Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

poruka: 12
|
čitano: 6.528
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše".
Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

vau, odlično, svaka čast, to je stvarno veliki uspjeh! Hoće si u CV staviti da vrhunski šamara palicu joysticka i pritišće 2 okrugla gumbića?

 

 

Nadam se jedan od mojih zadnjih zajedljivih komentara ove godine.

 

 

 

Lp i svako dobro u novoj.

Moj PC  
2 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

vau, odlično, svaka čast, to je stvarno veliki uspjeh! Hoće si u CV staviti da vrhunski šamara palicu joysticka i pritišće 2 okrugla gumbića?

 

 

Nadam se jedan od mojih zadnjih zajedljivih komentara ove godine.

 

 U svoj CV on može staviti da je za par minuta vrhunskog šamaranja joysticka dobio 10.000 USD.

Šteta što se zajedljivi komentari na BUG forumu ne honoriraju, možda bi tada i ti imao što za staviti u svoj CV 

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 17:59 (Doc Berecki).
2 godine
protjeran
offline
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
A i klincima je dosta zaključanih mamac za pare igrica, i okreću se klasicima.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 15:58 (File32).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
Dobio sam prikladan vic vic neki dan:

"Nikad se ne uklapam.
Tetris me naučio,
ko se uklopi, nestaje."
 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

Boom, tetris for Doc!

 
0 0 hvala 0
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
Doc Berecki kaže...

 U svoj CV on može staviti da je za par minuta vrhunskog šamaranja joysticka dobio 10.000 USD.

Šteta što se zajedljivi komentari na BUG forumu ne honoriraju, možda bi tada i ti imao što za staviti u svoj CV 

 

mrš!

 

 

 

3 godine
offline
Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

Pihhh s 10 igraca na 40, a porast racunala i mobitela od 2010 godine je za jedno 5000x Znaci NE neigraju niti ikoga to zanima pored milijon drugih i boljih igara, jedan sc2 je za tetris znanstvena fantastika i moderni šah 23 stoljeca.

Moj PC  
1 2 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
Boris grozni kaže...

Pihhh s 10 igraca na 40, a porast racunala i mobitela od 2010 godine je za jedno 5000x Znaci NE neigraju niti ikoga to zanima pored milijon drugih i boljih igara, jedan sc2 je za tetris znanstvena fantastika i moderni šah 23 stoljeca.

 Starcraft 2 je klasik.

Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
Boris grozni kaže...

Pihhh s 10 igraca na 40, a porast racunala i mobitela od 2010 godine je za jedno 5000x Znaci NE neigraju niti ikoga to zanima pored milijon drugih i boljih igara, jedan sc2 je za tetris znanstvena fantastika i moderni šah 23 stoljeca.

 

Quake 3 Arena je prije bila ono što sada klinčadiji predstavlja Fortnite i PUBG. Ako gledamo strategije, postojala je Total Annhilation koja je ako se ne varam bila prva koja je donijela 3D mapu, pa su jedinice na brdu bile moćnije od onih ispod.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 19:26 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
12 godina
neaktivan
offline
Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

Pratim godinama ovaj youtube kanal,koji prenosi ovo tetris prvenstvo. Hypertapping nije dobio nadimak po ovom malom. Taj način igranja je već odavno poznat i starijim igračima, pogotovo u Azijskim zemljama.

 
0 0 hvala 0
Re: Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, sa
Bilal kaže...

Pratim godinama ovaj youtube kanal,koji prenosi ovo tetris prvenstvo. Hypertapping nije dobio nadimak po ovom malom. Taj način igranja je već odavno poznat i starijim igračima, pogotovo u Azijskim zemljama.

 

 

 

 

a jebate ne znam što reći ...

12 godina
neaktivan
offline
Neki novi klinci rasturaju klasični Tetris, savrše

Lud je ovaj novi stil. A i video je već star, još se to razvilo...

A izgleda jednostavnije od hypertappinga.

 

Većina nas smrtnika poznaje samo ovaj obični stil poznat kao DAS.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2022 22:02 (Bilal).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice