Netflix radi dugometražni film prema viralnoj obja

poruka: 7
|
čitano: 6.261
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix radi dugometražni film prema viralnoj obja".
8 godina
offline
Netflix radi dugometražni film prema viralnoj obja

Wokeflix.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Netflix radi dugometražni film prema viralnoj obja

Čim je Netflix u pitanju, odmah znaš da je crnac ili netko iz LGBTQ grupacije u glavnim ulogama.

 

Tvornica propagande, kao i cijeli Hollywood...

scientia est potentia
 
9 5 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix radi dugometražni film prema viralnoj
alien kaže...

Čim je Netflix u pitanju, odmah znaš da je crnac ili netko iz LGBTQ grupacije u glavnim ulogama.

 

Tvornica propagande, kao i cijeli Hollywood...

Film je baziran na istinitoj prici i na slici u clanku nisu glumci nego stvarni akteri.

15 godina
neaktivan
offline
Netflix radi dugometražni film prema viralnoj obja

To i nije tako neprirodan slijed. Bilo bi drugačije da je tražila nekog da joj bere pamuk. Lako je doći na večeru, trbuhom za kruhom.

 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix radi dugometražni film prema viralnoj
CyberK kaže...
alien kaže...

Čim je Netflix u pitanju, odmah znaš da je crnac ili netko iz LGBTQ grupacije u glavnim ulogama.

 

Tvornica propagande, kao i cijeli Hollywood...

Film je baziran na istinitoj prici i na slici u clanku nisu glumci nego stvarni akteri.

 Ajde pročitaj još jednom što piše gore pa se onda još jednom lupi po čelu.

11 godina
offline
Re: Netflix radi dugometražni film prema viralnoj

Ne kuzim, IRL prica se vrti oko crnca i bjelkinje. I sad se kritizira Netflix sto radi film s crncem u glavnoj ulozi?!?
Koga bi trebali stavit? Bena Afflecka? Ili mozda zato sto se u prici pojavljuje i crnac ne bi trebali snimat film?

6 godina
offline
Re: Netflix radi dugometražni film prema viralnoj

IRL, Netflix ne bi ni mrdnuo da nije u prici crnac i bijelac. 

 

Al po meni ovo je i point dokumentarca, kao i serija npr Sense8 i Sex Education, po meni odlicnih serija. Problem je sto Netflix i ostali guraju to svuda, ljudima se jednostavno ne da. Neki dan sam poceo gledati neki horror seriju, mozda film, zaboravio, istrazitelji paranormalnog gay par i sad se time bavimo. To je lose, daj mi pricu, nisam zato upalio horror. Ili npr film o Queenu gdje se premalo radi o glazbi a ponajvise o Freddievom ljubavniku. Ljudi na to pizde, i ne mozes nista ni reci jer imamo cijeli taj pokret canceliranja od strane iskompleksiranih nejeba. 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2021 8:42 (smrad111).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice