislili iz čiste pakosti). A uz to je bio i blizak prijatelj notornog, više puta osuđivanog pedofila-milijardera, navodno pokojnog Jeffreya Epsteina, čest gost na njegovim otocima za silovanje maloljetnica, te notornog bračnog para Clinton, koji su zdušno i pred Kongresom i sudom branili bogate pedofile i silovatelje te se također desetljećima družili s gore navedenim Epsteinom, Weinsteinom i sličnim ljudinama. Ukratko: divan čovjek i još bolje društvo oko njega.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 5:55 (Kokobil50).
 
2 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gat
vragec111 kaže...

Jao žali bože kisika što ovi neki udišu.

E strašno vas je i za čitat, samo kritike i negativa - da mi je vidjet vaše poduzetničke korake - ili ikakve.

Jadna li vam djeca ako ste takvi kritičari i u vlastitoj obitelji.

 Ako je netko poduzetnik ne znaci da ima status sveca.

14 godina
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

ali zapravo ne vjerujem, sve dok mu (Billu) Netflix ekipa ne pokuca na vrata u stilu

 

 

e onda možemo gledat dokumentarac o njegovim modzganjima...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2019 12:09 (Stric_Jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

Dovoljno je vidit imena i omjere donacija od ukupnog materijalnog bogatstva na kojekakvim filantropskim listama, sve je jasno. Evo nešto o Carnegiu, čini se da mu je ipak bilo stalo: http://pixelizam.com/andrew-carnegie-covjek-koji-je-izgradio-2-509-biblioteka-knjiznica/

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

o onom istome koji kroz cijepiva zagovara depopulaciju stanovnistva zbog emisija stenih plinova koje proizvodi covjecanstvo

onaj isti koji je razvio čip za kontracepciju na daljinsko upravljanje ?

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Netflix snimio dokumentarac o "mozgu Billa Gatesa"

uskoro u rvata: osnovna škola william x. gates the treći - za djecu s posebnim potrebama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice