Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

poruka: 97
|
čitano: 16.789
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa".
6 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

ovaj Trump je dokaz da i u najboljoj demokraciji može se desiti vrlo opasna stvar...ako se jednom ponovno desi neki novi Adolph...vrlo lako budu američani odgovorni za to:(

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 3 hvala 0
15 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

da sjetili se suspendirat ga... da je bilo prije "oni bi bili suspendirani", sve mange sad se lako ku..it kad je pao.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 22:39 (sokre).
Moj PC  
22 0 hvala 0
13 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Zanimljivo s obzirom da su ameri koljevka slobodnog govora i demokracije....kof,kof.....

To Each His Own.
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Neka ide na Tik Tok, tamo mu ne mogu ništa.

 
27 0 hvala 0
16 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

a gle ovu kozu

 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

ĐASTIS FOR TRAMP!

Ne moze ga od stolice ni spahtla odlijepit'

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
lmutak kaže...

Zanimljivo s obzirom da su ameri koljevka slobodnog govora i demokracije....kof,kof.....

 Sloboda govora ne znači da možeš bilo što pisati o bilo kome ili bilo čemu. Postoji govor mržnje i slične stvari koje ne treba izjednačavati sa slobodom govora. Čovjek je bio predsjednički kandidat i otkad je izgubio izbore javno kroji teorije zavjere i prijeti se svima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Adolf je naspram njega genije i intelektualni autoritet. Gradio bi neke zidove i piramide, vodio trgovinske ratove, saborirao tehnoloske firme.
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
antimadridista kaže...
lmutak kaže...

Zanimljivo s obzirom da su ameri koljevka slobodnog govora i demokracije....kof,kof.....

 Sloboda govora ne znači da možeš bilo što pisati o bilo kome ili bilo čemu. Postoji govor mržnje i slične stvari koje ne treba izjednačavati sa slobodom govora. Čovjek je bio predsjednički kandidat i otkad je izgubio izbore javno kroji teorije zavjere i prijeti se svima.

 

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Meni nije skroz jasno zbog čega bug pokriva političke teme, i općenito pizdarije koje izlaze iz okvira časopisa koji pretendira biti informaticki. 

Bila je prije serija članka o avionima, dakle ne simulatorima letenja, nego nabavke aviona za hr ratno zrakoplovstvo. Wtf?

Ako planirate proširiti čitateljstvo, ubacite dodatke sa sadržajem slicim onim iz glorije, mile, ok, cosmopolitan, playboy. 

Ovako izgleda da ste za dopisne clanove izabrali političke komesare iz redova troslovnih obavještajnih službi 

 

 
20 0 hvala 6
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
mpapec kaže...

Meni nije skroz jasno zbog čega bug pokriva političke teme, i općenito pizdarije koje izlaze iz okvira časopisa koji pretendira biti informaticki. 

Bila je prije serija članka o avionima, dakle ne simulatorima letenja, nego nabavke aviona za hr ratno zrakoplovstvo. Wtf?

Ako planirate proširiti čitateljstvo, ubacite dodatke sa sadržajem slicim onim iz glorije, mile, ok, cosmopolitan, playboy. 

Ovako izgleda da ste za dopisne clanove izabrali političke komesare iz redova troslovnih obavještajnih službi 

 

bug mora evoluirati.

twitter je tema kako tehnologija (neobuzdana) djeluje na neuke ljude koji su se docepali jeftinih smartfona, neogranicenog interneta i ogranicenog intelekta.

avioni su super tema, pogotovo kad majstor (Dragec) prica o tome.

ne govorim da moraju kopirati koncept drugih portala, ali samo pogledaj jednu Arstechnicu, kakve tekstove rade i svaka im cast na tome, zato i jestu tu di jesu.

informatika je davno prerasla maticne ploce i RAM stickove.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 15:28 (nixass).
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

pa ne razglaba se o Plenkyjevom govoru na CK HaDeZeja, nego o liku koji je društvene mreže zloupotrebljavao,a one spadaju u IT....

 

dakle da prisnažimo:

 

covfefe out!

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Banaju trumpa jer orange man bad, a u 5 min. možeš iskopat stotine pro isis profila od kojih je dosta njih izvršilo teroristicke napade, ukljucujuci posljednji u Parizu. Što twitter radi oko tog? Ništ.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
7 5 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Zato sto je Trump sposoban jednim tweetom srusiti tursku ekonomiju dok su pro isis profili utjecajni kao jedan prosjecan komentar na bug forumu otprilike

3 godine
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
A rano su se i sjetili. Šta su čekali 4 godine :/
 
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

Moj PC  
4 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Gallu kaže...
A rano su se i sjetili. Šta su čekali 4 godine :/

 profit je ipak na prvom mjestu

12 godina
odjavljen
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
D3lBoy kaže...

Banaju trumpa jer orange man bad, a u 5 min. možeš iskopat stotine pro isis profila od kojih je dosta njih izvršilo teroristicke napade, ukljucujuci posljednji u Parizu. Što twitter radi oko tog? Ništ.

 Daj nam pokaži kako ćeš ti u 5 minuta naći stotine računa isis profila. Ali s dokazima. Ili samo bez veze trabunjaš?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 19:12 (formula1live).
10 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Lupaš td i odma isprdavas, previše takvih prozivki sam vidio da znam da se uopce ne isplati raspravaljati, taman i da ti u 3 min dam 3000 accountova bi rekao "e al nije"... No ako te zanima imas vise accountova koji publishaju na svom profilu svakih par min profile koji šire isis propagandu i/ili podržavaju protekle teroristicke napade. Vecina accountova je vec godinama online, bez obzira sto je masa drugih ljudi ukljucujuci mene ih reportala.

https://twitter.com/CtrlSec

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

Ju je je? Je ju je!
13 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Na Twitteru se redovito bana ogroman broj accountova, bilo ultra desničara ili ultra ljevičara. Iz mog iskustva na toj platformi, ne tolerira se nikakvo vrijeđanje nikoga. 

A sad, za mene ako netko u glavi umišlja da se jednoj strani tolerira više ili sklapa neke teorije zavjere unatoč dokazima da to nije tako, to je za mene jadno i znak da vjerojatno ta osoba pripada onoj drugoj strani ekstremista.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
sokre kaže...

da sjetili se supendirat ga... da je bilo prije "oni bi bili suspendirani", sve mange sad se lako ku..it kad je pao.

 Da sad kad je gotov i kad su rep izgubili senat, onda ga suspendiraju.

 

Kako hrabro.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
15 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Ima li predsjednik USA neki vid "zaštite", na vrh jezika mi je kako se to zove kod nas kada naši političari imaju? Nešto sam zaboravio.

Uređivanje: Imunitet se zove.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 10:21 (Envy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Slagali su te za ovo drugo.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
offline
Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

Meni se čini da brkate stvari. Donald Trump nije bilo tko, Donald Trump nije Donald Duck - on je predsjednik najmoćniije dražave na svijetu i to predsjednik s daleko većim ovlastima nego što ih imaju predsjednici u drugim demokratskim državama. Stoga je njegova odgovornost za izgovorenu riječ daleko veća od bilo koga drugog. Činjenica je da je zbog njegovog huškanja četvero ljudi jučer izgubilo život, da ima desetke ranjenih i da je poljuljan ugled SAD u svijetu. Čovjek koji bi trebao biti najviša brana Ustava postaje njegov neprijatelj! Kad ste pristalice tako shvaćene slobode govora, što ne govorite u prilog Šešelja i njemu sličnih koji su obilazili srpska sela u Hrvatskoj i bunili narod. Oni nisu krivi, oni nisu nikog ubili. Ma nemoj! Pa ni Hitler nije nikog ubio - osim svog psa i sebe. 

 
9 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa

a onu svoju nećakinju koju je....hmmm  poznavao "biblijski" ?

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Stric_Jura kaže...
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

 Takva se još nije rodila :(

11 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
danen kaže...

Meni se čini da brkate stvari. Donald Trump nije bilo tko, Donald Trump nije Donald Duck - on je predsjednik najmoćniije dražave na svijetu i to predsjednik s daleko većim ovlastima nego što ih imaju predsjednici u drugim demokratskim državama. Stoga je njegova odgovornost za izgovorenu riječ daleko veća od bilo koga drugog. Činjenica je da je zbog njegovog huškanja četvero ljudi jučer izgubilo život, da ima desetke ranjenih i da je poljuljan ugled SAD u svijetu. Čovjek koji bi trebao biti najviša brana Ustava postaje njegov neprijatelj! Kad ste pristalice tako shvaćene slobode govora, što ne govorite u prilog Šešelja i njemu sličnih koji su obilazili srpska sela u Hrvatskoj i bunili narod. Oni nisu krivi, oni nisu nikog ubili. Ma nemoj! Pa ni Hitler nije nikog ubio - osim svog psa i sebe. 

 ništa to nije upitno, upitno je zašto tek sad 'nema više milosti'

14 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
Crljo kaže...
Stric_Jura kaže...
Crljo kaže...

Jel budu onda banali i one silne profile koji konstantno pljuju i pozivaju na mržnju po bijelom heteroseksualnom muškarcu?

 

 Ma dat će i teba neka s slabim samopouzdanjem, niskim očekivanjima i općenito očajna....

 Takva se još nije rodila :(

 Pa nemoj čovjeku nadu ubijati.... počet će se družiti s Modnim Mačkom i "prijateljima"....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Nema više milosti: Twitter suspendirao Trumpa
picajzla0707 kaže...

ništa to nije upitno, upitno je zašto tek sad 'nema više milosti'

Kako je to upitno, pa objašnjenje je jako slično - radi se o tada demokratski izabranom predsjedniku svih građana SAD-a i iz te pozicije je on i nastupao na toj platformi.

Sada to više nije, odn. sada je demokratski izabran predsjednik Biden i Trump radi sranja (i to daleko veća nego prije) i sada to režu, ne znam kome je tu i što točno čudno?

Gledam te!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice