NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

poruka: 13
|
čitano: 4.428
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z".
10 godina
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

nista nas ne smije iznenaditi. osim pretvaranja metrickih jedinica u imperijalne.

 
19 0 hvala 0
8 godina
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

Ili nogometne: "površina nogometnog igrališta". 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

Dok je Bruce Willis ziv  (Armageddon) nema zime

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

mislim da bu i kinezima, burkinofasašima,, čerkezima, montekarlovcima, uskršnjeotočanima, papuanovogvinejčanima, saotomeandprincipljanima, sudancima, kiribatijancima, bugarima i rusima lakše, kad znaju da će im američka braća pohrliti spasiti ognjišta. rvat'ne će ionako od smaka svijeta kidnut u njemačku na kraju tunela. 

 

a propos jedinica mjere, nije loše ni "jušna žlica", "prstohvat", "zera" ili "motika zemlje", pri čemu je "dobro jutro" = dobro 4047m² = dobro 7,7 površina krila boeinga 747-400 = dobro 58 prosječnih površina ljudskih pluća 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 9:38 (Ajar).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

Ovo me podsjeti na nekadašnju akciju "Ništa nas ne smije iznenaditi" koja je bila otkazana zbog kiše.

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obra
Efikasni sustav za obranu od asteroida je postojao još prije 40 godina. I mnogi smo u njemu hrabro sudjelovali.
https://images.app.goo.gl/nHarU2EbbQvWRGQC8
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
15 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obra
ludizao kaže...

Baš me zanimaju rezultati te simulacije i koje su konkretne zaključake o prevenciji donijeli.

 jednostavno: kad vidiš vatru na nebu, povikni atomski zdesna (ili sleva - nema zbunjivanja sretnih dobitnika) i započni zdravomarijo/očenaš (preferencijalna opcija) pa dokle stigneš ... 

 

alternativno: preventivno navučeš prezervativ na glavu i tako pokažeš da si i ti neki q tu i da ti ništa ništa ne može. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 14:52 (Ajar).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

Po ovim simulacijama koje su provodili prije par mjeseci http://blogs.discovermagazine.com/d-brief/2019/03/07/you-cant-just-nuke-an-asteroid/ samo uništenje asteroida će biti puno teže nego se to smatralo ranije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 16:13 (Labtec).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

Bitno da smo u stanju rasturiti nasu majku Zemljiculp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obra
ludizao kaže...

Baš me zanimaju rezultati te simulacije i koje su konkretne zaključake o prevenciji donijeli.

 -mene više zanima (geo)politička korektnost.. jesu li potopili veneciju, afriku, sibir, koreju (sj.) ili srce demokracije oko yellowstonea.. ono, kak biraju gdje je udar u simulaciji (koju po simulaciji primjete cca 8 godina udaljeno..). + prodaju li se tad konzerve graha s +8 godina trajnosti, kao i onaj vic o vodi iz dubina kojoj trebaju tisuće godina dok dođe na površinu.. a rok trajanja par dana.. :)

-ako je mali kamičak, čemu panika (mada i simulirana), ako je nešto što će osim par probranih zbrisati sve i dinosaure tad je opet nevažno (osim da još jedan post u važnoj temi natipkam..) :))

-ili će kao u raznim hollyvwodskim verzijama smisliti neki brod, kišobran, vjeru.. nešto treće.. kao i osiguravajuće fondove koji nude i takvu stavku s upitnom isplatom premije...

 

++ btw, po definiciji, ne možemo prevenirati putanju asteroida.. možemo samo (nekako?) djelovati kad to otkrijemo, prevencija bi bila .. molitva ili srteća? :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 16:21 (ihush).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obrane Z

poceli su vjezbati,da mozda oni znaju nesto sto javnost ne zna i nece saznati do vaporizacije

waaagh
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obra
Samo slučajno mogu locirati asteroid, a dostupnom tehnologijom možemo se samo počešati iza uha. Ovo njihovo vježbanje nečega možete komotno zanemariti.
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NASA i partneri ovoga tjedna imaju vježbu obra
Stjepanj kaže...

Bitno da smo u stanju rasturiti nasu majku Zemljiculp

Ne možemo ni jedan uragan rasturit, a kamoli Zemlju! 

42
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice