Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja

poruka: 6
|
čitano: 2.633
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja ".
5 godina
offline
Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja

Koliko filozofiranja oko tako banalne stvari

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja

bolje bi bilo da pametnjakovići uvedu mogućnost povećavanja ili smanjivanja titlova po želji

 

gledam sa ženom jučer modernu obitelj i jedna epizoda ima normalne titlove a druga preko trećine ekrana, užas

 

i prije nego što me netko napadne šta mi trebaju titlovi kad su ionako na engleskom, problem mi je kad žvačem čips slabije čujem šta pričaju

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja

Može mi netko objasniti ovaj dio:

"Netflixov tim je od prvih najava opcije u drugoj polovici prošle godine radio u otežanim uvjetima s obzirom na žestoko protivljenje stvaratelja sadržaja na njeno postojanje, ali i zabrinutosti što se tiče njenog uvođenja u samom Netflixu."

 

Zasto bi itko bio zabrinut oko opcije ubrzavanja i usporavanja??

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporavanja

Ja nisam primjetio razliku u titlovima, ali bi volio vidjeti i hrv titlove.
netflix mi zadnjih godina ima bolju ponudu od hbo-a, ali mi se od HBO-a
UI x puta vise svida i bolji mi je za koristenje samo da malo obogate ponudu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporava
Sony može svoje eksluzive(igre) prevesti na hrvatskome...A netflix koji će od pretplate koju ubere u Hrvatskoj zaraditi više ne može...Što je najgore taj isti netflix ima slovački...češki...danski prijevod...ako im je izlika da nas je malo...stoga...zaboli me K....imam torrente...evo baš njihovu seriju Orange Is The New Black sam pogledao(torrent+tiltlovi.com)

Vrhunska serija jedna od bolji koje sam gledao...toliko mi se povuklo pod kožu da ono morao sam malo doći K sebi...Inače autorica knjige po kojoj je snimljena serija je bila u zatvor i to su njena iskustva
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix dobiva mogućnost ubrzavanja i usporava
Cansee kaže...

bolje bi bilo da pametnjakovići uvedu mogućnost povećavanja ili smanjivanja titlova po želji

 

gledam sa ženom jučer modernu obitelj i jedna epizoda ima normalne titlove a druga preko trećine ekrana, užas

 

i prije nego što me netko napadne šta mi trebaju titlovi kad su ionako na engleskom, problem mi je kad žvačem čips slabije čujem šta pričaju

 Pa ima mogućnost mjenjanja veličine titlova. Samo treba ići na Account - tvoj profil - Subtitle appearance

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice