SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

poruka: 16
|
čitano: 5.725
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin".
15 godina
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

mnijem kako će čitava ta priča završiti prbližno ovako: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg

-a živi zid? (deložacije..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
Svaka ćas
 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

ma pustite tog redikula...

 

na današnji dan prije 50g pošao je najveći dentalni gitarist. "ej Džo jes šeno...kuuuda si to s pištoljem kreeeno"

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 19:15 (torrente).
 
6 2 hvala 0
13 godina
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

Razumijem zabranu WeChata. Kad malo bolje razmislim, razumijem i zabranu TikToka. Ali da se mene pita, zabranio bih samo WeChat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 19:18 (Marko :D).
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
A to što Kina godinama koristi kineske restorane za sublimacijske poruke...A tek kineska četvrt u New Yorku
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 2 hvala 0
15 godina
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

taj tiktok je katastrofa 

be Cool
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

Niti jedno ne koristim, ali samo i jedino mogu tvrditi da je vlada u Americi hrpa idiota, kao i njihov predsjednik.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 22:52 (maskmaker).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
maskmaker kaže...

Niti jedno ne koristim, ali samo i jedino mogu tvrditi da je vlada u Americi hrpa idiota, kao i njihov predsjednik.

 Trump jest idiot, ali ako Kinezi mogu zabraniti Google, zašto on ne bi uzvratio.

Samo po meni je primjerenije da im zauzvrat zabrani appove i stranice, nego poslovanje Huaweiju.

12 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
Pozdrav!

Prije komentara trebao biš se upoznati sa temom.

Ovo je samo mala bitka u ratu koji traje već godinama između Kine i SADa. Nikome ne držim vodu, no Kina je izrazito negativan igrač. Ne samo prema SADu nego i prema svim zemljama u njezinom okruženju (i bivšim kom zemljama) pa čak i globalno. Od držanja dugi niz godina nerealnog tečaja 8:1 do zabrane upotrebe američkih proizvoda na svome tlu.
Trump je s druge strane prikazan od strane ljevičarskim tv postaja izrazito negativno. Gledao sam objave tih postaja i onda cijele snimke njegovih govora. Velika je razlika u tome. Pogotovo u zaključcima tih "Šprajcova".

Što se tiče ljudi koji ga okružuju, ima stvarno vrhunskih individua u tom timu. Vrhunskog intelekta, moralnih i istinoljubivih.

Meni je ponekad loš način na koji komunicira, ali s obzirom da je pokrenuo ekonomiju SADa, vraća vojsku u SAD, da brani interese svoje zemlje i da se istovremeno bori u ekonomskom i građanskom ratu i pobjeđuje, dobar predsjednik. Bolji od predsjednika koji dobije Nobelovu nagradu za ništa.
vicious
4 godine
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
EricCartman kaže...
maskmaker kaže...

Niti jedno ne koristim, ali samo i jedino mogu tvrditi da je vlada u Americi hrpa idiota, kao i njihov predsjednik.

 Trump jest idiot, ali ako Kinezi mogu zabraniti Google, zašto on ne bi uzvratio.

Samo po meni je primjerenije da im zauzvrat zabrani appove i stranice, nego poslovanje Huaweiju.

 To i ja velim. 

 

Zabranili su google napravili Baidu

Zabranili facebook napravili Tencent 

Zabranili youtube napravili nesto Youku

Zabranili amazon napravili alibabu / aliexpress

 

 

Vrijeme im je da im se vrati istom namjerom. Samo naprijed :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 17:58 (slitinabakra).
5 godina
protjeran
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
Lupate gluposti. Kina je prevelika zemlja da si dozvoli američke pizdarije. To prolazi u uvlakačkim vukojebinama i smijurijama od država kao što je, recimo, naša.
Pis on ju :P
Moj PC  
2 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
Ajde dječače sa tim vrtičkim foram aj na YouTube Kids i mjauči i laj pa te možda i shvate malo ozbiljnije mada ni tamo nevjerujem!
16 godina
neaktivan
offline
SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trgovin

Da razbijemo mit kako Amerika tu Huawei/Tik-Tok akciju vodi iz nekakvih principjelnih razloga:

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drugi-covjek-sad-a-iduci-tjedan-dolazi-u-hrvatsku-otkrivamo-koja-ce-biti-kljucna-tema-razgovora-15020821

 

Amerika, naime, želi da njezine kompanije rade na razvoju 5G mreže, a ne kineske, što je uostalom i dio sporazuma nedavno potpisanog između SAD-a, Srbije i Kosova u Washingtonu.

Pompeo je nedavno na europskoj turneji, osim Slovenije, posjetio i Poljsku, Češku, Austriju i Sloveniju s agendom da upozori NATO saveznike na “opasnost od rastućeg utjecaja Kine i Rusije”, odnosno na nužnost odbacivanja Huawei kao globalnog tehnološkog lidera u razvoju mreža nove generacije, ali i na potrebu diverzifikacije dobave plina i nafte.

Ne treba zaboraviti niti činjenicu da nam Amerikanci nude na prodaju nove borbene višenamjenske zrakoplove F-16 i da su se javili na natječaj sa službenom ponudom.

Također, jedna od tema razgovora bit će i gradnja LNG terminala na Krku, što je i američki strateški interes jer može preko Krka dobavljati plin za Europu, kontra jeftinog ruskog plina.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg
Visak kaže...

Da razbijemo mit kako Amerika tu Huawei/Tik-Tok akciju vodi iz nekakvih principjelnih razloga:

...

 

 -i to je princip.. novca/interesa, ne mit nego realnost. Ako si tek sad to 'pročitao' tad malo kasniš.. tj činjenica nije nešto zato jer piše u medijima ili ne piše.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: SAD u nedjelju izbacuju TikTok i WeChat iz trg

Ma, Visak kuži to valjda oduvijek, ali daj ti to npr. objasni Marku(smajlek) 

 

Jedna prigodna:

Živjela murica !!!

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 12:52 (fer-de-lance).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice