Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

poruka: 423
|
čitano: 92.354
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l".
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Minneyar kaže...

Ja ulozio sada 20 dolara, 326 000 LUNA :P Znam da su vrlo male sanse, al ak se vrati makar na 1 dolar... Imat cu za next-gen grafu!

 Male sanse mintaju nove Lune kao da je apokalipsa. Supply je porastao sa 300+ miljona na 6.9 Triljuna. Ako kojim cudom uspiju spasiti UST pa pocnu burn supply mozda nesto i bude.

6 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti

Yup. Ja kupio 100 Luna po 0,03 USD, a u potvrdi mi računalo po 0,6 USD. Stornirali su transakciju, tako da moguće da će isto bit i kod prodaja.

16 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

evo jedna aktualna

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
veliki pero kaže...
Minneyar kaže...

Ja ulozio sada 20 dolara, 326 000 LUNA :P Znam da su vrlo male sanse, al ak se vrati makar na 1 dolar... Imat cu za next-gen grafu!

 Male sanse mintaju nove Lune kao da je apokalipsa. Supply je porastao sa 300+ miljona na 6.9 Triljuna. Ako kojim cudom uspiju spasiti UST pa pocnu burn supply mozda nesto i bude.

 Pitaj mzopga oće li Do Kwon prionut hardkore softver inžinjiringu pa da softver zbog kojeg kripto vrijedi opet vrijedi ko softver koji vrijedi.

 

Al znaš što kažu za Do Kwona?

 

Treća sreća!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
wyks kaže...
veliki pero kaže...
Minneyar kaže...

Ja ulozio sada 20 dolara, 326 000 LUNA :P Znam da su vrlo male sanse, al ak se vrati makar na 1 dolar... Imat cu za next-gen grafu!

 Male sanse mintaju nove Lune kao da je apokalipsa. Supply je porastao sa 300+ miljona na 6.9 Triljuna. Ako kojim cudom uspiju spasiti UST pa pocnu burn supply mozda nesto i bude.

 Pitaj mzopga oće li Do Kwon prionut hardkore softver inžinjiringu pa da softver zbog kojeg kripto vrijedi opet vrijedi ko softver koji vrijedi.

 

Al znaš što kažu za Do Kwona?

 

Treća sreća!

 U kuloarima ljudi koji nose aluminijske folije kruzi prica da je to bio kordinirani napad Citadela (oni sto su popusli na GameStopu) na UST. Tehnicka analiza postoji, samo nema dokaza. U svakom slucaju zanimljivo stivo za citanje. 

https://cointelegraph.com/news/luna-meltdown-sparks-theories-and-told-you-sos-from-crypto-community

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 11:07 (veliki pero).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
icek_picek kaže...

Yup. Ja kupio 100 Luna po 0,03 USD, a u potvrdi mi računalo po 0,6 USD. Stornirali su transakciju, tako da moguće da će isto bit i kod prodaja.

Da bio je period oko 2 sata gdje su dopustali prodaju po 0.6 USD dok je cijena bila 0.06-8, ako si kupio Lunu u pravo vrijeme bila je odlicna zarada. Samo naravno moras brzo reagirati, i odmah fiat poslati na banku. Isto se desilo i sinoc kad je luna pala na 0.00008,  a na kriptu je bila 0.008.

Nekima sto nisu prebacili fiat su poceli reverse transakcije i banirati racune.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 11:09 (veliki pero).
15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
veliki pero kaže...
wyks kaže...
veliki pero kaže...
Minneyar kaže...

Ja ulozio sada 20 dolara, 326 000 LUNA :P Znam da su vrlo male sanse, al ak se vrati makar na 1 dolar... Imat cu za next-gen grafu!

 Male sanse mintaju nove Lune kao da je apokalipsa. Supply je porastao sa 300+ miljona na 6.9 Triljuna. Ako kojim cudom uspiju spasiti UST pa pocnu burn supply mozda nesto i bude.

 Pitaj mzopga oće li Do Kwon prionut hardkore softver inžinjiringu pa da softver zbog kojeg kripto vrijedi opet vrijedi ko softver koji vrijedi.

 

Al znaš što kažu za Do Kwona?

 

Treća sreća!

 U kuloarima ljudi koji nose aluminijske folije kruzi prica da je to bio kordinirani napad Citadela (oni sto su popusli na GameStopu) na UST. Tehnicka analiza postoji, samo nema dokaza. U svakom slucaju zanimljivo stivo za citanje. 

 I Blackrock i Gemini.

 

Ali mislim da nije u redu da Do Kwonu uzmemo sve zasluge za algoritam koji je zrak pegao sa zrakom.

 

U biti nisam pošten prema zraku, kad se topli zrak sudari sa hladnim nastane tornado, što je bar sila, a ne apsolutna filozofska, fizička i transcendentalna i metafizička nula koja obitava u glavi Do kwona.

Isto nije u redu prema Tornadu koji bar pere lovu ovima koji su neke malo zajebali sa "alogritmičkim softverom koji vrijedi kada uneseš hadkore softver inžinjiring u algoritam".

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
odjavljen
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
wyks kaže...
veliki pero kaže...
wyks kaže...
veliki pero kaže...
Minneyar kaže...

Ja ulozio sada 20 dolara, 326 000 LUNA :P Znam da su vrlo male sanse, al ak se vrati makar na 1 dolar... Imat cu za next-gen grafu!

 Male sanse mintaju nove Lune kao da je apokalipsa. Supply je porastao sa 300+ miljona na 6.9 Triljuna. Ako kojim cudom uspiju spasiti UST pa pocnu burn supply mozda nesto i bude.

 Pitaj mzopga oće li Do Kwon prionut hardkore softver inžinjiringu pa da softver zbog kojeg kripto vrijedi opet vrijedi ko softver koji vrijedi.

 

Al znaš što kažu za Do Kwona?

 

Treća sreća!

 U kuloarima ljudi koji nose aluminijske folije kruzi prica da je to bio kordinirani napad Citadela (oni sto su popusli na GameStopu) na UST. Tehnicka analiza postoji, samo nema dokaza. U svakom slucaju zanimljivo stivo za citanje. 

 I Blackrock i Gemini.

 

Ali mislim da nije u redu da Do Kwonu uzmemo sve zasluge za algoritam koji je zrak pegao sa zrakom.

 

U biti nisam pošten prema zraku, kad se topli zrak sudari sa hladnim nastane tornado, što je bar sila, a ne apsolutna filozofska, fizička i transcendentalna i metafizička nula koja obitava u glavi Do kwona.

Isto nije u redu prema Tornadu koji bar pere lovu ovima koji su neke malo zajebali sa "alogritmičkim softverom koji vrijedi kada uneseš hadkore softver inžinjiring u algoritam".

 Da, zaboravio sam Blackrock i Gemini.
A Kwon je radio isto sto i banke, fractional reserve.  Cak je i Justin Sun ispao uspjesniji.

15 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Što sad znači kome je ostala LUNA? Ja ju nisam prodao pa mi je ostalo nekih 10k LUNE na binance-u. Jel to sad zauvijek izgubljeno ili postoji neka šansa da se vrati jednog dana? Na binance ju i dalje vidim, ali jel nemam mogućnosti trade-anja

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Pisalo je mislim na coinmarketcapu da je zaustavljena trgovina Lunom dok se ne napravi njena rekonstrukcija, sto god to znacilo.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Stoja kaže...

Što sad znači kome je ostala LUNA? Ja ju nisam prodao pa mi je ostalo nekih 10k LUNE na binance-u. Jel to sad zauvijek izgubljeno ili postoji neka šansa da se vrati jednog dana? Na binance ju i dalje vidim, ali jel nemam mogućnosti trade-anja

 

 

Otvoreno trejdanje lune na binance.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2022 17:03 (Cryogenic).
14 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Cryogenic kaže...
Stoja kaže...

Što sad znači kome je ostala LUNA? Ja ju nisam prodao pa mi je ostalo nekih 10k LUNE na binance-u. Jel to sad zauvijek izgubljeno ili postoji neka šansa da se vrati jednog dana? Na binance ju i dalje vidim, ali jel nemam mogućnosti trade-anja

 

 

Otvoreno trejdanje lune na binance.

Kupuj, ne cekaj..

15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
danko99 kaže...

Luna je 100% loss.

Ode mojih uloženih 250 kuna.

 

Dao sam primjer kompanija koje se smjenuju na prva dva mjesta najvrednijih kompanija na planeti. Pitanje je samo kada će vrijediti dotične dvije kompanije vrijediti prvo 5B USD a pnda i 10B.

Evo BTC se vratio za ako se ne varam 4k USD i to u par dana, ali tko barata miliunima on je mogao da se obogati.

PS: Za lunu nisam nikada čuo jer nisam u kripto-svijetu a znam da nešto kao BTC ne može propasti kao nafta koja je otišla prvi put u povijesti na - (minus) vrijednost. Ako se sjećaš kupiš naftu a ljudi ti ju i dovuku i plate tebi što si ju ti kupio jer ju nemaju gdje skladištiti. Meni je otišlo fiktivnih 230.000k novaca na onim simulatorima u roku od popodne do večeri jer nisam bio doma da zaustavim transakciju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
picajzla0707 kaže...
Baš super za tebe, još bolje što ne moraš gledat u oči one na čijoj si nesreći zaradio te kuće i aute, a i ko ih jebe kad su glupi, jel.
Onaj što je kuću i auto napravio vozeći ostatke unesrećenih s autoceste bar ima obraza da se ne hvali javno svojim lešinarenjem

 Ovo dolazi od lika koji je do nedavno rudario kripto valute, usrao se kad je sve krenulo nizbrdo, prodao sve u panici i onda koju godinu kasnije skužio da je mogao biti zbrinut do kraja života samo da je vjerovao u to u što je ulagao.

Što nas dovodi do ključnog djela, kolega je ulagao u nešto u što ne vjeruje, po čemu ogorčeno pljuje u svakoj temi i sada zajedno sa svoja dva pajdaša glumi moralnu vertikalu, a u biti se radi o licemjerju na kvadrat. Ukoliko si uložio u nešto u što ne vjeruješ i smatraš lopovlukom znači da te nije bila briga za jadnike koji su izgubili novce, ali sada kada netko drugi zaradi imaš obraza nazivati ga lešinarom i lopovom. Divno. 

 

U tih pet godina čovjek je sebe zbrinuo, a što si ti napravio osim glumio dežurnog pametnjakovića i moralizirao? Za pet godina će čovjek zbrinuti i svoju djecu, a ti i tvoji pajdaši čete biti na istom mjestu, raditi iste poslove koje mrzite i prodavati istu priču. Kad ste toliko pametni što niste unovčili to svoje silno znanje?

 

Ovo si ti, u doba dok je kripto bio legalan način zarade i moralno ispravan:

https://forum.bug.hr/forum/post/kriptovalute/rudarenje-moze-biti-isplativo/5400674.aspx

 

Srećom malo kasnije si uspio složiti nešto i biti lešinar kao i mi ostali i zaraditi nešto kuna. 

 

picajzla0707 kaže...
U pravu si, istinu nije lako podnijeti kad ti ne laska

EDIT
onaj mzpz se također hvali kako je samo na terri jučer zaradio 20k dolara. Misliš da ga boli kita za ovakve naslove?
https://www.independent.co.uk/tech/terra-luna-ust-crypto-price-crash-b2076655.html

A kad mu kažeš da je lešinar, uvrijedi se. I što si ti drukčiji od njega, jer kad god si ti zaradio, netko drugi negdje je popušio.

Od svega me najviše boli što si mi fulao nadimak, stvarno ne kužim da me pratiš mjesecima, trn sam ti u oku i nisi ga zapamtio. 

 

Nego da se vratimo na temu, uspio si sve investitore nazvati lopovima i lešinarima jer gle čuda gotovo sve funkcionira po principu da netko zaradi, a netko izgubi. Ulažem svoj novac, a ne tuđi ili ukradeni, investiram preko legalnih reguliranih servisa, a ne preko nekakvih darknetova i ilegalnih servisa iz podzemlja. Investiram u assete koje naša država priznaje kao legalne i na dobit uredno plaćam porez i prirez kad se to mora. Gdje je problem?

 

Kada kupim dionicu Applea i nešto zaradim, netko je s druge strane izgubio novac, ili misliš da firma printa novce i šalje ga svojim dioničarima? Živiš u kapitalizmu i kritiziraš njegovu samu srž. Sjeverna Koreja ti je u ovom pravcu ------

 

Moraliziraš i žališ ekipu koja gubi novce kao da im netko drži pištolj uz glavu i prisiljava ih na investiranje. Da bi netko mogao investirati ili trejdati mora prvo pročitati i prihvatiti sve obavijesti u kojima jasno piše u što se upušta. Uz to da bi koristio kompleksnije opcije, leverage i slično moraš i proći određenu edukaciju. Kada ljudi koji su sve to prošli izgube novce to je isključivo njihova greška, nitko ih nije silio na to.

 

Što sve čovjek neće pročitati od likova koji su frustrirani vlastitim životima i onda drugima drže predike i moralne pouke. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
ludizao kaže...

Čeka se da padne na cca soma dolara. Onda se kupi 10 coina i čeka se rast. Kupiti po skoro 30(edit) soma i onda gledati kako nastavlja padati prema 25, 20 i niže mislim da bi bilo loše za tlak i živce. Psihičko zdravlje je bitno.

Ma neće toliko pasti. BTC na berzama se ponaša kao tipična tvtka tipa Microsoft / Apple ili neka ajmo reć valuta mada valute ne osiciliraju toliko.

 Razlika je sto MS ili Apple objavi finansijske rezultate i berza reaguja a kod kripta Musk dune koju vise i lupi neku glupost i kripto pada.....

I onda Musk zatwita i u pre-marketu ode dionica Twittera -20%, a nije kripto. Kako to? 

6 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti

Napisi knjigu. Jos ces zaradit i bit ces poznat, USA people vole ovakve stvari. Kripto je lutrija. Nadao si se da ce narast, ljudi koji zbilja imaju love su se igrali tako da su se i ovi koji se nadaju i "vjeruju" mogli ogrebst ako nisu bili previse pohlepni. Narast ce jos jer ce se ljudi koji imaju nastavit zabavljat. A to nema veze sa vjerom, projektom iza kojeg crypto valuta stoji(to mi je takva glupost od argumenta) niti vidim smisao rasprava sa picajzlom u 4 teme vec pola godine, ali isto. Daj kad si tako pametan, ja vjerujem, ali zbilja vjerujem (pun intended umetni retardirani smajli) da ces pocet ignorirat covjeka i uzivat u svom uspjehu jer covjek ne moze od vas par nista procitat o dogadajima tj tematici teme.

I da, to je napisao forumski trol. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 1:24 (cvaja997).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
cvaja997 kaže...

Napisi knjigu. Jos ces zaradit i bit ces poznat, USA people vole ovakve stvari. Kripto je lutrija. Nadao si se da ce narast, ljudi koji zbilja imaju love su se igrali tako da su se i ovi koji se nadaju i "vjeruju" mogli ogrebst ako nisu bili previse pohlepni. Narast ce jos jer ce se ljudi koji imaju nastavit zabavljat. A to nema veze sa vjerom, projektom iza kojeg crypto valuta stoji(to mi je takva glupost od argumenta) niti vidim smisao rasprava sa picajzlom u 4 teme vec pola godine, ali isto. Daj kad si tako pametan, ja vjerujem, ali zbilja vjerujem (pun intended umetni retardirani smajli) da ces pocet ignorirat covjeka i uzivat u svom uspjehu jer covjek ne moze od vas par nista procitat o dogadajima tj tematici teme.

I da, to je napisao forumski trol. 

U pravu si kolega. Knjiga mi ne treba, volim svoju anonimnost i uživam u skromnom obiteljskom životu, slava je malo kome donijela sreću.

Sa moje strane ide još jedan post na ovu temu i onda sam gotov, uzaludno trošenje vremena na konstantno ponavljanje između par likova. Mene čini sretnim napisati nešto što će drugima biti od koristi, a ovo je samo dosadno prepucavanje.

Kolegu inače ignoriram jer nemamo slično razmišljanje, a nije se pokazala volja za uvažavanjem tuđih argumenata i razmišljanja i to je onda status quo.

Ne bi ni sada reagirao da mi drugi kolega nije ukazao da me se vrijeđa i naziva lopovom i lešinarom, što nikako nije u redu. Kolegu nikada nisam vrijeđao na takav način niti ću. I još to dolazi od osobe koja se istim "prljavim" rabotama bavila do nedavno.

 

U drugoj temi sam napisao nekoliko preporuka i tko je to iskoristio mogao je u svega tri dana svoju investiciju povećati za oko trećinu, i to ne na kriptu već na dionicama, valjda je to dozvoljeno i nije lešinarenje.  

 

Ovdje sam gotov i više ne mislim ulaziti u beskorisne rasprave. 

 

Čitamo se 14.05.2027. valjda će se do tada iskristalizirati neke stvari.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 2:01 (mzopg).
16 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
mzopg kaže...

Ne bi ni sada reagirao da mi drugi kolega nije ukazao da me se vrijeđa i naziva lopovom i lešinarom, što nikako nije u redu. Kolegu nikada nisam vrijeđao na takav način niti ću.

Evo da se i ja javim, kao netko tko misli da su kriptovalute shit ali istovremeno ne sere nikom drugom zbog toga.

Ja na primjer ne mislim da je bilo tko, tko ulaže svoje novce u bilo što lešinar i da sam na tvom mjestu ne bi trošio tri sekunde na razmišljanje o tome.

Javljam se samo zato što vidim da se ti (za razliku od drugih koji su ubrali kripto pinku i sada misle da su napravili ne znam što) trudiš pomoći ljudima savjetom i imaš vrlo konkretna razmišljanja iza njih, te osobno to cijenim.

Tek toliko da ne misliš da svi imamo isti stav... 

Gledam te!
11 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
mzopg kaže...

 Ovo dolazi od lika koji je do nedavno rudario kripto valute, usrao se kad je sve krenulo nizbrdo, prodao sve u panici i onda koju godinu kasnije skužio da je mogao biti zbrinut do kraja života samo da je vjerovao u to u što je ulagao.

  ti trebaš pisati bajke

misliš da si otkrio toplu vodu, nešto čime ćeš me otjerati u sramu da se sakrjem u mišju rupu... malo si se zajebao

rudario sam iz zajebancije čitavih dva mjeseca početkom 2018., kad je krenulo nizbrdo zaboravio na majnanje i tih izmajnanih 0,3 eth

prodao to par godina kasnije taman za noviproc, matičnu i ram

dakle nit sam se usrao, nit sam prodao sve u panici, jer je to bilo premalo kripta da bi se priča odvijala kako si je zamislio

 

i još uvijek to ne mijenja činjenicu da je majnanje pohlepno trošenje društvenih resursa za vlastitu korist, bez ikakve koristi za društvo, a da je špekulativna preprodaja kriptovaluta lešinarenje

čak i da se dalje bavim jednim od tih dvoje, ta činjenica se ne bi mijenjala, niti bi ja bio ogorčen kad bi pročitao da je to netko napisao

lešinarenjem se bavim ionako, kad god moram pisati o nečijoj nesreći - to je također lešinarenje, uopće to ne negiram niti se vrijeđam kad mi to netko kaže

 

za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

mzopg kaže...

Od svega me najviše boli što si mi fulao nadimak, stvarno ne kužim da me pratiš mjesecima, trn sam ti u oku i nisi ga zapamtio. 

 

 

Moraliziraš i žališ ekipu koja gubi novce kao da im netko drži pištolj uz glavu i prisiljava ih na investiranje. Da bi netko mogao investirati ili trejdati mora prvo pročitati i prihvatiti sve obavijesti u kojima jasno piše u što se upušta. Uz to da bi koristio kompleksnije opcije, leverage i slično moraš i proći određenu edukaciju. Kada ljudi koji su sve to prošli izgube novce to je isključivo njihova greška, nitko ih nije silio na to.

 nit te pratim, nit si mi trn u oku, ne laskaj si

poserem te povremeno kad napišeš bedastoću, kao i bilo koga drugog na forumu

 

ništa ja ne moraliziram, dapače, ja sam govno veće od mnogih

ja samo nazivam tebe i takve poput tebe lešinarima, što i jeste, a to ova tvoja zadnja rečenica i potvrđuje - jer zapravo se tebi jebe za sve koji su popušili na klriptu, samo da si ti zaradio

da, ljudi su oduvijek bili budale, i oduvijek je bilo lešinara koji su to iskorištavali, no zahvaljujući napretku civilizacije u puno se slučajeva to lešinarenje reguliralo, pa će se tako regulirati i ovo

5 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
ludizao kaže...

Čeka se da padne na cca soma dolara. Onda se kupi 10 coina i čeka se rast. Kupiti po skoro 30(edit) soma i onda gledati kako nastavlja padati prema 25, 20 i niže mislim da bi bilo loše za tlak i živce. Psihičko zdravlje je bitno.

Ma neće toliko pasti. BTC na berzama se ponaša kao tipična tvtka tipa Microsoft / Apple ili neka ajmo reć valuta mada valute ne osiciliraju toliko.

 Razlika je sto MS ili Apple objavi finansijske rezultate i berza reaguja a kod kripta Musk dune koju vise i lupi neku glupost i kripto pada.....

I onda Musk zatwita i u pre-marketu ode dionica Twittera -20%, a nije kripto. Kako to? 

 Zato sto je i narasla na ocekivanju da je Musk kupi a ne na nicemu a pala je i zbog izvjestaja o bootovima.... Zbog čega kripto pada? Zbog čega je narastao? 

12 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Bug forum leglo licemjerstva, ljubomore, zavisti, mržnje i nezahvalnosti,  nigdje drugdje se ljudi ne vole raditi pametniji nego sto jesu nego ovdje,  teško da će se netko sa nekim složiti oko nečega, većina ima ogroman ego i misle da su najpametniji i nedodirljivi i imaju ogromno mišljenje o sebi kako su cijenjeni, a sa druge strane nevjerojatno kolko su nebitni i jadni, samo ne vide i misle da su im mišljenja nešto bitna, aha, kak da ne. Obožavaju "poserem te povremeno kad napišeš bedastoću, kao i bilo koga drugog na forumu" jer im se može. Obožavaju srat nekome za nešto bez potrebe. Ukratko nebitni low life keyboard warriorsi iza tastature, da ih vidiš uživo na šta liče počeo bi se smijat. Takve samo na ignore.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 9:50 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
picajzla0707 kaže...
 

za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

Znači svi smo po ovoj izjavi lešinari jer koristimo naftu iz rusije jer direktno financiramo rat rusije protiv ukraine? Kakav si ti lol od čovjeka. Znači imamo veze sa dogadjanjima poput ruskog vojnika koji siluje ukrajinku i na kraju je ubije. Potraži pomoć molim te.

16 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
picajzla0707 kaže...

Za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

Ova rečenica i kompeltan stav nemaju nikavog smisla niti logike. Zašto uzimaš odgovornost nepoznatog čovjeka (koji možda niti ne postoji) za njegove vlastite postupke i stavljaš ju u tuđe ruke? Kojom logikom si došao do tako apsurdnog zaključka?

Aha, pa da, kripto je zlo i onda izmišljaš gluposti ne bi li opravdao svoj stav...

A zapravo je situacija takva da su mafijaši i kriminalci uložili i izgubili novac na kriptu, pa su svi kripto trejderi moderni robin hoodovi... Daj se saberi.

Gledam te!
13 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Veliki Brat kaže...
picajzla0707 kaže...

Za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

Ova rečenica i kompeltan stav nemaju nikavog smisla niti logike. Zašto uzimaš odgovornost nepoznatog čovjeka (koji možda niti ne postoji) za njegove vlastite postupke i stavljaš ju u tuđe ruke? Kojom logikom si došao do tako apsurdnog zaključka?

Aha, pa da, kripto je zlo i onda izmišljaš gluposti ne bi li opravdao svoj stav...

A zapravo je situacija takva da su mafijaši i kriminalci uložili i izgubili novac na kriptu, pa su svi kripto trejderi moderni robin hoodovi... Daj se saberi.

Ekipa trenutno doslovno moli mjenjačnice da im omoguće trgovanje Lunom, znaju što se desilo i svejedno opet mole i kupuju kao ludi. Trebalo bi ih žaliti? Svjesno ulaze u rizik, bez da ih je itko natjerao. Volumen i promet je toliko velik da je to teško za pratiti. Velikim slovima piše "Risk warning" i objašnjenje da mogu sve izgubiti i da pažljivo trguju.

 

Ovo što kolega piše je toliko jadno da ne zaslužuje komentar, ljudi se ubijaju kad izgube na kocki, kad dobiju otkaz na poslu itd. zar zbog toga treba poslodavce nazivati lešinarima? Odrasli smo ljudi i trebamo snositi odgovornost za vlastite odluke, najlakše je krivnju prebaciti na nekoga drugoga kako bi se sebe opravdalo. Svako ulaganje je rizik. Koliko se ljudi ubilo radi dionica? Jer su tvrtke bankrotirale i slično. Što bi sada trebalo sve koji su trgovali dionicama te tvrtke označiti kao ubojice? Svi koji su zaradili su odgovorni za ove koji su izgubili?

 

Ne znam je li ovo trolanje ili kolega stvarno nije svjestan kakve budalaštine piše.

 

Do sada sam analizirao na desetke kriptovaluta, puno njih su čiste prevare i to sam iznosio na raznim telegram, reddit i sličnim kanalima, ali sve argumentirano i na kraju je reakcija onih koji žele investirati uvijek bila ista, ti si FUDer i odjebi odavde. Nitko od njih nije analizirao moje argumente i razmislio o njima. Većina ih je sada nestala, jer su shvatili da su prevareni, ali prevareni su prvenstveno radi vlastite pohlepe. Što je najgore nisu u stanju sada se organizirati i podnijeti grupnu tužbu protiv prevaranata već im omogućuju da to rade i dalje preko drugih projekata. Ja sam svoj doprinos dao kod takvih situacija, ali ljudi to ne žele čuti i vidjeti.

 

Pratim sada Aquasis Protocol, prema dosadašnjoj analizi u pitanju je čista prevara. Znate kako ljudi provjeravaju je li to prevara? Dođu u grupu i pitaju "is this scam?", na što se klinac iz podrške javi i napiše "no this is not a scam". 

 

Mnogi će na teži način naučiti što je investiranje, meni ih je žao, ali ja im nisam ni mama ni tata, ako me pitaju za savjet reći ću im otvoreno svoje mišljenje, a na njima je raspitati se u što ulažu.

 

A rekao sam da sam gotov s trošenjem vremena... budala. 

14 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Iako sam si i sam Auto otplatio sa ETH mislim da puno ljudi koji ulaze su glupi. Imao sam puno kolega koji su mi ulazili sa klasicnom ponzi shemom i kao radi 100% vec sam dobio isplatu da bi nakraju plakali. Kada takvima nesto kazes eto ljubomoran si i nezelis da oni uspiju. Osobno ulazem samo ono sto mogu izgubiti i ako izgubim zivot ide dalje dok osobno poznajem neke koje su kredit dizali od 50k Eura da kupe krypto jel eto bit ce preko noci bogati i sto je najbolje bili su u plusu 50k i umjesto sa si isplate dobitak popuse i prodaju kad su u minusu jel su se usrali kako ce vratiti 50k eura ako sve potone.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Posmatrač kaže...
mzopg kaže...
Posmatrač kaže...
Envy kaže...
ludizao kaže...

Čeka se da padne na cca soma dolara. Onda se kupi 10 coina i čeka se rast. Kupiti po skoro 30(edit) soma i onda gledati kako nastavlja padati prema 25, 20 i niže mislim da bi bilo loše za tlak i živce. Psihičko zdravlje je bitno.

Ma neće toliko pasti. BTC na berzama se ponaša kao tipična tvtka tipa Microsoft / Apple ili neka ajmo reć valuta mada valute ne osiciliraju toliko.

 Razlika je sto MS ili Apple objavi finansijske rezultate i berza reaguja a kod kripta Musk dune koju vise i lupi neku glupost i kripto pada.....

I onda Musk zatwita i u pre-marketu ode dionica Twittera -20%, a nije kripto. Kako to? 

 Zato sto je i narasla na ocekivanju da je Musk kupi a ne na nicemu a pala je i zbog izvjestaja o bootovima.... Zbog čega kripto pada? Zbog čega je narastao? 

Isto kao i kod kripta, Musk twitta da će Tesla prihvaćati BTC i on ide gore, Musk twitta da će Dogecoin biti nositelj Twitter plaćanja i on ide gore... Kripto pada i raste iz istih razloga kao i dionice i sve drugo što je razpoloživo na burzama.

 

Netko se "kladi" da će cijena pasti, netko kupuje "long" pozicije, ljudi se bore jedni protiv drugih, tako to ide na burzama.

 

Netko zatwita SEC je poslao ekipu u Kinu i dogovorili su sve oko kineskih dionica i odu sve Kineske tvrtke +20% do 30% gore, a pričamo o tvrtkama koje imaju MC u stotinama mlrd $.

Sutra SEC demantira tu vijesti i ode sve dole 20-30%.

 

Sviđa li se to meni? Niti najmanje, ali danas nije isto na burzi kao što je bilo prije 20 i više godina. Danas imamo nadobudne youtubere koji imaju svoje pratitelje, neki ih broje u milijunima i rade što im ovi predlože. Treba li netko odgovarati za razne manipulacije? Treba, ali za to postoje državne institucije pa neka se bave svojim poslom. Danas se vijesti šire brzinom svjetlosti, lažne još i brže od istinitih i sve to utječe na investitore, a retail investitora je sve više i više i oni su iznimno podložni ovakvim vijestima.

12 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Ajmo luna . Luna top gainer na binance.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2022 20:50 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Veliki Brat kaže...
picajzla0707 kaže...

Za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

Ova rečenica i kompeltan stav nemaju nikavog smisla niti logike. Zašto uzimaš odgovornost nepoznatog čovjeka (koji možda niti ne postoji) za njegove vlastite postupke i stavljaš ju u tuđe ruke? Kojom logikom si došao do tako apsurdnog zaključka?

Aha, pa da, kripto je zlo i onda izmišljaš gluposti ne bi li opravdao svoj stav...

A zapravo je situacija takva da su mafijaši i kriminalci uložili i izgubili novac na kriptu, pa su svi kripto trejderi moderni robin hoodovi... Daj se saberi.

 Jedan si od respektabilnijih forumasa pa mi je iskreno stalo do toga da ne upadnes u fantazije kriptomana.

 

Kripto je prijevara i svi koji se njime bave su prevaranti (makar i nehoticno). Tu nema "sivo", stvar je isključivo crno bijela. Kripto treba zabraniti čim prije jer će se tisuće naivnih ljudi poubijat (suicid) kao što picajzla točno zaključuje. Nema druge varijante. Dok je to bila zajebancija od 100$.. koga briga, ali sad mirovinski fondovi razmisljaju o "investiranju" u kripto. A kad propadne, a hoce, tko ce najebati? I koga ces moc tuziti?

 

Od ove šume debilnog povezivanja pojmova iz svijeta financija i kripta ("kripto je isti kao dionice" roflmao) možda na prvu ne izgleda najjasnije, ali razmisli malo gdje je ta vrijednost iza cijene kripta? Trenutno ima 10.000 raznih kripto "valuta". Jedini način da postojeći vlasnik jednog bitkoina dode do novca je da nagovori drugu budalu da mu da novce. Čisti Ponzi. I to uopce nije vise tema rasprave, konsenzus svih nenaivnih je isti.

 

Pogledaj si malo konekciju tethera i bitcoina, ifinex, pranje love, kriminal, djevicanski otoci, nema pokrica, čista pljačka. To su činjenice, tu se nema šta dalje raspravljat o detaljima. To sto su regulatori spori pa jos nije zabranjeno.. nije ni Ponzi bio zabranjen.

 

Meni ne smeta toliko cak ni sta je netko opljackao nekoga pa misli da je zaradio i/ili pmetno investirao.. bmk, ali kad se ovako "anonimno" naivnijim ili neinformiranim forumasima djele savjeti doslovce o horoskopu (kripto je jednako kompleksan, a ne vrijedi nista), to je za osudu.

 

Ovaj lik sta prodaje price, neka mu je sretno. Kad dode kraj ove igre "tko je veca budala", a doci ce, i totalno je nebitno kako ce se "cijena" kretati i tko ce sve u dogledno vrijeme "pemetno opljackat" nekog drugog, jedini koji ce popusiti su normalni naivni ljudi kojima je netko negdje prodao spiku. Popusiti je mlaka rijec. Ogroman broj njih ce ostat bez svega, Salvador ce bakrotirat.. ne hvala takvim "zaradama".

 

Wyks dodaje dosta linkova pa pogledaj njegove poruke, nema smisla da uduplavam.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
14 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
ivan dragi kaže...
Veliki Brat kaže...
picajzla0707 kaže...

Za razliku od nekih koji misle da kad oni zarade 20k dolara na terri, a netko se na drugom krau svijeta ubije jer je izgubio životnu ušteđevinu, da nisu lešinari i da s onim drugim događajem nemaju nikakve veze

pa jebiga mzpz, tvoje špekuliranje i profit nekog su negdje stajali života, lešinar si i time se ponosi

Ova rečenica i kompeltan stav nemaju nikavog smisla niti logike. Zašto uzimaš odgovornost nepoznatog čovjeka (koji možda niti ne postoji) za njegove vlastite postupke i stavljaš ju u tuđe ruke? Kojom logikom si došao do tako apsurdnog zaključka?

Aha, pa da, kripto je zlo i onda izmišljaš gluposti ne bi li opravdao svoj stav...

A zapravo je situacija takva da su mafijaši i kriminalci uložili i izgubili novac na kriptu, pa su svi kripto trejderi moderni robin hoodovi... Daj se saberi.

 Jedan si od respektabilnijih forumasa pa mi je iskreno stalo do toga da ne upadnes u fantazije kriptomana.

 

Kripto je prijevara i svi koji se njime bave su prevaranti (makar i nehoticno). Tu nema "sivo", stvar je isključivo crno bijela. Kripto treba zabraniti čim prije jer će se tisuće naivnih ljudi poubijat (suicid) kao što picajzla točno zaključuje. Nema druge varijante. Dok je to bila zajebancija od 100$.. koga briga, ali sad mirovinski fondovi razmisljaju o "investiranju" u kripto. A kad propadne, a hoce, tko ce najebati? I koga ces moc tuziti?

 

Od ove šume debilnog povezivanja pojmova iz svijeta financija i kripta ("kripto je isti kao dionice" roflmao) možda na prvu ne izgleda najjasnije, ali razmisli malo gdje je ta vrijednost iza cijene kripta? Trenutno ima 10.000 raznih kripto "valuta". Jedini način da postojeći vlasnik jednog bitkoina dode do novca je da nagovori drugu budalu da mu da novce. Čisti Ponzi. I to uopce nije vise tema rasprave, konsenzus svih nenaivnih je isti.

 

Pogledaj si malo konekciju tethera i bitcoina, ifinex, pranje love, kriminal, djevicanski otoci, nema pokrica, čista pljačka. To su činjenice, tu se nema šta dalje raspravljat o detaljima. To sto su regulatori spori pa jos nije zabranjeno.. nije ni Ponzi bio zabranjen.

 

Meni ne smeta toliko cak ni sta je netko opljackao nekoga pa misli da je zaradio i/ili pmetno investirao.. bmk, ali kad se ovako "anonimno" naivnijim ili neinformiranim forumasima djele savjeti doslovce o horoskopu (kripto je jednako kompleksan, a ne vrijedi nista), to je za osudu.

 

Ovaj lik sta prodaje price, neka mu je sretno. Kad dode kraj ove igre "tko je veca budala", a doci ce, i totalno je nebitno kako ce se "cijena" kretati i tko ce sve u dogledno vrijeme "pemetno opljackat" nekog drugog, jedini koji ce popusiti su normalni naivni ljudi kojima je netko negdje prodao spiku. Popusiti je mlaka rijec. Ogroman broj njih ce ostat bez svega, Salvador ce bakrotirat.. ne hvala takvim "zaradama".

 

Wyks dodaje dosta linkova pa pogledaj njegove poruke, nema smisla da uduplavam.

 Koliko si ti izgubio na kripto kad si ovako negativan?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice