Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

poruka: 25
|
čitano: 9.858
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk".
13 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

A PS 5 ?

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Pc gaming doslovno propada, igre izlaze ne na kapaljku vec uopce neizlaze, i to sto izade je sve copy paste, remasterd, resurrection i sl. Novi ps5 ne košta niti 3000kn a u njemu se nalazi niti manje niti više vec trenutni pc hardwer od skoro 2000€. Pametnom dosta. Sretno s novim proljevom od nfs.
Moj PC  
0 10 hvala 0
8 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Znači da je to u biti stara igra sa pobolšanom grafikom ? Sve ostalo je isto ili sam krivo razumio ? 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Igre su postale sve jednake vise manje nema se ideja pa se ide na remaster... Dosadni ste sa remasterom
NaRaYaN
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Vladovski kaže...
Igre su postale sve jednake vise manje nema se ideja pa se ide na remaster... Dosadni ste sa remasterom

 Isto kao s filmovima. Samo nastavci i remakovi.

I`m silicon-based life-form
12 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

 
14 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

 Potpisujem

16 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

A što bi onda radili dogodine?

12 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Pixidar kaže...
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

A što bi onda radili dogodine?

 NFS Carbon 

11 godina
protjeran
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Ja stvarno ne razumijem razmisljanje tog EA, pa SVI tuve godinama da izbace ili novi nastavak Underground ili remastered Underground 2. Ali ocito netko neradi svoj posao tamo kako treba...

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

 i underground 1 je bio predobar, uz most wanted i ajde carbon.

12 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
bloodborne kaže...
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

 i underground 1 je bio predobar, uz most wanted i ajde carbon.

 Koliko se sjećam - 1 nije bila otvoreni grad, nego si imalo staze.

 

Mislim da mi je grafička od 128mb pokretala Underground 1 i to u Full-u hahahhahahaha

15 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Jedini NFS koji je vrijedio je Porsche Unleashed.
morrisoN
 
3 3 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
R36 kaže...
bloodborne kaže...
R36 kaže...

Ako su to već radili, onda su trebali napravit NFS Underground 2 Remastered.

 i underground 1 je bio predobar, uz most wanted i ajde carbon.

 Koliko se sjećam - 1 nije bila otvoreni grad, nego si imalo staze.

 

Mislim da mi je grafička od 128mb pokretala Underground 1 i to u Full-u hahahhahahaha

 Ovo bi isto bio dobar remaster.

15 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Need for Speed III: Hot Pursuit u ovim teškim trenutcima treba kao žednom vode.
Zapravo ne znam zašto ne uzeti jednostavan koncept: stare igre jednostavno prebaciti u novi Engine.... Ah.. mislim sam skužio: novim klincima to ne bi bilo zanimljivo, njima je jedino zanimljiv MMMMOPPRRPPGGG.

Damn. Čekamo Unreal u novom istoimenom Enginu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 21:55 (Envy).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
morrisoN kaže...
Jedini NFS koji je vrijedio je Porsche Unleashed.

Taj je jedini koji je imao koliko toliko "realnu grafiku". III: Hot Pursuit i njegov IV derivat koji nije ništa do III + još 8 mapa.... poslije su se djeca sa serijalom Too Fast Too Furious furala sa Underground NFS-om a nama već nije bilo zanimljivo.

Uređivano: Tko se sjeća 1. NFS-a ili još bolje NFS: Shift nek digne ruku 

Mogli smo komotno otvoriti novu temu na forumu nešto šoput Remastered Igre - Opća tema, na uzoru na Ryzena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 21:52 (Envy).
8 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Nadam da ce izaci remake onih starih NFS-ova, jer sve od Undergrounda na dalje mi je bilo neigrivo, prekicasto, pre..strasno.. Preferiram NFS III i IV kao najbolje od starog..
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
morrisoN kaže...
Jedini NFS koji je vrijedio je Porsche Unleashed.

 ja bi High Stakes

11 godina
protjeran
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
Zelenapaprika2 kaže...
Pc gaming doslovno propada, igre izlaze ne na kapaljku vec uopce neizlaze, i to sto izade je sve copy paste, remasterd, resurrection i sl. Novi ps5 ne košta niti 3000kn a u njemu se nalazi niti manje niti više vec trenutni pc hardwer od skoro 2000€. Pametnom dosta. Sretno s novim proljevom od nfs.

 Ne slažem se.

Cyberpunk 2077 izlazi, dobili smo RDR2, Horizon na PC, SW: Squadrons, SS4, Hades, Baldurs Gate 3 ... ma da ne nabrajam, cijela hrpa novih inovativnih igara, i nastavaka starih dobrih.

 

Da je ovom naslovu trebao remaster, nije, niti ga je itko želio, niti ga je igra zaslužila, niti je vrijeme za to.

 

Ali po svemu viđenom, djeluje zabavno i miriši na dobre stare NFS ... prava arkada.

 

Ovih dana se držim starijih igara, neki dan prošao Bastion koji gledam godinama završit, Telltales Walking dead ... PC ima tako bogat izbor igara da se nemamo kaj žaliti.

 

Jednostavno ih je tako puno, da kroz sve ove godine neke nisam stigao zaigrati, kamoli proći. Tak da ako i ne dođe nešto novo i zanimljivo u naredne 3 godine, imam kaj igrati ... možda bi bilo i dobro da ne izađe, da i ja stignem do naslova 2020. Jbt, nisam ni Control još započeo, a prošlo godinu i pol kak je izašla.

13 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Ako se ne varam ovo je onda već 2 remaster za Hot Pursuit? Ajme majko...

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

hahaha ovo je prejako.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po
bloodborne kaže...

 Ovo bi isto bio dobar remaster.

 O da, Burnout 3 je bio zakon, totalni kaos, pogotovo kad dobiješ bolje pile.

Jedino je falila autoškola iz starijih nastavaka (urnebes ).

Ni jedna takva arkadna trkačina nije bila toliki adrenaline rush, baš prava jebenica 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk

Ja bi volio vidjeti NFS 4 koji je prilagođen za novi windows i sa pobolšanom grafikom da nebude kockasto i pritom ne smije biti skupo. Rado bi kupio tu igru jer me vuče nostalgija. 

 

Pa provozati Stari Lamborghini Diablo :D 

 

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže po

Kao prekaljeni NFS-ovac koji ih je igrao i prešao sve od NFS2:SE, i nostalgičar koji bi rado volio vidjeti NEKE remasterirane naslove, mislim da su ovdje išli nekakvom linijom najmanjeg otpora gdje su "staru" igru remasterirali i pokušali ju podvaliti kao retro igru za stare fanove koji ju sad mogu zaigrati u "modernoj" grafici i crossplayu. Kao prvo, ovo nije toliko stara igra nego je praktički u engineu Burnout: Paradisea (nije al ko da je - 2.0 verzija takoreć evo ovdje) i obje igre su i dan danas vizualno atraktivne na 1080P rezi. 

 

Dalje - iako imam preko 30 godina u guzici, i dalje volim neke stvari koje su me okupirale u dječačkim danima tako da remastere Prince of Persia i Mafia jedva čekam zaigrat kad izađu (i uhvatim vremena, znam da je Mafia van...) a NFS-ovi su uvijek imali prioritet u gamingu i mislim da ako žele raditi neke remastere trebali bi kao prvo poslušati što ljudi žele, jer cijeli internet trubi o most wantedu i undergroundima, iako bi ja se prije polakomio za NFS3: HOT PURSUIT, NFS4: HIGH STAKES i NFS5: PORSCHE UNLEASHED/PORSCHE 2000, koji vjerojatno neće nikad biti na listi remastera. 

Ni ne znam otkad mi je lajkan NEED FOR SPEED na facebooku ali svako toliko mi iskoči neki njihov post uoči nove igre i sad kad mi je bio ovaj #510 po komentarima se vidjelo da ljudi mole boga da je MOST WANTED u pitanju. Kako nisam nešto posebno upoznat sa šiframa u komunikaciji američke policije tako mi taj hešteg ni ne znači ništa, a onda su objavili iza trailera link na članak od forbesa gdje neki lik svršava na to koliko je trailer najave dobar i inovativan. evo ovaj članak a meni pao mrak na oči kao prvo na self suki suki a kao drugo nije ni inovativan ni originalan.

Ovu spiku su barem jednom koristili u traileru za Modern warfare gdje se ekipa ponovo skuplja igrati modern warfare, odrasli ljudi bježe sa posla, ostavljaju djecu doma i idu u fajt. a sama fama da svugdje vidi broj 510 je iz filma sa Jim Carreyem "Number 23" gdje ga je vidio i kao broj i kao kombinaciju brojeva - uvijek 23. Dakle niti novo niti originalno. da su bar pustili onaj combo tainted love/edge of the world i stari trailer nekako pojačali nego ovaj "originalni i inovativni" drek sklepali.

 

Onaj Hot Pursuit sam kupio na dan izlaska, i kupio sam i neki volan koji sam platio 550kn mislim da je bio neki Genius TwinWheel 900FF i cijeli nabrijan poinstalirao i pospajao to i ostao po$ran. Ne samo da nije bio kompatibilan sa volanom nego se bez obzira na gašenje svih driving assista nije mogla ugasiti auto korekcija kotača u driftu i svaki pokušaj drifta kroz zavoj je auto završavalo u zidu zato jer ti igra automatski korigira kotače a kad ti vratiš volan u neutral poziciju onda skreneš u zid. Jedini supported wheel je onda bio mislim logitech g27 a mislim da ni sa njim ne bih mogao zaobići tulavi autocorrect. A kad turlim da nije kompatibilan sa volanom onda mislim da se nije moglo napraviti da se gas dodaje inkrementalno ili postupno nego točka u kojoj hvata trigger je odma 100% gasa. ne sjećam se je li isti problem bio i sa steeringom ali igra je u najbolju ruku rađena da bude kompatibilna sa gamepadom a ne s volanom, i tako još x nastavaka kasnije. 

 

od tad nisam odigrao niti jedan nastavak koji bi mi bio po guštu na razini antikviteta koje sam nabrojao i ovih o kojima cijeli internet trubi mw i ug1 i ug2. a čini se da ni neću. 

 

sreća bar da nisu remasterirali THE RUN ili UNDERCOVER... to bi tek bio horor.

16 godina
offline
Need For Speed Hot Pursuit Remastered stiže početk
Origin (EA) kaže...
plati PRO subscription ili kupi (ponovno) igru

C/P što sam im poslao na messenger: So you are gonna do me like that? EA publishes remastered version as a "new game" and you remove old one from existence, meaning the one I owned in My Game Library. Causing by force, either for me to upgrade subscription to "EA Play PRO" or to purchase the game. Disrespectful! I guess one more customer who won't be renewing their yearly subscription. Farewell Origin

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice