Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

poruka: 28
|
čitano: 6.333
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge, ".
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

E ovo je vec bezobrazno. Na Netflix se više ne vraćam. 20 EUR mjesečno za par filmova i srrija s HDR sadržajem??!

 

Ovo nije dobar način da se bore s piratstvom.

Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu

Nije to mnogo. Čak i da usluga kod nas stoji maksimalnih 20 eura, njome se mogu istodobno služiti četiri osobe. Pet eura po osobi, dakle manje od 40 kuna mjesečno, za mene uopće nije loša ponuda.

All work and no play makes Jack a dull boy.
14 godina
protjeran
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

A da uvedu uslugu zvanu "Ponuda filmova koja nije komicno jadna"....

Moj PC  
13 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
ansha kaže...

A da uvedu uslugu zvanu "Ponuda filmova koja nije komicno jadna"....

 Još kad bi razumio kako prava na otkup i prikazivanje funkcioniraju, gdje bi ti bio kraj.

Samomrzeći hrvat
6 godina
protjeran
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

Što se tiče ponude, vjerujem da bi mnogi u Hrvatskoj umjesto još neprevedenih filmova i serija izabrali lokalizaciju trenutačno dostupnoga sadržaja.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Meni osobno je HBO bolja solucija. A koliko sam vidio u HR je 49 kuna mjesecno
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Entry Point kaže...
ansha kaže...

A da uvedu uslugu zvanu "Ponuda filmova koja nije komicno jadna"....

 Još kad bi razumio kako prava na otkup i prikazivanje funkcioniraju, gdje bi ti bio kraj.

Jebe se mene kako to funkcionira, ja samo kazem kakva usluga bi meni Netflix ucinila interesantnim. Nemam vremena gledat serije a ponuda filmova im je stvarno jad i bijeda...

14 godina
protjeran
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Mary Sue kaže...

Što se tiče ponude, vjerujem da bi mnogi u Hrvatskoj umjesto još neprevedenih filmova i serija izabrali lokalizaciju trenutačno dostupnoga sadržaja.

Sigurno, posto smo ipak vecinski katolicka zemlja...

7 godina
protjeran
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

Znaci sa postojecih paketa micu HDR podrsku? HDR inace i ne povecava toliko bandwidth. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

Imam trenutno najskuplju opciju i 6 prijatelja na racunu sa 5 profila (1 osoba dijeli profil samnom). Svatko mjesecno ubaci 15 kn i nitko nije naletio na probleme u zadnjih 8 mjeseci.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Romano kaže...
Meni osobno je HBO bolja solucija. A koliko sam vidio u HR je 49 kuna mjesecno

 mnogo bolja solucija da, placao sam netflix skoro pola godine, od toga sam ga gledao 2 mjeseca efektivno, sada sam na hbo i sadržaj je kvalitetniji i bolji

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
10 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Zeppelin kaže...

 mnogo bolja solucija da, placao sam netflix skoro pola godine, od toga sam ga gledao 2 mjeseca efektivno, sada sam na hbo i sadržaj je kvalitetniji i bolji

 Ja kombiniram HBO, Netflix i kako sam na t-comu imam i Pickbox. Pickbox je na početku imao prava na dosta njihovih serija na početku pa je Netflix smješno izgledao, ali sada je to puno bolja situacija.

 

Još da ima AMC u hrvatskoj i to bi uzeo.

 

 

 

Samomrzeći hrvat
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Entry Point kaže...
ansha kaže...

A da uvedu uslugu zvanu "Ponuda filmova koja nije komicno jadna"....

 Još kad bi razumio kako prava na otkup i prikazivanje funkcioniraju, gdje bi ti bio kraj.

 zašto bi to on morao razumijet, pa ne nudi on nikakvu uslugu niti on želi da netko njemu plaća, baš je obratna situacija. Mene kao krajnjeg kupca uopće ne zanimaju njihovi problemi niti zašto je njima teško ili imaš što želim ili nemaš.

14 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

lol sigurno se više neću vraćati na netflix umjesto da spuste cijene ovih donjih paketa oni još povečaju, znači šta su novo napravili da bi opravdali tu cijenu, nije mi baš jasno 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

Jedino sto je iritantno kod HBO-a je koristenje flash player plug-in na racunalima umjesto HTML5,iako doduse koristim Apple TV ili aplikaciju na TV-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
BlackDog22 kaže...

 zašto bi to on morao razumijet, pa ne nudi on nikakvu uslugu niti on želi da netko njemu plaća, baš je obratna situacija. Mene kao krajnjeg kupca uopće ne zanimaju njihovi problemi niti zašto je njima teško ili imaš što želim ili nemaš.

 Najbolje da svi budemo priglupi idioti koji gledaju samo svoje dupe. Imaš mjesec dana beplatno, vidiš odgovara li ti, ako ne odustaneš, kraj priče. Činjenica je da su autorska prava skupa i u Europi su podijeljena ovisno o državi.

 

loky4i4 Zašto bi spustili kad im broj korisnika raste konstantno i ljudi su očigledno spremni plaćati sadržaj koji mogu gledati gdje god žele, kad god žele i koliko žele bez nekakvog rasporeda. 11 eura za komfor da pomoću pet klikova ili stisaka gumbom gledaš film ili seriju u 1080p kvaliteti je jako malo novaca, pogotovo za ljude koji gledaju neku seriju ili film svaki dan. I plus nemaš nikakvog rizika od virusa, trojanaca ili minera.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 17:15 (JozoBozo121).
16 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Mary Sue kaže...

Nije to mnogo. Čak i da usluga kod nas stoji maksimalnih 20 eura, njome se mogu istodobno služiti četiri osobe. Pet eura po osobi, dakle manje od 40 kuna mjesečno, za mene uopće nije loša ponuda.

 Ne ulazeći u to jel to puno ili OK argumenti su ti loši. Jer, matematika ti je nategnuta.... zamišljaš IDEALNU situaciju sa maksimalno iskorištenim računom što je rijetko slučaj.

16 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

U trenutnom Premium paketu HDR je dostupan za sve sadržaje koji su u tom formatu snimljeni, dakle ovdje bi sada sa Ultra paketom samo podigli cijenu za HDR?! E dakle umjesto unaprijeđenja funkcionalnosti skupljeg, oni će UNAZADITI trenutni Premium paket za istu cijenu. Ovo je situacija moguća isključivo kada postoji MONOPOL na tržištu pa ih nije brige. Jer se u pravilu postojeće usluge u istoj cijeni nikad ne unazađuju da bi se uvele neke nove skuplje i posebno bez pravih novosti i novih funkcionalnosti. LOŠE.

Loše i tim prije što HDR-a još uvijek nema u tolikom broju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 17:40 (Jazzer).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
JozoBozo121 kaže...

 

loky4i4 Zašto bi spustili kad im broj korisnika raste konstantno i ljudi su očigledno spremni plaćati sadržaj koji mogu gledati gdje god žele, kad god žele i koliko žele bez nekakvog rasporeda. 11 eura za komfor da pomoću pet klikova ili stisaka gumbom gledaš film ili seriju u 1080p kvaliteti je jako malo novaca, pogotovo za ljude koji gledaju neku seriju ili film svaki dan. I plus nemaš nikakvog rizika od virusa, trojanaca ili minera.

 čekaj imao sam uhd + hdr za 12eur i sad bi trebao plaćati za hdr 17-20eur bez ikakvog razloga, neka hvala 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 18:38 (loky4i4).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
JozoBozo121 kaže...
BlackDog22 kaže...

 zašto bi to on morao razumijet, pa ne nudi on nikakvu uslugu niti on želi da netko njemu plaća, baš je obratna situacija. Mene kao krajnjeg kupca uopće ne zanimaju njihovi problemi niti zašto je njima teško ili imaš što želim ili nemaš.

 Najbolje da svi budemo priglupi idioti koji gledaju samo svoje dupe. Imaš mjesec dana beplatno, vidiš odgovara li ti, ako ne odustaneš, kraj priče. Činjenica je da su autorska prava skupa i u Europi su podijeljena ovisno o državi.

 

loky4i4 Zašto bi spustili kad im broj korisnika raste konstantno i ljudi su očigledno spremni plaćati sadržaj koji mogu gledati gdje god žele, kad god žele i koliko žele bez nekakvog rasporeda. 11 eura za komfor da pomoću pet klikova ili stisaka gumbom gledaš film ili seriju u 1080p kvaliteti je jako malo novaca, pogotovo za ljude koji gledaju neku seriju ili film svaki dan. I plus nemaš nikakvog rizika od virusa, trojanaca ili minera.

 Pa čovjek je vidio da mu ne odgovara, ne razumijem šta se ti pjeniš i braniš ih. Šta bi on sad moro koristit njihovu uslugu zato jer je njima teško i jer je sustav licenci vrlo kompliciran i nisu oni krivi? Nije ovjdje uopće poanta u znanju nego u tomu što jeb. se meni što mađarska nema more. Kužiš, nije moj problem.

 

Ti meni daj ulsugu koju ću koristiti i ja ću ti za nju plaćati, tvoji problemi poslovanja nisu moji problemi i neću ja plaćat više za lošije jer ti imaš probleme.

6 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Jazzer kaže...
Mary Sue kaže...

Nije to mnogo. Čak i da usluga kod nas stoji maksimalnih 20 eura, njome se mogu istodobno služiti četiri osobe. Pet eura po osobi, dakle manje od 40 kuna mjesečno, za mene uopće nije loša ponuda.

 Ne ulazeći u to jel to puno ili OK argumenti su ti loši. Jer, matematika ti je nategnuta.... zamišljaš IDEALNU situaciju sa maksimalno iskorištenim računom što je rijetko slučaj.

 Ako imas prijatelje, daj im pristup racunu na par dana neka vide da li im je to interesantno. Ako je super, ako ne, dajes iducoj osobi.

Meni je trebalo tjedan dana da popunim racun sa frendovima i na kraju smo jos jednu osobu dodali na moj racun jer nije bilo vise mjesta za novi.

10 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Imam netflix na sonyevom android tv-u, model 7005. Netflix redovito trza, barem u startu. Jel ima netko takav tv? Pretpostavljam da je do procesora tv-a, a ne do netflixa. Ako pokrenem netflix na kompu slika ne trza. Internetska brzina je 120mbit, tv je na ethernet kablu pa ne bi trebalo biti do brzine veze.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Romano kaže...

Jedino sto je iritantno kod HBO-a je koristenje flash player plug-in na racunalima umjesto HTML5,iako doduse koristim Apple TV ili aplikaciju na TV-u.

 

vjerovatno ga koristi jer ga imas instalirano

 

kako nemam flash mogu potvrditi da HBO koristi sve blagodati HTML5 

16 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Timo kaže...
Romano kaže...

Jedino sto je iritantno kod HBO-a je koristenje flash player plug-in na racunalima umjesto HTML5,iako doduse koristim Apple TV ili aplikaciju na TV-u.

 

vjerovatno ga koristi jer ga imas instalirano

 

kako nemam flash mogu potvrditi da HBO koristi sve blagodati HTML5 

 Pricas gluposti

https://www.quora.com/Why-does-HBO-use-Adobe-Flash-on-its-streaming-platforms

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 11:18 (Romano).
11 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Romano kaže...
Timo kaže...
Romano kaže...

Jedino sto je iritantno kod HBO-a je koristenje flash player plug-in na racunalima umjesto HTML5,iako doduse koristim Apple TV ili aplikaciju na TV-u.

 

vjerovatno ga koristi jer ga imas instalirano

 

kako nemam flash mogu potvrditi da HBO koristi sve blagodati HTML5 

 Pricas gluposti

https://www.quora.com/Why-does-HBO-use-Adobe-Flash-on-its-streaming-platforms

 

 

stvarno ne kuzim zasto stalno mora biti nekulturan odgovor

 

i sve da jesam totalno u krivu, mozes lijepo napisati, "cuj stari mislim da se varas, daj vidi ovo na linku sta pise, a i meni ne radi bez flasha isto, pa brijem da si pogrijeso"

 

ne znam za druge HBO servise, hbogo.hr meni radi na operi bez flasha, jer nemam instaliran flash.

 

moguce je da se varam, jer se ne razumijem previse u web tehnologiju, pa mozda Opera ima u sebi ugraden flash player

 

pogledaj screen shot u prilogu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 11:38 (Timo).
16 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

:))) Pa nisam bio nekulturan. Ako sam te uvrijedio,evo ja se ispricavam. Mislim da grijesis

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix u Europi testira još jednu razinu uslu
Romano kaže...

:))) Pa nisam bio nekulturan. Ako sam te uvrijedio,evo ja se ispricavam. Mislim da grijesis

 a kako onda objasnjavas da mi radi usluga bez flasha? i jos u kodu lijepo pise HTML5?

 

u biti ne treba, offtopic smo

 

uglavnom, ovom promjenom netflix mi vise nije interesantan, bye bye

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 12:14 (Timo).
13 godina
offline
Netflix u Europi testira još jednu razinu usluge,

Ok vidim, ima gorljivih branitelja ove Netflix politike ( i ne pružanja svog sadržaja jednako u cijelom svijetu). 

U redu, ali neka onda smanje cijenu usluge u dijelovima svijeta gdje sav sadržaj nije dostupan i to proporcionalno ponuđenom.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice