NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

poruka: 17
|
čitano: 4.735
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs".
16 godina
neaktivan
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

Paradoksalno, šalju visokosofisticirane uređaje u svemir, a ne mogu osigurati ovozemaljski transport

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
11 0 hvala 0
3 godine
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

Najvecoj vojnoj sili svijeta ce nekakvi aboriđini predstavljati prijetnju, o boze

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

Mogao bi se tu pojaviti kapetan Jack Sparrow sa Crnim biserom a iz dubina izroniti Flying Dutchman. Ako vidi ovoliko pozlaćeno čudovište zaigrat će mu desni brk. Mene više brine da mrljavi Francuzi neće što zeznuti na Ariane 5 i ode sav trud u vjetar.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

AHAHAHAHA... da nije komično bilo bi tragično 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

Pa zar ga ni hercules ne moze prevozit, sto je taj teleskop veci od tenka?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve

geniji isto misle:)

znači NASA ne može reći svom presjedniku da izda zapovjed specijalnim postrojbama
SEAL
Zelene Beretke
Delta Forces

Zar nije Donald oformio SPACE FORCE

 

kad su već potrošiili toliko mogu platiti ovim momcima u videju ispod zaštitu..u slučaju spetznas...mogli bi na sva zvona najaviti transport...nema tog pirata koji bi čak u snovima pokušao se kačiti sa SPETZNAS a kamo u stvarnosti

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 16:51 (HCMAA).
3 godine
neaktivan
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve

Teleskop je težak 6500kg i dimenzija 20×14 m, dok je promjer 6,5 m.

14 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

dobri su mi rusi kad zapaljene gipsane ploče razbijaju. 😁

sve je to propaganda i dobro izgleda. kad se nađeš u pravom okršaju tada su obični ljudi često bolji borci nego ove maskote. proučite kako je specnaz prošao u čečeniji, npr.

amere da ne spominjem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve

najbolje mi je za SEALse u Afganistanu...

 

njih 6-7 (zamislite samo troškove njihove obuke i opreme) naleti na 10-a čučubanaca... ovi su potrošili love koliko ti čučubanci i njihova sela neće trebati za 10 života,,,

 

I da li je bilo ko u Jerry Bruckenheimerovom filmu? Vrli američanski junaci nakon patetične tirade o slobodi ispičkaju rečene čučubance ?????

 

neeeeeeeeeeeeeee.....

 

naime Zli momci su imali Dušku ! 

 

DŠK je 12.7 mm teška strojnica... sama je teška 34 kg i moš si mislit kak su ta 10-ca čučubanaca otegla jaja noseći ga po gudurama...

 

te su stoga američanski Ubermenschi se dovinuli lukavstvu - pozvali su AC-130...

 

to vam je Hercules teretni avion s različitim kombinacijama topova za blisku potporu, od 20 mm Vulcana (Gatling sistem), sad ga mijenjaju s 25mm ili 30 mm Bushmasterima, pa 40 mm Boforsom do 105 mm poluautomatske haubice !!!...

 

sve radarski/IR navođeno...

 

te su naši vrli momci odnijeli još jednu pobjedu za Dobro !!!

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve
Striče budimo realni...Američki gubici su zanemarivi u odnosu na pripadnike osovine zla

ruski specijalci su ipak manje šminker od USA Hollywood...John Wayne way of life spike.

to je čista usporedba M-16 vs AK 47
M-16 šminka koja se zaglavi
AK-47 motika s kojom možeš zabijati brukve
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve
HCMAA kaže...
Striče budimo realni...Američki gubici su zanemarivi u odnosu na pripadnike osovine zla

ruski specijalci su ipak manje šminker od USA Hollywood...John Wayne way of life spike.

to je čista usporedba M-16 vs AK 47
M-16 šminka koja se zaglavi
AK-47 motika s kojom možeš zabijati brukve

 Pričaš gluposti.

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve
Hercules je najmanji od tih aviona, poslije je Globemaster, a najveci je Galaxy. E sad, zasto ne pase u taj, a pase payload fairing od Ariane 5 mi bas nije jasno.
12 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve
Fernando01 kaže...

Teleskop je težak 6500kg i dimenzija 20×14 m, dok je promjer 6,5 m.

 To kad se rastvori. 20x14 je velicina termalne zastite, 6.5 metara je promjer teleskopa koji je sastavljen od heksagona. Lansira ga Ariane 5 pa mora stat u taj payload fairing koji je 17 metara dug i promjera 5.4 metara. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 18:52 (F10EXX).
15 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

eo, mogu im ja to piratizirati, ako torent učitaju na poslužitelj (može i ftp, snaći ću se). inače, čemu služe helikopteri? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve
Na tom području nema pirata. Na sidrištu pred Balbom ili Cristobalom patrolira vojska/mornarica. Tu jedino što se zbiva je krijumčarenje droge na način da ekipa zna kamo brod ide nakon prolaska kanala i na trup mu magnetom "lijepe" magnet sa drogom. To se radi kada brod ide za SAD ili Europu. Neće valjda drogu zaljepiti za James Webb?

Na području Kariba postoji pljačka samo na sidrištima ili vezovima. Pljačkaši obično ukradu alat i pituru. Ponekad brodski konop. Ne vjerujem da znaju što je teleskop. To su jednostavni ljudi.

Na tom području postoji veliki broj ratnih brodova koji patroliraju tim područjem zbog raznih akcija suzbijanja krijumčarenja droge iz Kolumbije prema Velikim Antilima.

Na tom području postoji veći broj jedriličara i veći broj brodova za kružna putovanja koji vrijede barem +1 milijardu $ svaki. 24/7. Oni plove bez straha od napada pirata.

Ne razumijem što pokušavaju.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi svemirs

Zna li se zašto ga baš od tamo planiraju lansirati?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NASA se boji da bi pirati mogli oteti novi sve

pa čim bliže Ekvatoru, zbog veće obodne brzine je lakše dizati terete...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice