Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

poruka: 23
|
čitano: 12.448
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj".
5 godina
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

U turskoj ce opet biti jeftinije ;)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

pfff, mi u hrvatskoj možemo googlati "filmovi s prevodom" i besplatno gledati koji god film ili seriju hoćemo. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Placao sam Netflix dosta dugo, ali kad su poceli dizati cijenu konstantno, a novog sadrzaja skoro nista, i s obzirom da ovdje u EU ne vidimo niti pola onoga sto ima drugdje, lagano sam otkazao pretplatu na Netflix, i uzeo pretplatu na odlicni VPN. Evo vec skoro godinu dana, a tako ce i ostati.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
Cudna logika kako zadrzati pretplatnike...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
31 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
Pero Dinamit kaže...
Cudna logika kako zadrzati pretplatnike...

U biti kopiraju konkurenciju koja to već ima neko vrijeme, HBO, Disney+.

Računaju da će tako pokriti i one kojima je 95kn puno, ali 40-45kn nije, a spremni su pogledati koju reklamu.

8 godina
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Nek mi naplate 12 eura .Ali želim library kao i USA i neću se žaliti ni malo

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
9 0 hvala 2
15 godina
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Smanjit će oni i LGBT tematiku i političku korektnost iz svake paštete kad skuže da im i to polako rastače klijentelu. Mislim, nemam osobno ali baš ništa protiv LGBT tematike, da me netko krivo ne shvati, ali mislim da stvarno pretjeruju.

Deckard
Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
deckard kaže...

Smanjit će oni i LGBT tematiku i političku korektnost iz svake paštete kad skuže da im i to polako rastače klijentelu. Mislim, nemam osobno ali baš ništa protiv LGBT tematike, da me netko krivo ne shvati, ali mislim da stvarno pretjeruju.

 Mislim da će biti baš suprotno: da će se isprofilirati u nekakav servis primarno za LGBT serije i filmove i time osigurati taj dio stalne klijentele obzirom da ne drže prava na popularne priče/knjige/djela kao npr. Disney pa moraju izmišljati svoje. Svaki streaming servis je već odavno odabrao ciljanu publiku na temelju autorskih prava koja imaju i to im je ključ uspjeha

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 8:41 (Ges).
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
Pero Dinamit kaže...
Cudna logika kako zadrzati pretplatnike...

 

deckard kaže...

Smanjit će oni i LGBT tematiku i političku korektnost iz svake paštete kad skuže da im i to polako rastače klijentelu. Mislim, nemam osobno ali baš ništa protiv LGBT tematike, da me netko krivo ne shvati, ali mislim da stvarno pretjeruju.

 

Neki dan sam nakon valjda 6 mjeseci što nisam apsolutno ništa pametno pronašao za gledati prekinuo pretplatu, i ne mislim se više vraćati tako skoro. Imam osjećaj da ga je konkurencija na neki način dostignula, odnosno bolje se profilirala. Netflix je postao mjesto kvantitete a ne kvalitete, i to mi osobno ne paše - jer vrtim i vrtim što pronaći (jer doista ima svega), međutim ništa me zapravo ne privlači, a jako velik broj onog što mi je i potencijalno zanimljivo ima na IMDB ocjenu 4,5 ili maksimalno 6. Od lošeg do srednje žalosti.

 

Ne vidim problem niti u LGBT tematici (znam neke prilično dobre filmove ove tematike, i rado bi ih još koji put pogledao - npr. "Milk" ili "Philadelphia") niti u ograničavanju računa, reklamama, poskupljenju, bilo čemu. Nije problem cijena nego sadržaj. Bolje rečeno izostanak sadržaja. Tako isprazno i plitko.

 

Polažem nadu u Apple TV+ a možda i HBO - jer imaju neke vrlo kvalitetne serije. Ako niti to ne zaživi s općenito kvalitetnim materijalima, nema problema, natrag na torrente i skidaj jedanput u 3 mjeseca film/seriju i to je to.

5 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Pero Dinamit kaže...
Cudna logika kako zadrzati pretplatnike...

 

deckard kaže...

Smanjit će oni i LGBT tematiku i političku korektnost iz svake paštete kad skuže da im i to polako rastače klijentelu. Mislim, nemam osobno ali baš ništa protiv LGBT tematike, da me netko krivo ne shvati, ali mislim da stvarno pretjeruju.

 

Neki dan sam nakon valjda 6 mjeseci što nisam apsolutno ništa pametno pronašao za gledati prekinuo pretplatu, i ne mislim se više vraćati tako skoro. Imam osjećaj da ga je konkurencija na neki način dostignula, odnosno bolje se profilirala. Netflix je postao mjesto kvantitete a ne kvalitete, i to mi osobno ne paše - jer vrtim i vrtim što pronaći (jer doista ima svega), međutim ništa me zapravo ne privlači, a jako velik broj onog što mi je i potencijalno zanimljivo ima na IMDB ocjenu 4,5 ili maksimalno 6. Od lošeg do srednje žalosti.

 

Ne vidim problem niti u LGBT tematici (znam neke prilično dobre filmove ove tematike, i rado bi ih još koji put pogledao - npr. "Milk" ili "Philadelphia") niti u ograničavanju računa, reklamama, poskupljenju, bilo čemu. Nije problem cijena nego sadržaj. Bolje rečeno izostanak sadržaja. Tako isprazno i plitko.

 

Polažem nadu u Apple TV+ a možda i HBO - jer imaju neke vrlo kvalitetne serije. Ako niti to ne zaživi s općenito kvalitetnim materijalima, nema problema, natrag na torrente i skidaj jedanput u 3 mjeseca film/seriju i to je to.

 Hbo gledam puno vise nego netflix.... Netflix je bas los sa sadrzajem.....

15 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
Posmatrač kaže...

 Hbo gledam puno vise nego netflix.... Netflix je bas los sa sadrzajem.....

Koristiš Hbo Max? Da li i dalje forsiraju logo dok se vrti film/serija?

Deckard
14 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
Hoće li mi na kraju života biti žao što nisam više gledao Netflix?
Radije sa sinčićem udaram po lopti ili čitam knjigu. I podružim se, khm, sa ženom.
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
deckard kaže...

Koristiš Hbo Max? Da li i dalje forsiraju logo dok se vrti film/serija?

 

Ne, maknuli su (tj. nije ni bilo, GO i Max nisu isti servis).

Split your lungs with Blood and Thunder
5 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
deckard kaže...
Posmatrač kaže...

 Hbo gledam puno vise nego netflix.... Netflix je bas los sa sadrzajem.....

Koristiš Hbo Max? Da li i dalje forsiraju logo dok se vrti film/serija?

 Nema nikakvog loga dok gledas bilo sta....

5 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
dok budu torrenti...a nakon toga...vidjeti što se u međuvremenu dobrog objavilo...na svakom od tih servisa...uzeti par mjeseci uslugu...pogledati i odjava....dok se opet ne skupi...u međuvremenu punim diskove s 2K i 4K remux filmovima...evo sad se skida Heavy Metal(1981) 4K...pa Godfather trilogija u 4K...prema recenzijama...među najboljim 4 K izdanjima u pogledu tehničke kvalitete...4TB externi je oko 750-800kn...nek stane kombinirano(2K i 4K) remuxa...jedno 80 komada... znači po filmu 10 kn

gledam kad hoću i gdje hoću... bez reklama i s najvećim mogućim bitrate( remux je disk clone bez menija)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 11:39 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
HCMAA kaže...
dok budu torrenti...a nakon toga...vidjeti što se u međuvremenu dobrog objavilo...na svakom od tih servisa...uzeti par mjeseci uslugu...pogledati i odjava....dok se opet ne skupi...u međuvremenu punim diskove s 2K i 4K remux filmovima...evo sad se skida Heavy Metal(1981) 4K...pa Godfather trilogija u 4K...prema recenzijama...među najboljim 4 K izdanjima u pogledu tehničke kvalitete...4TB externi je oko 750-800kn...nek stane kombinirano(2K i 4K) remuxa...jedno 80 komada... znači po filmu 10 kn

gledam kad hoću i gdje hoću... bez reklama i s najvećim mogućim bitrate( remux je disk clone bez menija)

Pa dok malo pogledaš kolko je glupo riješen Netflix s tehničke strane, samo zbog toga bi svatko trebao ukinuti pretplatu.

 

Na Firefoxu i Chromeu rezolucija je ograničena na 720p (ako se ne varam), postoje neke 3rd party ekstenzije ali ne radi u mom slučaju. Hoćeš gledat sadržaj u normalnoj rezoluciji, na laptopu recimo, moraš birati Edge. Pa koji kur*ac???

 

Ista stvar je na mobitelu sa Widevine L1 sranjem. Platiš uslugu i onda ti kvaliteta te usluge ispane jednaka onoj besplatnoj "filmovi-sa-prevodom-online", čak i gora jer tu znaš da ćeš imat naš 'prevod'.

 

Fascinatno da uopće imaju tolko korisnika uz tehničke nesposobnosti, a da ne pričam o većini novog/njihovog sadržaja nakon kojeg trebaš na 2 dana u šumu da open postigneš duševni mir.

 

Na sve to dodaš da je svaka produkcijska kuća sad otvorila svoj streaming servis, pa ako nedaj bože pratiš 3-4 stvari sve su na različitim servisima, mjesečni račun za to ti je 350kn.

 

Al nemojte ljudi piratizirati, nikako. Sve je dostupno jefino, jednostavno, na tehničkoj razini, bez razlike u sadržaju po regijama, itd, itd...

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 12:45 (Promster).
14 godina
online
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Treba se boriti da se dobije ista ponuda svuda na globalnoj razini. Velika većina ljudi koji sad ne plaćaju sigurno bi bili spremni platiti kad bi mogi gledati isti sadržaj koji je dostupan Džou u New Yorku.

Od piratstva nema koristi nitko osim pirata. Ne ulaže se u produkciju da bi se izgubilo. Ili ajmo zaboraviti streaming servise, vratimo se samo kinima i videotekama. Pa za istu cijenu za koju sad možeš pogledati mjesečno filmova koliko ih stane u 30x24 sati pogledaj u kinu 2 i pol filma. Sa reklamama naravno.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
HCMAA kaže...
gledam kad hoću i gdje hoću... bez reklama i s najvećim mogućim bitrate( remux je disk clone bez menija)

 i kršiš zakon, kad hoćeš i gdje hoćeš. 

 

Promster kaže... 

Na Firefoxu i Chromeu rezolucija je ograničena na 720p (ako se ne varam), postoje neke 3rd party ekstenzije ali ne radi u mom slučaju. Hoćeš gledat sadržaj u normalnoj rezoluciji, na laptopu recimo, moraš birati Edge. Pa koji kur*ac???

 

Na sve to dodaš da je svaka produkcijska kuća sad otvorila svoj streaming servis, pa ako nedaj bože pratiš 3-4 stvari sve su na različitim servisima, mjesečni račun za to ti je 350kn.

 

Al nemojte ljudi piratizirati, nikako. Sve je dostupno jefino, jednostavno, na tehničkoj razini, bez razlike u sadržaju po regijama, itd, itd...

Slažem se da su tehnički svi u banani, ne znam zašto im je problem složiti player kako treba, imam Netflix, HBO Max i Amazon Prime i niti jedan od njih nema player kako treba. Gotovo kod svakoga treba izlaziti iz playera da bi prebacio na prethodnu epizodu, kod nekih se ne može ni na sljedeću. Premotavanje je kod većine loše napravljeno. Jedino što je za pohvalu je što zapamti gdje si stao pa kad se prebaciš na drugi uređaj ne trebaš tražiti.

 

Ovo za Firefox, nemam pojma nisam uopće išao za tim, uglavnom na tim manjim ekranima gledam ono što mi je "na kile" i manje bitno je li u Dolby Vision, HDRu, Dolby Atmosu, tako da mi je kvaliteta koju dobijem više nego dovoljno dobra. Kada gledam nešto kvalitetno onda je to projektor i Dolby Atmos zvuk. Želim reći da ne znam bi li uopće primijetio veliku razliku između fHD i 4k na 13" ekranu.

 

Račun neće biti toliki, imam Netflix najjači paket 95kn mjesečno, HBO je oko 35kn i Amazon 65kn, znači ta tri = 195kn. Mislim da to nije neka lova, toliko se potroši na jedan večernji izlazak na pivu. Uz to Netflix isti račun mi koristi cijela obitelj, tri kućanstva, ali ako to sada ukinu razmisliti ću o daljnjoj pretplati jer su ionako već najskuplji.

 

Za pirateriju se slažem.

16 godina
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

"...pa su se domislili načinu kako da zadrže pretplatnike" Da taj recept me podsjeća na lika koji se tuži da ga užasno boli lijeva noga. Pa ga onda prijatelj raspali šakom u glavu i razbije nos. 
I kaže, eto sad ne osjećaš bol u nozi, jelda?
Da se vratim temi... mislim da neću imati pretplatu da bih pogledao jednom godišnje 4 epizode "love, death & robots". Dapače, čujem da i u kidaju animacijsku produkciju i da će preostati produkcija sapunica i realityja.
MTV vibre. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 17:50 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Dok ima azijskog nakaradnog sadržaja, ostajem. Mogu naplatit i 20€.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijeljenj

Netflix je krenuo sa povećanjem cena ako se nalog deli sa nekim. Moj nalog se koristi u Novom Sadu na dve lokacije, a nakon logovanja na selu u Sremu sam dobio čestitku u vidu povećanja mesečne pretplate sa 55 na 78 Lira. To je i dalje smešna cifra imajući u vidu stalni pad turske valute.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 8:39 (vlado_ns).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
vlado_ns kaže...

Netflix je krenuo sa povećanjem cena ako se nalog deli sa nekim. Moj nalog se koristi u Novom Sadu na dve lokacije, a nakon logovanja na selu u Sremu sam dobio čestitku u vidu povećanja mesečne pretplate sa 55 na 78 Lira. To je i dalje smešna cifra imajući u vidu stalni pad turske valute.

 

 

 To je doslo kad je bilo poskupljenje svima prije mjesec dana. Tada je bilo 4,99 EUR a sad je 4,87 ;) Nema to veze sa dijeljenjem.....

15 godina
offline
Re: Netflix će s prikazom reklama i zabranom dijel
deckard kaže...

Smanjit će oni i LGBT tematiku i političku korektnost iz svake paštete kad skuže da im i to polako rastače klijentelu. Mislim, nemam osobno ali baš ništa protiv LGBT tematike, da me netko krivo ne shvati, ali mislim da stvarno pretjeruju.

  Disney je tu posebna priča. Naime sjede na dvije stolice.

 

Na jednoj podržavaju LGBTIQ, što je za shvaku pohvali, ali na drugoj stolici financiraju ekipu, koja se bori protiv prava istih. Pa tko god da pobjedi, oni ne gube.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice