NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

poruka: 9
|
čitano: 6.407
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran".
12 godina
offline
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

Od 50tih kada je napravljen prvi crtez izvanzemaljskog svemirskog broda, svi izvanzemaljski svemirski brodovi imaju oblik jaja na oko. 

vicious
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

meni ti se jako sviđa što elijeni konstrukcijom i dizajnom tanjura prate našu umjetnosti i stilove...pa tako imamo zgodne stilove minimalizam, nadrealizam, Bečka moderna, postmoderna, simbolizam, futurizam i tako...svaka ćas

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NASA pokreće vlastito istraživanje neidentific
viciousone kaže...

Od 50tih kada je napravljen prvi crtez izvanzemaljskog svemirskog broda, svi izvanzemaljski svemirski brodovi imaju oblik jaja na oko. 

https://www.techeblog.com/5-strange-ufo-anomalies-spotted-in-classic-paintings/

13 godina
offline
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

ti NLOi i vanzemaljci ko kriminal u HDZu....

svi vide al se ne moze dokazat.

 

pratim drevne vanzemaljce. sada sam na sezoni 18 il 19.

da budem iskren kome god da je to smijesno, ima se vise dokaza na zemlji o posjetima vanzemaljskih tijela ili bica nego o bilo kojoj religiji u svijetu. neke se religije cak i zasnivaju na tim iskustvima.

 

mene zanima i smijeno mi je nesto drugo.

kad se kaze pad NLO. znaci te letjelice prevale 40 svjetlosnih godina i onda se sruse na zemlju. ispada da se u USA svaki 15 dana vojska docepa jedne letjelice. il su ti NLO piloti losi piloti il ih 1 mil posjecuje zemlju mjesecno pa se ono statisticki jedna il dvije letjelice sruse.?!

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

legendarno...

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

NLO u stvari ne označava svemirce  u pitanju su zračni fenomeni koji odudaraju od uobičajenog uglavnom su to  prirodne atmosferske pojave zatim  vojni tajni projekti , sateliti ... u zadnje vrijeme moderne laserske ,dron zajebancije  ...

waaagh ;
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA pokreće vlastito istraživanje neidentific
Bit ce rijeseno sada kad se NASA pozabavi time. Dosad nisu znali za to. E svasta.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NASA pokreće vlastito istraživanje neidentific
bnaci kaže...
Bit ce rijeseno sada kad se NASA pozabavi time. Dosad nisu znali za to. E svasta.

a gle, treba ima para...podebljati proračun. Nije isto ako tražiš lovu za poslati "raketu" tamo negdje da bi vidio tamo nešto ili ako tržiš lovu da bi vidio što je s tim elijenima. Tako da treba dobro istražiti te elijene. Podržavam

2 godine
online
NASA pokreće vlastito istraživanje neidentificiran

možda nisu alijeni, možda su domaći koji su išli raditi neđe u svemira, pa su se sad vratili s modernijim autom od Mrcedesa.

dakle, nisu alijeni, nego Zemljani gastarbajteri.

 

a i te navodne otmice koje vrše izvanzemljani...

nisu to otmice nego su lijepo pitali ljude, oćel ić gore radit za dobre pare, ovi pristali i .. e

 

sad se vraćaju, ala ne znaju sletit pa okolo bauljaju, nije to Mrcedes avtomatik da moš kak oš......

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.6.2022 8:23 (Zaporožac).
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice