Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi

poruka: 4
|
čitano: 2.918
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi".
15 godina
offline
Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi

Brzo, neka netko javi Ajaru!

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi
Hrco kaže...

Brzo, neka netko javi Ajaru!

 ma vidjeh ali sam morao u dućan po baterije pa, eto, kasnim . čekam baterije od špeka i luka, a može i od starog kruha s korama banane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi
Ajar kaže...

 

 ma vidjeh ali sam morao u dućan po baterije pa, eto, kasnim . čekam baterije od špeka i luka, a može i od starog kruha s korama banane. 

 Pričali mi stari ljudi da špek, luk i domaći kruh imaju najveću gustinu energije. Kažu čovjek radi sa jednim punjenjem od jutra do mraka.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
6 godina
offline
Natrij-metalna baterija na bazi morskih algi

mrtva utrka između Ajara i Čarobnih Baterija...A i nas ostalih...prije ćemo mi svi u vječna lovišta nego te baterije u masovnu proizvodnju...A najgore nije stvar u novcima...jerbo...koliko se samo daje Ukrajini za obranu...koliko će love utući EU za pomoć gospodarstvu poradi Ruskih energenata...evo jedno pitanje...što bi se desilo sa tim čarobnim baterijama da se recimo u njih utuče u jednoj godini 100 milijardi eura...hvala na odgovorima

 

P.S što bi se desilo sa grafenskim baterijama da samo jednu godinu cjelokupni proračun za US Army ode na njihov razvoj i subvencioniranje proizvodnje(800 MILIJARDI dollara)

 

ne podupirem nikakve teorije urota..ali čarobne baterije i sadašnji društveno-ekonomski-politički model su na suprotnim stranama

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice