Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

poruka: 10
|
čitano: 5.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije".
15 godina
neaktivan
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

Uvertira u svjetski gospodarski slom biti će pucanje napuhanih financijskih balona, prvenstveno bitcoina i Tesle.

scientia est potentia
 
6 6 hvala 0
13 godina
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

...

To Each His Own.
Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

Je svakako. 

 

MANA jutros -20%, evo je sada na +6%, tko je kupio dip sada ima 26% plusa. I ostale kripto su se vratile relativno brzo, ETH je trenutno samo -3%, SOL -4%, BTC -8%. Ostali su na oko -10% do -15%, ništa strašno.

S obzirom na ukupnu situaciju na tržištu kripto se dobro i drži, ali pojedine dionice ne baš.

 

Asana je zabilježila pad od gotovo -27% u jednom danu, dok je DocuSign pao suludih -42% uz dobre poslovne rezultate i malo korigirana očekivanja za sljedeći kvartal. Tržište je trenutno u fazi kada ekstremno reagira na svaku glupost.

Veći pad zabilježile su i kineske kompanije, Alibaba, Douyu, Baidu, Tencent Music, Zepp...

Alibaba je trenutno na rekordno niskih $111, samo godinu prije su bili na $220 i svi su ih kupovali kao ludi i očekivali napad na $300. Od tada se u poslovanju firme po pitanju rezultata nije previše promijenilo i ovo je samo rezultat sentimenta tržišta.

Trenutna mantra je "inflacija, omicron, ccp".

 

Mislim da nas čeka mjesec-dva velikih turbulencija, vrijeme kad je najbolje investirati.

 
17 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad v
alien kaže...

Uvertira u svjetski gospodarski slom biti će pucanje napuhanih financijskih balona, prvenstveno bitcoina i Tesle.

Treba samo svaki dan vikati da će sutra biti svjetski gospodarski slom. I kad jednom dođe, (a doći će, kao što je dosad uvjek dolazio) onda se hvaliti kako si ti to davno predvidio, još tamo prije 5-6 godina. 

42
6 godina
neaktivan
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

Neka pada, ja se nakupovao do cepa.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad v
markoBT kaže...
alien kaže...

Uvertira u svjetski gospodarski slom biti će pucanje napuhanih financijskih balona, prvenstveno bitcoina i Tesle.

Treba samo svaki dan vikati da će sutra biti svjetski gospodarski slom. I kad jednom dođe, (a doći će, kao što je dosad uvjek dolazio) onda se hvaliti kako si ti to davno predvidio, još tamo prije 5-6 godina. 

Da, efekt pokvarenog sata.

Deckard
15 godina
offline
Re: Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad v
Veyron22 kaže...

Neka pada, ja se nakupovao do cepa. 

 

Sad se brsti ko može i koliko može . Upravo Solana na megaakciji .

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.12.2021 8:42 (deckard).
2 godine
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

imate objavu na jednom hrvatskom torrent trackeru objavu iz 2013 da se može donirati Bitcoinima.

Cijena jednog bitcoina je bila 240$

 

Eh, da sam bio vidovit. 

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad vrije

Ovo je vrijeme kad treba investirati. Baš sam kupio BTC-a za tristo miliona eura

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavljaju se rasprodaja kriptovaluta i pad v
Ezio kaže...

Ovo je vrijeme kad treba investirati. Baš sam kupio BTC-a za tristo miliona eura

 That's the spirit! YOLO! 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice