Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

poruka: 97
|
čitano: 16.787
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa".
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Stric_Jura kaže...

a onu svoju nećakinju koju je....hmmm  poznavao "biblijski" ?

 Geli Raubal se zvala. Kada ju je izRaubal, onda je se riješio. A mislim da je i svoju Evu koknuo malo prije nego što je i sam popio metak u glavu. On topic: Naravno da nisu Trumponju ranije suspendirali sa tvitera, dok nije izgubio na izborima je bio prejak da se zezaju na taj način. Sada, kada pada s vlasti, e, sada se može. Do sada ga je štitio predsjednički imunitet, ali ne bih se začudio da ga šalju na sud zbog napada na Kapitol, pošto je bilo 5 mrtvih, netko je kriv za to a on je huškao gomilu.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 11:44 (učo).
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
učo kaže...
On topic: Naravno da nisu Trumponju ranije suspendirali sa tvitera, dok nije izgubio na izborima je bio prejak da se zezaju na taj način. Sada, kada pada s vlasti, e, sada se može. Do sada ga je štitio predsjednički imunitet, ali ne bih se začudio da ga šalju na sud zbog napada na Kapitol, pošto je bilo 5 mrtvih, netko je kriv za to a on je huškao gomilu.

pogotovo ovaj zadnji tweet/video zbog kojeg su ga banali.

lik zove ljude da odu doma, nakon kaj ih je tjednima huskao, i usput jos uvijek passive-aggresive napada sve oko sebe zbog izborne prijevare i indirektno i dalje dolijeva ulje na vatru.

lik u nijednom trenutku nije pokusavao de-eskalirati, naprotiv.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

kad sam pretposljednji put (jedan prije ovoga) napisao kako je trump idiot, uzjebalo se stado štovatelja na forumu. vrijeme je za dopunu: trup je opasan idiot a "društvene mreže" imaju s time veze utoliko što je preko njih mobilizirao još veće idiote od sebe (= štovatelje lika i djela). o njihovoj se, pak, "demokraciji"/"republikanciji" (dvije stranke ne čine proljeće), njezinu izvozu u sirovinama bogate države, gluposti i neukosti prosječnog amera (još goroj nego u rvata, a mislio sam da to nije moguće) i činjenici da su si trumpa sami birali, ne isplati se trošiti riječi više od tek spominjanja u ovoj rečenici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
nixass kaže...
učo kaže...
On topic: Naravno da nisu Trumponju ranije suspendirali sa tvitera, dok nije izgubio na izborima je bio prejak da se zezaju na taj način. Sada, kada pada s vlasti, e, sada se može. Do sada ga je štitio predsjednički imunitet, ali ne bih se začudio da ga šalju na sud zbog napada na Kapitol, pošto je bilo 5 mrtvih, netko je kriv za to a on je huškao gomilu.

pogotovo ovaj zadnji tweet/video zbog kojeg su ga banali.

lik zove ljude da odu doma, nakon kaj ih je tjednima huskao, i usput jos uvijek passive-aggresive napada sve oko sebe zbog izborne prijevare i indirektno i dalje dolijeva ulje na vatru.

lik u nijednom trenutku nije pokusavao de-eskalirati, naprotiv.

 Prvotno je to napravio i rekao da će marširati s njima (lol). Nakon toga je rekao da se smire i da su "special". Jučer na valiumu iz vjerovatno prisilu odvjetnika ih je optužio i bacio pod bus. "You broke the law you'll pay." Po njegovom dekretu - 10 godina za uništavanja državne imovine.

 

 

Ajar kaže...

kad sam pretposljednji put (jedan prije ovoga) napisao kako je trump idiot, uzjebalo se stado štovatelja na forumu. vrijeme je za dopunu: trup je opasan idiot a "društvene mreže" imaju s time veze utoliko što je preko njih mobilizirao još veće idiote od sebe (= štovatelje lika i djela). o njihovoj se, pak, "demokraciji"/"republikanciji" (dvije stranke ne čine proljeće), njezinu izvozu u sirovinama bogate države, gluposti i neukosti prosječnog amera (još goroj nego u rvata, a mislio sam da to nije moguće) i činjenici da su si trumpa sami birali, ne isplati se trošiti riječi više od tek spominjanja u ovoj rečenici. 

 Moraš shvatit jednu stvar. Radi se o najglupljim ljudim na planeti kako reče Cleese.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 12:49 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Ajar kaže...

kad sam pretposljednji put (jedan prije ovoga) napisao kako je trump idiot, uzjebalo se stado štovatelja na forumu. vrijeme je za dopunu: trup je opasan idiot a "društvene mreže" imaju s time veze utoliko što je preko njih mobilizirao još veće idiote od sebe (= štovatelje lika i djela). o njihovoj se, pak, "demokraciji"/"republikanciji" (dvije stranke ne čine proljeće), njezinu izvozu u sirovinama bogate države, gluposti i neukosti prosječnog amera (još goroj nego u rvata, a mislio sam da to nije moguće) i činjenici da su si trumpa sami birali, ne isplati se trošiti riječi više od tek spominjanja u ovoj rečenici. 

a Zuckerberg je samo htio imati web stranicu di ce ocjenjivati cice i guzice kolegica sa faksa 🙄

na kraju je dobio shamana kao predsjednika senata

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 13:03 (nixass).
6 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
ima još većih idiota... među živozidašima štovatelja Trump-a...jerbo je on kao protiv establishment-a...to je posebna tip razina idiota

Ustvari to je najveći problem demokracije...što svatko ima pravo glasa...A budala je ipak više:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
HCMAA kaže...
ima još većih idiota... među živozidašima štovatelja Trump-a...jerbo je on kao protiv establishment-a...to je posebna tip razina idiota

Ustvari to je najveći problem demokracije...što svatko ima pravo glasa...A budala je ipak više:(

 Njima minotaur Q shaman provalio u parlament, a mi ga izabrali u sabor.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
6 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Envy kaže...

Ima li predsjednik USA neki vid "zaštite", na vrh jezika mi je kako se to zove kod nas kada naši političari imaju? Nešto sam zaboravio.

Je l' sinkopa u pitanju?

5 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Ajar kaže...

kad sam pretposljednji put (jedan prije ovoga) napisao kako je trump idiot, uzjebalo se stado štovatelja na forumu. vrijeme je za dopunu: trup je opasan idiot a "društvene mreže" imaju s time veze utoliko što je preko njih mobilizirao još veće idiote od sebe (= štovatelje lika i djela). o njihovoj se, pak, "demokraciji"/"republikanciji" (dvije stranke ne čine proljeće), njezinu izvozu u sirovinama bogate države, gluposti i neukosti prosječnog amera (još goroj nego u rvata, a mislio sam da to nije moguće) i činjenici da su si trumpa sami birali, ne isplati se trošiti riječi više od tek spominjanja u ovoj rečenici. 

 
Stručnjaci za glavu su i knjige o njemu napisali  

A ni tih 74 miliona do zuba naoružanih sociopata s aluminijskim kapicama neće nikamo nestat.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 13:18 (Al Crane).
5 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Evo na kraju se posrao i po ekipi koju je nahuškao da juriša na Kongres za njega 

"I’d like to begin by addressing the heinous attack on the United States Capitol. Like all Americans I am outraged by the violence, lawlessness and mayhem.

I immediately deployed the National Guard and federal law enforcement to secure the building and expel the intruders. America is and must always be a nation of law and order.
To demonstrators who infiltrated the Capitol: you have defiled the seat of American democracy. To those who engage in the acts of violence and destruction: you do not represent our country. And to those who broke the law: you will pay."

https://www.aljazeera.com/news/2021/1/8/donald-trumps-video-statement-on-capital-riot-full-transcript

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 13:52 (Al Crane).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Uredio sam poruku. "Imunitet" je riječ koju sam tražio.
Evo pravim Boloognase i gledam ludnicu N1 na TV-u. Komedija.
Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Još jedan orvelijanski salto mentale: to nisu bili "patrioti", Proud Boys niti Trumpove pristaše uopće - to su bili "antifa" provokatori  
https://www.bbc.com/news/55572805


Di je onaj Dred da nam još malo objašnjava šta je kreiranje alternativne stvarnosti i tko to radi?  

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

oni se ne biraju demokratski jer elektorski sutav ne može biti demokratski...

 

jedan građanin - jedna glas, samo to može biti demokracija, kad se proširi cenzus maksimalno moguće...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
mpapec kaže...

Meni nije skroz jasno zbog čega bug pokriva političke teme, i općenito pizdarije koje izlaze iz okvira časopisa koji pretendira biti informaticki. 

Bila je prije serija članka o avionima, dakle ne simulatorima letenja, nego nabavke aviona za hr ratno zrakoplovstvo. Wtf?

Ako planirate proširiti čitateljstvo, ubacite dodatke sa sadržajem slicim onim iz glorije, mile, ok, cosmopolitan, playboy. 

Ovako izgleda da ste za dopisne clanove izabrali političke komesare iz redova troslovnih obavještajnih službi 

 

 hehe. klikovi?

 

meni se odavno pricinilo da je bug online zastranio u lifestyle magazin. no budimo iskreni, odavno smo prestali slagati svoje konfiguracije kompa, malo spajsa nije na odmet - nek se klikce! :-)

 

a tema je sjajna, samo mami ter uvijek cekam da izgamize jope poneki Marty McFly, kakav dokoni polu-naucnik-polu-domoljub - suma sumarum ljudska nula a 100% destilirana mrznja pa da oplete po vazda istim mrskim nepriateljima izvadivsi iz gaca ratni put da nas vrati opet 30 godina u liepu buducnost. 

6 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Heroj a ne Zločinac!
Svi smo mi Trump!
Priznajem samo sud svoje partije!
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Ne uvlači JBT-a s OBB-om

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Istina Jura, to što kažeš, ali njihov sustav je takav kakav je, a ne treba smetnuti s uma niti to da su oni federacija više država. 

Gledam te!
15 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Kod nas ima razno razih političkih budaletina,ali ovaj lik ih šije sve.

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Ehehe

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
11 0 hvala 0
5 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Kako je divno sada trolati trumpsterske troglodite 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Kako to da nema trumpoida da brane vođu? Di su sad da kažu kako je Trum najveći idiot na svjetu i njihov legitimni vođa i da im je žao što prekjučer nisu uspjeli, ali da rat nije izgubljen i da ima još dana za megdana.

 

Kako to?

 

42
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
markoBT kaže...

Kako to da nema trumpoida da brane vođu? Di su sad da kažu kako je Trum najveći idiot na svjetu i njihov legitimni vođa i da im je žao što prekjučer nisu uspjeli, ali da rat nije izgubljen i da ima još dana za megdana.

 

Kako to?

 

 Nisi na Parleru pa ne pratis party.

 

BTW, najbolji komicar na svijetu je imao misli ljetos.

 

Pitam se da li su iste danas... Bas se pitam.

 

(Da se izkasnim - protesti nisu problem - fasisticki protesti su problem.)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
DarthMarkus kaže...

Ehehe

 

 E?

 

Jel se bar ti sjecas kako sam proslo ljeto govorio da su pojedinci sa Tubea koji glade jaja Trumpu pod izlikom nekog centrizma jako opasni jer imaju milijunsku sljedbu, a lazu i huskaju?

I kako je jako opasno davati intervjue ekipi poput neonacista Baked Alaske, Nicholasa Fuentesa, ili CEO-a Proud Boysa Enriquea Tarija?

 

Eto - sva trojica imaju nesto zajednicko:

Godinama su paradirali po studijima popularnih tubera "umjerenih centrista" i jucer ih je kamera Kapitola snimila kako su pocinili krasna "umjereno centristicka" djela.

 

Al ja sam samo budala iz male Hrvatske, neki su tu ipak gledaoci "umjerenih centrista" sa YouTubea pa znaju bolje.

U biti "Ponosni Decak" je bio u cuzi jer su njega copile "svinje" prije nego je mogao i on razbijati ured top 5. osobe u liniji odgovornosti USA.

 

Al Tim Pool kaze da ponosni Decki nisu bas supremacisti... Kome vjerovati? Istina je negjde u sredini, pametnom dosta

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
wyks kaže...
markoBT kaže...

Kako to da nema trumpoida da brane vođu? Di su sad da kažu kako je Trum najveći idiot na svjetu i njihov legitimni vođa i da im je žao što prekjučer nisu uspjeli, ali da rat nije izgubljen i da ima još dana za megdana.

 

Kako to?

 

 Nisi na Parleru pa ne pratis party.

 

BTW, najbolji komicar na svijetu je imao misli ljetos.

 

Pitam se da li su iste danas... Bas se pitam.

 

(Da se izkasnim - protesti nisu problem - fasisticki protesti su problem.)

Nisu problem fašistički protesti. Njih je bilo i prije Trumpa, a bit će ih i posle Trumpa. Problem su idiotski protesti, njih nije bilo prije Trumpa i sad me strah da neće otići skupa s Trumpom.

 

Ali raduje me jedna činjenica. Sve su to samo idioti, a od idiota ne možeš očekivat ništa nego idiotluk kakav je i bio ovaj u Washingtonu, koji može izazvat kaos i neku štetu, ali ništa trajno. Idioti naprave kaos, provale gdje ne bi smjeli, skrive nekoliko mrtvih, porazbiju nek stvari, naprave par selfija, pokradu inventar i onda se idiotski zapitaju: a šta sad? I onda zbunjeni odu kući. Čekaju novog idiota da im kaže šta da rade. 

42
13 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
markoBT kaže...

Nisu problem fašistički protesti. Njih je bilo i prije Trumpa, a bit će ih i posle Trumpa. Problem su idiotski protesti, njih nije bilo prije Trumpa i sad me strah da neće otići skupa s Trumpom.

 

Ali raduje me jedna činjenica. Sve su to samo idioti, a od idiota ne možeš očekivat ništa nego idiotluk kakav je i bio ovaj u Washingtonu, koji može izazvat kaos i neku štetu, ali ništa trajno. Idioti naprave kaos, provale gdje ne bi smjeli, skrive nekoliko mrtvih, porazbiju nek stvari, naprave par selfija, pokradu inventar i onda se idiotski zapitaju: a šta sad? I onda zbunjeni odu kući. Čekaju novog idiota da im kaže šta da rade. 

Kako je svoje ''heroje'' danas posrao nakon što ih je nahuškao na njihov hram demokracije, morat će otići. Samo kaj ona njegova rečenica na kraju ''naše putovanje tek počinje'' krije skrivenu poruku koju bi neki mogli drukčije shvatiti a pošto je za njega kako on kaže glasalo 75 milijuna, moglo bi ih biti dosta a to su takvi intelektualci..

Još mi nije jasno nakon 4 godine kako je takav čovjek mogao postati predsjednik ''najnaprednije i najdemokratskije'' države svijeta, čovjek koji ne može bez blesimetra sklepati 3 smislene rečenice.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 22:00 (vrinho).
6 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
"Jutros sam razgovarala telefonom s načelnikom američkog glavnog stožera Markom Milleyjem o tome što se može učiniti kako nestabilan predsjednik ne bi potaknuo vojne sukobe ili pristupio lansirnim šiframa i naredio nuklearni napad", napisala je predsjednica Zastupničkog doma u pismu kolegama zastupnicima.

"Situacija s ovim neuravnoteženim predsjednikom ne može biti opasnija", dodala je, najavivši da će Kongres poduzeti korake ako Trump "brzo i dragovoljno" ne ode iz Bijele kuće, ne navodeći o kakvim je koracima riječ. Potonji treba prepustiti vlast Joeu Bidenu 20. siječnja.

Glasnogovornik generala Marka Milleyja, pukovnik Dave Butler potvrdio je za AFP informaciju o tom razgovoru.

Nancy Pelosi je "nazvala načelnika glavnog stožera. Odgovorio je na njezina pitanja o nuklearnom zapovjednom lancu", rekao je, ne ulazeći u pojedinosti razgovora.

Američki predsjednik je i zapovjednik oružanih snaga. Može izdati naredbu za aktiviranje nuklearne šifre načelniku strateškog zapovjedništva koji je prenosi nuklearnim bazama ako je naredba legalna.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

BOOM, Trump dobio perma ban na Twitteru.

Noice!

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Jbg ljudi i Trumpu je sad  zeznuto vrijeme prvo sto mora u prdekanu.A druga stvar sto Melania od na bubanj, pa ti gledaj kud zvijezde hodaju.

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
nixass kaže...

BOOM, Trump dobio perma ban na Twitteru.

Noice!

 U zemlji u kojoj 99% drzave kontroliraju korporativni lobiji, (ostalo kontroliraju televangelisti) i u kojoj je ogroman dio sloboda reguliran nakon Patriot Acta kojeg je uveo militantni lobi zbog rata kojeg je isti lobi uzrokovao, trecina naroda ce ustati protiv "cenzure" jedne od tih korporacija.

 

Al eto, Coca Cola, Axe sprejevi i Ben&Jerry sladoledi su osudili terorizam, ima nade za vladu dobrih korporacija.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice