Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

poruka: 423
|
čitano: 92.249
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l".
2 godine
protjeran
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Mislis vjerujemo u oporavak nicega i 'gdje je ono nestalo'?

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 10:48 (kirat).
 
8 1 hvala 0
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

ako padne na nekih 100 USD ili slično tada ću razmisliti o ulaganju (odnoso klađenju) s 5,000 KN pa kud puklo da puklo. Ovako niti blizu.

Moj PC  
6 2 hvala 0
15 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

mislim da nije lijepo radovati se tuđoj nesreći pa makar taj netko bio žešća pohlepna budala (i navrijeme upozorena). nama koji s tim nismo nikad imali ništa (osim nemogućnosti kupnje suvisle grafičke kartice po realnoj cijeni) ionako je svejedno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
33 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Ne kužim te baš najbolje - čija nesreća?
Koliko mi je poznato, sektašima je ovo trenutak najveće sreće i nema ih na forumu jer nemaju baš puno vremena za raspravu dok rasprodaju djedovinu da ulože dok je nisko...
14 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

u međuvremenu San Salvador koji je Bitcoin prihvatio kao službenu valutu je na rubu bankrota. Već sad ne mogu plaćati obveze, a ako pad nastavi niti zaduživanje više neće biti opcija.

Moj PC  
17 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Kad bi postojale samo te 2 kategorije, to bi značilo da svi ulažu u Bitcoin, jedni financijski (i emotivno po pravilu), drugi samo emotivno, ali mislim da to nije svima centar svijeta, a i mnogi znaju da je to skakanje i pad cijena normalna pojava kod bc-a i dio razloga pojave kockarske ovisnosti. Izgleda umjesto da idu na terapiju da će sad izmisliti opravdanje da potonu još dublje u tu bolest.

 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Samo cu vam reci ovakve 3 situacije meni su donijele 2 nova auta i kucu kao sto sam vec pisao :) iako vjerujem da to jos moze ici dolje bez problema, ali sada je vrijeme za kupovinu. Ja znam da cu sigurno uloziti maksimalno u iducih tjedan/dva.

 
13 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Baš super za tebe, još bolje što ne moraš gledat u oči one na čijoj si nesreći zaradio te kuće i aute, a i ko ih jebe kad su glupi, jel.
Onaj što je kuću i auto napravio vozeći ostatke unesrećenih s autoceste bar ima obraza da se ne hvali javno svojim lešinarenjem
8 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Gadgeti kaže...

Samo cu vam reci ovakve 3 situacije meni su donijele 2 nova auta i kucu kao sto sam vec pisao :) iako vjerujem da to jos moze ici dolje bez problema, ali sada je vrijeme za kupovinu. Ja znam da cu sigurno uloziti maksimalno u iducih tjedan/dva.

 u idućih tjedan/dva?

misliš da će još ići dolje?

15 godina
online
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Gadgeti kaže...

Samo cu vam reci ovakve 3 situacije meni su donijele 2 nova auta i kucu kao sto sam vec pisao :) iako vjerujem da to jos moze ici dolje bez problema, ali sada je vrijeme za kupovinu. Ja znam da cu sigurno uloziti maksimalno u iducih tjedan/dva.

o kojoj točno ovakvoj situaciji iz prošlosti pričaš?

15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Ges kaže...
Gadgeti kaže...

Samo cu vam reci ovakve 3 situacije meni su donijele 2 nova auta i kucu kao sto sam vec pisao :) iako vjerujem da to jos moze ici dolje bez problema, ali sada je vrijeme za kupovinu. Ja znam da cu sigurno uloziti maksimalno u iducih tjedan/dva.

o kojoj točno ovakvoj situaciji iz prošlosti pričaš?

 pa odi na bilo koji crypto store, pogledaj kretanje cijena npr bitcoin-a od početka do danas i vidjet ćeš da su bila dva velika pada cijena do sad i svaki put se vratilo na još višu razinu nego prije, znači oviso i valuti ako si kupio kad je bila kriza kao sad, profit je za godinu dana bio 150 - 200 %, a na nekim valutama su brojeke i x3 - x5.  
Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn,  ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.
da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

2 godine
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Gadgeti kaže...

Samo cu vam reci ovakve 3 situacije meni su donijele 2 nova auta i kucu kao sto sam vec pisao :) iako vjerujem da to jos moze ici dolje bez problema, ali sada je vrijeme za kupovinu. Ja znam da cu sigurno uloziti maksimalno u iducih tjedan/dva.

 

Upozorenje za one koji pomisljaju da nasjednu na ovu pricu. Ovako nesto cete uvijek cuti od onih sto prodaju "magicne proizvode za sve i svasta" koji s ebaziraju na piramidalnoj shemi. Been there and seen it all...

 

Motiv onih koji kupuju coine jeste da su sigurni da ce uvijek naci idiota koji ce platiti vise. Zasto bi inace i kupovali na prvom mjestu?

16 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti

Kako glupo, uzeo auto i kuću a mogao si još kripta. Zašto trošiti novce na tako bijednu investiciju kao što je nekretnina kad u kriptu zaradiš 10x u 10x manje vrimena...

Prodaj ili založi kuću i uzmi sad kad je vrijeme, možeš imati 10 kuća ubrzo, ili vilu u Dubrovniku i to sve u par klikova mišem.

 

Trenutno sam na ovoj konferenciji, o kojoj u Bugu nema ni spomena. Koja je to predaja magle to nisu istine. Ekipa sa MBP, najnovijim iPhonima, samo refresha kripto burze i blijedi u licu.

 

Prema ovima su Herbalifeovci stup društva.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 13:00 (Mar).
11 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
picajzla0707 kaže...
Baš super za tebe, još bolje što ne moraš gledat u oči one na čijoj si nesreći zaradio te kuće i aute, a i ko ih jebe kad su glupi, jel.
Onaj što je kuću i auto napravio vozeći ostatke unesrećenih s autoceste bar ima obraza da se ne hvali javno svojim lešinarenjem

 Nije lako tebi, a jos teze onima oko tebe!

11 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Mar kaže...

Kako glupo, uzeo auto i kuću a mogao si još kripta. Zašto trošiti novce na tako bijednu investiciju kao što je nekretnina kad u kriptu zaradiš 10x u 10x manje vrimena...

Prodaj ili založi kuću i uzmi sad kad je vrijeme, možeš imati 10 kuća ubrzo, ili vilu u Dubrovniku i to sve u par klikova mišem.

 

Trenutno sam na ovoj konferenciji, o kojoj u Bugu nema ni spomena. Koja je to predaja magle to nisu istine. Ekipa sa MBP, najnovijim iPhonima, samo refresha kripto burze i blijedi u licu.

 

Prema ovima su Herbalifeovci stup društva.

 Ja sam trenutno u Irskoj, kucu koju sam kupio prije godinu dana vec vrijedi 40,000€ vise jer se otvara shopping pored i nova naselja. Ono sto je vecini iz RH nepojmljivo jest da kupovina nekretnine vani je investicija i to najsigurnija i najbolja. Primjera u Irskoj i UK skoro svaka nekretnina koju kupis donijet ce ti nekakvu zaradu. A recimo u Slavoniji, obiteljska kuca u koju smo utukli preko 120,000€ trenutno stari ne moze prodati niti za bijednih 60,000€ :)

 

Hvala Bogu imam dobar posao s kojim mogu mjesecno puno ulagati tako da sve ide u crypto. Auto sam kupio jer ne letim nego puno putujem autom daleko, a drugi je za zenu i djecu, jer ovdje se vise isplati uzeti noviji auto pa mi je osiguranje i sve ostalo puno jeftinije. A sto se tice ostalih sitnica, jedino sto imam kvalitetno i skupo je odijelo i moj PC :D mobitel imam S20 od prije 2 i pol godine i ne mjenjam ga dok ne crkne kao i druge stvari.

14 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Ja ću najvjerojatnije početkom sljedeće godine kupovat. Ako plin poskupi bit će puno teže, ako budu letjeli otkazi ljudi koji imaju kripto i misle prodati će prodati sigurno. Tad će biti pravo vrijeme za kupovanje. Malo dok se ova bura smiri
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 13:09 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
U pravu si, istinu nije lako podnijeti kad ti ne laska

EDIT
onaj mzpz se također hvali kako je samo na terri jučer zaradio 20k dolara. Misliš da ga boli kita za ovakve naslove?
https://www.independent.co.uk/tech/terra-luna-ust-crypto-price-crash-b2076655.html

A kad mu kažeš da je lešinar, uvrijedi se. I što si ti drukčiji od njega, jer kad god si ti zaradio, netko drugi negdje je popušio.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 13:24 (picajzla0707).
13 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti

Smiješno. Netko tko je uletio u BTC prije 2017. sigurno može biti u debelom plusu. A argument "zašto zaradu nisi iskoristio za još zarade" je smiješan. Financijska stabilnost (nekretnine, pokretnine, ušteđevina) je cilj, a crypto je samo sredstvo. Kad se ostvari cilj, čemu dalje riskirati?

16 godina
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Opet kazem, cijeli market je pao. U zadnjih sedmicu danas sve je palo, od Microsoft-a do Appla, Amazona itd... ovo bi mogo biti uvod u recesiju. Malo mi je spinovanje samo vezati kriptovalute. 

 
12 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Pixel kaže...

Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn,  ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.
da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

samo što je postojao razlog zbog kojeg je bio napumpan na 600kn a sada je pao na kikiriki a taj razlog teško da će se ponoviti osim ako se ne pojavio niz naivaca koji ne znajući razlog krenu na slijepo kupovati i taj šitcoin

 

jedini coini koji imaju ajmo reći vrijednost su oni u koje se ulaže a to je bitcoin jer su ljudi već stekli povjerenje u njega i upumpali gro resursa u mining stanice i sate minanja pa stoga ima nekakvo pokriće za svoju vrijednost te ether iza kojeg stoji njegova namjena kao alata. Ostali su više-manje šitcoini koji su napumpani na temelju prodaje priče i upravo svjedočimo njihovom ispumpavanju jer je*eš priču kad zbog straha od stvarne materijalne neimaštine više nitko nije spreman ulagati višak u nju.

 

Mislim da će se oporaviti samo bitcoin i ether, ostali će pokrepat tj. imati će bijedne skokove upravo zbog ekipe koja će ih kupovati radi moguće zarade a gdje će ta ekipa spušiti jer će se preko njih iskrcati oni koji se nisu iskrcali na vrijeme u ovom padu

 

ovi što su se obogatili su samo imali sreće jer cripto je obična kladionica oliti špekulantsko trgovanje i busati se u prsa jer si preživio takav financijski manevar je isto kao busati se u prsa jer si uspio dobiti na lotu. Bravo, nisi pametan, samo kockar koji ima sreće

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 13:27 (Ges).
12 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Pixel kaže...

Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn,  ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.
da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

 Ja bas ujutro kupio 230 luna coina, vidjet cemo

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 13:33 (Cryogenic).
2 godine
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Gadgeti kaže...

 Ja sam trenutno u Irskoj, kucu koju sam kupio prije godinu dana vec vrijedi 40,000€ vise jer se otvara shopping pored i nova naselja. Ono sto je vecini iz RH nepojmljivo jest da kupovina nekretnine vani je investicija i to najsigurnija i najbolja. Primjera u Irskoj i UK skoro svaka nekretnina koju kupis donijet ce ti nekakvu zaradu. A recimo u Slavoniji, obiteljska kuca u koju smo utukli preko 120,000€ trenutno stari ne moze prodati niti za bijednih 60,000€ :)

 

Hvala Bogu imam dobar posao s kojim mogu mjesecno puno ulagati tako da sve ide u crypto. Auto sam kupio jer ne letim nego puno putujem autom daleko, a drugi je za zenu i djecu, jer ovdje se vise isplati uzeti noviji auto pa mi je osiguranje i sve ostalo puno jeftinije. A sto se tice ostalih sitnica, jedino sto imam kvalitetno i skupo je odijelo i moj PC :D mobitel imam S20 od prije 2 i pol godine i ne mjenjam ga dok ne crkne kao i druge stvari.

 

Druze, mani shuplje price. Kamatna stopa je otisla 200% u zadnjih mjesec dana. Mislim da se nece zaustaviti na 6%. To znaci da cijene nekretnina idu dole, jako dole. Isle su jako gore jer je novac bio jeftin. Zbog specificnosti zakona u Svedskoj gdje u stvari i ne moras vratiti kredit cijene su otisle u nebo. Sada ce strmoglavo ici zemlji i realnijim cijenama. To sto nasi ljudi utuku tolike pare u kucu a znaju da to ne mogu vratiti je posebna vrsta dijagnoze. Te novce koje si platio za kucu prosle godine neces moci izvuci nazad, bar ne u narednih 5-10 godina. Jedino sto te moze izvaditi jest visoka cijena novogradnje. Ali, guess what, ljudi vise nece moci ni priustiti novogradnju...

 

To da ti se isplati uzeti noviji auto jer je osiguranje i sve ostalo jeftinije je jos jedan bullshit svjetskog kalibra. Racunica je jednostavna, auta starosti do 10 godina gube minimalno 50% vrijednosti za tri godine. Ako si auto platio 30 kEUR, prodas ga za max 15 kEUR za tri godine. Osiguranje, servis, gorivo je prava sica za te troskove. 

 

Ono sto ti dobro ide je trolanje, i siguran sam i da imas siroku publiku. Sve dok je ovaca, bice tople vune ...

 

 

 

 

 

15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Ges kaže...
Pixel kaže...

Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn,  ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.
da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

samo što je postojao razlog zbog kojeg je bio napumpan na 600kn a sada je pao na kikiriki a taj razlog teško da će se ponoviti osim ako se ne pojavio niz naivaca koji ne znajući razlog krenu na slijepo kupovati i taj šitcoin

 

jedini coini koji imaju ajmo reći vrijednost su oni u koje se ulaže a to je bitcoin jer su ljudi već stekli povjerenje u njega i upumpali gro resursa u mining stanice i sate minanja pa stoga ima nekakvo pokriće za svoju vrijednost te ether iza kojeg stoji njegova namjena kao alata. Ostali su više-manje šitcoini koji su napumpani na temelju prodaje priče i upravo svjedočimo njihovom ispumpavanju jer je*eš priču kad zbog straha od stvarne materijalne neimaštine više nitko nije spreman ulagati višak u nju.

 

Mislim da će se oporaviti samo bitcoin i ether, ostali će pokrepat tj. imati će bijedne skokove upravo zbog ekipe koja će ih kupovati radi moguće zarade a gdje će ta ekipa spušiti jer će se preko njih iskrcati oni koji se nisu iskrcali na vrijeme u ovom padu

 

ovi što su se obogatili su samo imali sreće jer cripto je obična kladionica oliti špekulantsko trgovanje i busati se u prsa jer si preživio takav financijski manevar je isto kao busati se u prsa jer si uspio dobiti na lotu. Bravo, nisi pametan, samo kockar koji ima sreće

 OK, onda se puno glupih ljudi imalo sreću.  U ovo se ne ulažu velike financije ako ne znaš što radiš, ali trenutno i smalim ciframam možeš dobro profitirati ako pratiš i reagiraš na vrijeme.
Najlakše je kukati sastran kako je teško, ništa ne raditi i bojati se riskirati.

11 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
kirat kaže...
Gadgeti kaže...

 Ja sam trenutno u Irskoj, kucu koju sam kupio prije godinu dana vec vrijedi 40,000€ vise jer se otvara shopping pored i nova naselja. Ono sto je vecini iz RH nepojmljivo jest da kupovina nekretnine vani je investicija i to najsigurnija i najbolja. Primjera u Irskoj i UK skoro svaka nekretnina koju kupis donijet ce ti nekakvu zaradu. A recimo u Slavoniji, obiteljska kuca u koju smo utukli preko 120,000€ trenutno stari ne moze prodati niti za bijednih 60,000€ :)

 

Hvala Bogu imam dobar posao s kojim mogu mjesecno puno ulagati tako da sve ide u crypto. Auto sam kupio jer ne letim nego puno putujem autom daleko, a drugi je za zenu i djecu, jer ovdje se vise isplati uzeti noviji auto pa mi je osiguranje i sve ostalo puno jeftinije. A sto se tice ostalih sitnica, jedino sto imam kvalitetno i skupo je odijelo i moj PC :D mobitel imam S20 od prije 2 i pol godine i ne mjenjam ga dok ne crkne kao i druge stvari.

 

Druze, mani shuplje price. Kamatna stopa je otisla 200% u zadnjih mjesec dana. Mislim da se nece zaustaviti na 6%. To znaci da cijene nekretnina idu dole, jako dole. Isle su jako gore jer je novac bio jeftin. Zbog specificnosti zakona u Svedskoj gdje u stvari i ne moras vratiti kredit cijene su otisle u nebo. Sada ce strmoglavo ici zemlji i realnijim cijenama. To sto nasi ljudi utuku tolike pare u kucu a znaju da to ne mogu vratiti je posebna vrsta dijagnoze. Te novce koje si platio za kucu prosle godine neces moci izvuci nazad, bar ne u narednih 5-10 godina. Jedino sto te moze izvaditi jest visoka cijena novogradnje. Ali, guess what, ljudi vise nece moci ni priustiti novogradnju...

 

To da ti se isplati uzeti noviji auto jer je osiguranje i sve ostalo jeftinije je jos jedan bullshit svjetskog kalibra. Racunica je jednostavna, auta starosti do 10 godina gube minimalno 50% vrijednosti za tri godine. Ako si auto platio 30 kEUR, prodas ga za max 15 kEUR za tri godine. Osiguranje, servis, gorivo je prava sica za te troskove. 

 

Ono sto ti dobro ide je trolanje, i siguran sam i da imas siroku publiku. Sve dok je ovaca, bice tople vune ...

 

 

 

 

 

 Ovo da cijene nekretnina padaju dolje su price za malu djecu :D pogledaj samo cijelo trziste nekretnina u Irskoj. SVAKE godine neki "pametnjakovic" javno krene s tim da je ovo godina kada cijene idu dolje, i sto se dogodi? Cijene odu gore vise do 15% u samo godinu dana. Mozes ti gledati kamatnu stopu i sve, ali pogledaj cijenu materijala, usluga, radne snage SVE ide gore bez ikakve mogucnosti da ce pasti i po cemu bi onda cijena nekretnine isto isla dolje a ne gore kao i drugo. Ja kad sam kupovao svi su mi govorili lud si sto tolko dajes sada, pricekaj godinu dvije sve ce pasti, sada ja imam svoju kucu dok oni koji su eto odlucili cekati vise si ne mogu priustiti niti ono sto su gledali prije par godina a kamoli nesto novo (bar ovdje u Irskoj). 

 

Sto se tice vozila sve ovisi sto kupis. Moj recimo ima 3 godine garanciju (bez obzira na sve) sto znaci da u te tri godine svi servisi su mi pokriveni, takodjer nakon 3 godine (ukoliko ne prodjem 100.000 milja) imam pravo zamjeniti auto za novi model bez nadoplate ali uz placanje mjesecno sitno nesto (cca 250-300€) to dodatno osiguranje i slicno cime mi pokrivaju servise i OPET za 3 godine novi auto :) s obzirom na primanja ovdje, to se isplati vise nego obicno.

 

A trolanja, prije pandemije par ljudi me pitalo sto sam ulozio coine, svima sam odgovorio preko INBOX a ne javno (jer ja nemogu davati financijske savjete javno) i od njih 2 su mi se javila da su masno unovcila svoj profit :D

7 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Adin kaže...

Opet kazem, cijeli market je pao. U zadnjih sedmicu danas sve je palo, od Microsoft-a do Appla, Amazona itd... ovo bi mogo biti uvod u recesiju. Malo mi je spinovanje samo vezati kriptovalute. 

 Lakše je pisati članke samo o cryptou jer to generira komentare i raspravu (dramu).

2 godine
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti

Bullshit^2, a moze i bullshit **2. Keep trolling...

14 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
Cryogenic kaže...
Pixel kaže...

Trenutno je Terra Luna pred kolapsom, bila je do nedavno (par tjedana unazad) preko 600 kn, danas je 0,20 Kn,  ako si hrabar i kupiš je sad i oporavi se prfit je potencialno ogroman, čak i ako s ene vrati na približne razine kao prije ali i skok s 0.2 na recimo 10 kn je ogroman profit.
da uložiš 500 kn sad i ako skoči na 10 kn  n kraju si na 25 000 Kn. Naravno rizik je ogroma, ali kad je ovako mali ulog ne gubiš puno i ko ima viška parsto kuna i ne boji se ako ih izgubi ovakve stvari su prilika koja se ne propušta 

 Ja bas ujutro kupio 230 luna coina, vidjet cemo

Ovo je ko da se hvalis da si stavio 70kn na pobjedu sibenika protiv dinama 

15 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
quickr kaže...

Smiješno. Netko tko je uletio u BTC prije 2017. sigurno može biti u debelom plusu. A argument "zašto zaradu nisi iskoristio za još zarade" je smiješan. Financijska stabilnost (nekretnine, pokretnine, ušteđevina) je cilj, a crypto je samo sredstvo. Kad se ostvari cilj, čemu dalje riskirati?

on je riskirao, dobio i otisao u stabilnije vode da ne riskira vise, a sad bi mi svi ostali trebali igrati lutriju i jos nam to preporuca, daj me nemoj jebat.

 

matematika je jednostavna, za svaku kunu koju netko okrene na bitcoinu netko je morao potrositi s druge strane, u jednom trenutku netko uvijek pusi, a netko dobiva.

 

 

Linux, Arch Linux.
12 godina
offline
Re: Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skepti
ansha kaže...

Ovo je ko da se hvalis da si stavio 70kn na pobjedu sibenika protiv dinama 

 

Ujutro nije bio 0,20 kn/coin, al vidi se kolko si površan i očito cijepljen protiv humora.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2022 14:43 (Cryogenic).
2 godine
offline
Nastavlja se ogroman pad kriptotržišta, skeptici l

Dok se jednom ne smrkne, drugom se ne svane ! 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice